Ceydanın Günlüğü

Evet canim uygulamayi sildim ben sinirimden daha guncellenmedi.burdaki sorun bitti ama icine edildi sitenin
Evet ya bence de öyle olmuş neyse alışırım herhalde napalım
Diyete devam ablacım güncel kilom 65,8

Artık kalıcı kilolarıma geçtiğimden vucüdum direniyor ama yenilmek yokkkkk:KK9:

Günaydınlaaar
Kalkalı 1 saat oldu henüz kahvaltımı yapmadım ama son bi kaç günüm artık. Sonra dershanem başlayacak erken kalkıcam mecburen.
Bu sabah kilom 65,6

Kahvaltım
İki domates
Biraz beyaz peynir
Iki kaynamış yumurta
Bir dilim karmez kepek ekmek
Bir bardak tam yağlı süt

Akşama misafir gelecek eve. Ikram yapacağız bir sürü. Sırf ben bi şeyler yiyebileyim diye anneme patates mantısı yaptırıcam. Yoksa menüde tatlı mercimek köftesi ve börek var.
Patates mantısı: kaynamış patatesler ezilir. İçine maydanoz doğranır. Küçük yuvarlak toplar haline getirilir. Üzerine Sarımsaklı yoğurt ve salça sos gezdirilir.

Öğle yemeği yemeyip gelen misafirlerle yemeyi düşünüyorum. Salça sosu az olursa bir kaç tane bundan yiyebilirim:KK16:.

Ki
Kahvaltım
İki domates
Biraz beyaz peynir
Iki kaynamış yumurta
Bir dilim karmez kepek ekmek
Bir bardak tam yağlı süt

Akşama misafir gelecek eve. Ikram yapacağız bir sürü. Sırf ben bi şeyler yiyebileyim diye anneme patates mantısı yaptırıcam. Yoksa menüde tatlı mercimek köftesi ve börek var.
Patates mantısı: kaynamış patatesler ezilir. İçine maydanoz doğranır. Küçük yuvarlak toplar haline getirilir. Üzerine Sarımsaklı yoğurt ve salça sos gezdirilir.

Öğle yemeği yemeyip gelen misafirlerle yemeyi düşünüyorum. Salça sosu az olursa bir kaç tane bundan yiyebilirim:KK16:.
kuzucum mercimek koftesi saglik deposu kalorisi yok cok patatesten daha faydali inan.nasil canim cekti bak:)

Günaydın bayanlar :)

Yarın tartılacağımız için bakmadım bugün
Kahvaltım
Iki domates
Bir buçuk haşlanmış yumurta
Bir dilim uno çavdar
Biraz peynir
Az ev salçası

X