Cevaplanmayan mesajlarım...

evet çok doğru yazmışsınız ben çok içtenim ne hissediyorsam hemen söylerim ilgilenirim asla küsmem filan. Demekki biraz düşünerek atmalıyım adımlarımı. Daha sükut sahibi olmalıyım belkide. Çok teşekkürler arkadaşlar deneyeceğim dediklerinizi.

işimin gücümün arasında romantizme pek yer veremem dogrusu, bana da eşim gün içinde tam yoğun çalışırken zırt pırt şiir yazsa ben de o modda olmadigim icin cevap vermem dogrusu sadece aksam guzel seyler yazdigini fakat yogun oldugumu cvp veremedigimi soylerim....isyerindeyken boyle rahatsiz edilmek hos olmuyor, yogun calisirken aksine insan zirt pirt msj gelmesinden rahatsiz oluyor

canım bu biraz karakterle alakalı galiba.....
benim eşimde o kadar iş güç dinlemez oturur o measjlardan gönderir......
ben pek hoşlanmam bu measjlaşmadan............
o yüzden hemen arar konuşurum cevap yazmamak için....
allahtan bu bedava measjlar kalktıda artık neden cevap vermiyosun demiyo bahanem hazır.........

Senin eşin benim gibi.Benim erkek arkadaşım gün içinde o kadar güzel şeyler yazıyor ki.Karşılık vermediğimde de çok üzülüyor.Ben niye yazmıyorum...Bazen cevap yazacak şey bulamıyorum,yani o kadar güzel şeyler yazıyor ki,bu sözlere nasıl bir cevap yazılır diye düşünüyprum,düşünüyorum...vakit geçiyor iyice.Kısa bir cvp yazıyorum ,canım benim seni seviyprum falan,bu da geçiştirmiş gibi oluyor.Stres oluyorum yahu:)

bence yazma artık bu tarz msjlar..
alışmış iyice sanıyorum..çek kendini bu konuda..üstüne düşme!

Bundan sonra hic duygusal mesaj atmayın.Kendisine sadece genel ıhtıyaclar ve saglıklı oldugunuz hakkında bilgi verin.Merak edip kendi sorsun; Kendi söylemek istesin.

kızlar biz eşimin işi gereği çok ayrı kalıyoruz ve ben böyle zamanlarda eşime güzel sevgi mesajları gönderiyorum onu sevdiğimi benim birtanem olduğunu filan yazıyorum ama kesinlikle cevap yazmıyor ya da aramıyor o kadar kalbim kırılıyorki. En son dün yazdımki "sevgi tutkuysa ben sana tutkunum, hasret özlemse ben sana hasretim, aşk herşeyse sen benim herşeyimsin, bunların hepsi bir kişi içinse sen benim birtanemsin" ama cevap vermedi yine. Bugün de aradı hiç konusunu bile etmedi bişeye ihtiyaç var mı filan dedi. O kadar kalbim kırık ki şu anda.:çok üzgünüm: İyi bir ders vermek için ne yapabilirim sizce?kötükedihüso
siz kocanızı daha iyi tanırsınız tabiki ama bu tarz şeylerden hoşlanmıyor olabilir mi?

evet arayacaktır ama yine diyecekki bir eksik var mı? Aslında şeytan diyor evet var eksik 20 gündür evde hıyar yok (kendisi 20 gündür yok o yüzden)desemmi acaba
Cok guldum yazdigina:) oyle deme ama sende onun sana yaklastigi gibi yaklas kisa cewplar wer telefonu hemen kapatmak istiyormus gibi dawran yada aradiginda acma aa gormedim isim vardi falan diye mesat at daha sonradan.. bakalim ne yapicak o zaman.

Galiba mesajlarına cevap alamayan birisi konuyu hortlatmis.

Sen elmayı seviyorsun diye elma da seni sevmek zorunda mi ?

1. Konu sahıbı ben degılım
2. Benım yoruma takıldıysanız dıye; karsıdan hıc duyamamaktansa ıcımde yasarım daha ıyı.. Ayna olsun..
7 sene önceki konuyu hortlatan sizsiniz tabii sizin yoruma takılacağım.
2. Madde de ne demek istediniz anlamadım

X