Cilt Bakımı Ürünleri Ceradolin Krem kullanan var mı?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Bende o kadar araştırmadan sonra burdaki ve diğer forumlardaki yorumlara istinaden aldım kremi..yaklaşık 2 aydır kullanııyorum ama öyle abartıldığı kadar faydasını göremedim..ben yüzüme kullanmak için almıştım..sürüyorum cildime yine pul pul dökülmeler birde çene kısmında acayip soyulma yaptı bana..kullanayım belki etkisini ileriki aylarda görürüm dedim ama maalesef :KK43: elimin kuruluğunu bile geçirmedi..ceradolin losyon bana maalesef yaramadı..

Benim kullandığım kremler arasında en iyisi diyebilirim en azından daha iyisini henüz kesfedemedim.
Dediğiniz gibi bazen kuruluk oluyor ben cok kuruluk hissettiğimde bepanthen kullanıyorum

slm kızlar ben ceradolin krem yaklaşik 3 kutu bitirdim gayet memnun kaldım kii benim cildim normalde çok hassastır ama hiç bi zararını görmedim tam tersine faydasını gördüm daha bi bebk gibi oldu cildim

üstelik de çok pahalı bi şey değil eczaneden 35 tl yealmıştım sanırım en son zam geldi mi bilmıyorum... bu fiyata kesinlikle çok kaliteli bi ürün..

Arkadaşlar ceradolin losyon daha hafif; Cildi kuru olanlar imkanları el veriyorsa KREMini kullansın. Losyon kuru ciltlerin ihtiyacını tam karşılamayabilir, tüm losyonlarda böyle. Kremler daha zengin ve yağlı olur. Benim şimdi kullandığım LR rich krem 25+ Bazen garnier ballı kuıru ciltler için kullanıyorum. Rosensenin gül suyu ile siliyorum. Dore hassas ciltler temizleme jeli kullanıyorum, Garnie saf/temiz peeling haftada bir. Bir de Garnier ın ucu fırçalı bi ürünü var. Cilt lekeleri ve siyah noktaları olanlar içinmiş ama benim siyah noktam olmamasına karşın kullanıyorum. Bu fırçalı ürün Kullanırken insana iyi hissettiriyor, yüzünüze masaj yapıyor ve güzel köpürüyor. Nemlendiricide bi ortayı tutturamadım, şöyle asla vazgeçmem dediğim bi ürün bulamadım. Nerde hoşuma giden varsa onu kullanıyorum. Bir de mali duruma göre. Ama LR Kremden midir, son zamanlarda yaptığım maskelerden mi bilmem cildimde sağlıklı bi görünüm var son günlerde. KAysılı, buğdaylı ve değişik tahıl ve bitkiler içeren doğal bir maske icat ettim, onu kullanıyorum, Merak eden olursa tarifini yazarım! Çok süper oldu ve ekonomik....

cildim inanılmaz hassas karma ve kuruya yakın kullandığım kremlerden fayda görmedim ceradolin hariç cildimi yalnızca ceradolin nemlendirdi kesinlikle tavsiye ederim

rüzgar çarpması sonucu oluşan cilt kuruluğum için doktor tavsiyesi olarak kullanmaya başladım. cildim normalde karma cilttir, vichy nemlendiricisini kullanıyordum günlük olarak.
şu anki formülüm ise biraz bepanthen, bir ampul evigen ve ceradolin karışımı...
yeni kullanmaya başladım
ilerleyen zamanlarda gelişmeleri bildiririm

Arkadaşlar ceradolin losyon daha hafif; Cildi kuru olanlar imkanları el veriyorsa KREMini kullansın. Losyon kuru ciltlerin ihtiyacını tam karşılamayabilir, tüm losyonlarda böyle. Kremler daha zengin ve yağlı olur. Benim şimdi kullandığım LR rich krem 25+ Bazen garnier ballı kuıru ciltler için kullanıyorum. Rosensenin gül suyu ile siliyorum. Dore hassas ciltler temizleme jeli kullanıyorum, Garnie saf/temiz peeling haftada bir. Bir de Garnier ın ucu fırçalı bi ürünü var. Cilt lekeleri ve siyah noktaları olanlar içinmiş ama benim siyah noktam olmamasına karşın kullanıyorum. Bu fırçalı ürün Kullanırken insana iyi hissettiriyor, yüzünüze masaj yapıyor ve güzel köpürüyor. Nemlendiricide bi ortayı tutturamadım, şöyle asla vazgeçmem dediğim bi ürün bulamadım. Nerde hoşuma giden varsa onu kullanıyorum. Bir de mali duruma göre. Ama LR Kremden midir, son zamanlarda yaptığım maskelerden mi bilmem cildimde sağlıklı bi görünüm var son günlerde. KAysılı, buğdaylı ve değişik tahıl ve bitkiler içeren doğal bir maske icat ettim, onu kullanıyorum, Merak eden olursa tarifini yazarım! Çok süper oldu ve ekonomik....

Tarifini merak ettim. Yazarsan sevinirim :)

ben de merak ettim karışımı yazarsan sevinirim. ama hassas bir cildim var bu karışım ters bir etki yaparmı acaba

Tarifini merak ettim. Yazarsan sevinirim :)

Şimdi ayrıntılı yazmaya vaktim yok ama hatırladığım kadarıyla yazacağım
birer tutam buğday, taze (dondurulmuş) bahçemden mısır, pirinç,
birer tutam kuru papatya, bir avuç kayısı bahçemden yazdan kurutulmuş,
Bunları düdüklüde 20-30 dk pişirdim.
Buğdayları önceden ıslatmak gerekiyormuş, benimkiler biraz diri kaldı.
İçine koyduklarımdan hatırladıklarım bunlar. Buğday ve pirinç marketten ama diğerleri ya bahçeden ya da doğadan toplayıp kuruttuklarım.
Pişince blendırdan geçirdim iyice.
Bir çay tabağına ayırıp, zeytin susam badem yağlarından her üçü veye birini damlattım,2-3
bir çay kaşığı bal, bir iki damla limon suyu, çay kaşığını ucu ile tarçın ekleyip iyice karıştırdım.
Yüzüme sürüp 30 dk kadar bekleyip; sirkeli su ile veya doğal toniklerle pamuk yardımı ile sildim ve duruladım.
Bayaa arttığı için de küçük mama kavanozlarına doldurup buzluğa attım ve gerektiğinde eritip kullanıyorum.
NOT:Bal, tarçın, yağ ve limonu kullanmadan hemen önce ekliyoruz. Tarçın cilt leke ve çilleri için!
Resimlerini de çekmiştim, ekleyip konu açacağım inş.

Arkadaşlar ben, hassas ciltlere ne etki eder bilmiyorum...

Son düzenleme:
slm kizlar
ceradolin krem devamli kulanim icin uygunmu bide goz cevresine suruluyormu ??

Doktorun önerisi üzerine aldım. bepantol almıştım sivilce sorunum var bu arada. Kullanma dedi doktor ve bunu önerdi. Çok memnunum.

1 yaşındaki oğlumun yüzünde kızarıklıklar çıktı ve 1 haftadır geçmedi.. Alerjik bi şey gibi görünüyor dedi ve bu kremi verdi, vücudu ve yüzü için nemlendirici olarak da kullanabilirsin dedi. Eğer bu kremle geçmezse daha etkili bir krem verecek, ama öncelikle bunu bi kullanmamızı istedi.

Bende doğumdan sonra kasinti başladı durmadan da kasiniyorum bu iyi gelir mi acabaa

bende burda yazilan guzel yorumlardan sonra aldim, tum vucudumda kullaniyorum. nem, yumusaklik ve parlaklik verdi, guzel yani memnun kaldim. yanliz tereddut ettigim birsey var, ceradolin losyonun iki cesidi varmis biri lipo(yag bazli) digeri hidro(su bazli). benim kullandigim lipo, acaba su bazli daha mi iyidir. kuruluk yapiyo diye yazanlar lipoyu denesinler kesinlikle kuruluk yapacagini sanmiyorum. muhtemelen su bazlinin yagi az geliyor. bu cunku baya yagli ama cok cabuk emiliyor.

Ben hiç memnun kalmadim malesef gecen kis kullanmistim ve yagli cildimin kislik nemini karsilayamamisti ayrica tahris olan cildime surdugumde bu sadece yuzum degil (agda sonrasi bacaklarimda buna dahil) rahatlatmasi gerekirken yanma olusturdu ve nemlendirmeside hic yeterli gelmemisti

Merhaba, ben bu ürünü instagram nurbilenyavuzer onerisiyle inceleyip aldım. Cildim cok hassas ve ince derili. Ürün cok cabuk emiliyor ve yapisma hissi yok. Cok.memnunum. sizlere tavsiyem kozmetik icerikli paraben deposu kremleri yüzünüze sürmeyin. Dermotolojik olan eczane kremlerini kullanin.

X