Çeyizim Değil , Yazlığıma Aldıklarım ;) :)

image.png

Oğlumun seçimi ..

Kalitesini Beğenirsem
çekirdek çıkarıcı
Limon sıkacağı
Sarımsak ezici alırım

image.png

Balkonum için bu masa ve sandalyelerden alabilirim

image.png

image.png

Bu nevresim ve kapri nasıldır acaba ?

Normalde marketlerin aktüel ürünlerinden hiç alıp kullanmadım şimdiye kadar ..
Umarım aldıklarımdan ve alacaklarımdan memnun kalırım

Eklentiler

• image.png
    image.png
    299,6 KB · Görüntüleme: 85
Cemile Store'un Marmara Forum'daki şubesi kapanıyormuş , %85 % 90 indirimden , dün 185 + 50 tl lik alışveriş yaptım , 50 tl sini annem verdi sağolsun ..

Paketlendiği için , fotoğraflarını yazlığıma yerleşip kullanırken eklerim inşaAllah

Mia- Mia- yorum için teşekkürler

Yazlık olduğu için deniz temalı ve mavi aldım
Diğeri de beyazı ve simgelediği sadeliği temizliği sevdiğim için ..

Sarev den de var ama onun nette fotosunu bulamadığım için ekleyemedim , yazlığıma yerleşip kullandığımda fotosunu eklemeyi düşünüyorum ..

İkeadan ve esse den aldığım bardaklarım ve kupalarım var , pikeler ve yatak örtüsü var , ama fotoğraf konusu yerleştikten sonra inşaAllah :KK66:

Mia- Mia- yorum için teşekkürler

Yazlık olduğu için deniz temalı ve mavi aldım
Diğeri de beyazı ve simgelediği sadeliği temizliği sevdiğim için ..

Sarev den de var ama onun nette fotosunu bulamadığım için ekleyemedim , yazlığıma yerleşip kullandığımda fotosunu eklemeyi düşünüyorum ..

İkeadan ve esse den aldığım bardaklarım ve kupalarım var , pikeler ve yatak örtüsü var , ama fotoğraf konusu yerleştikten sonra inşaAllah :KK66:

Güle güle kullan
ben genelde düz modelleri seviyorum
çizgili, puantiyeli gibi
yazlık deyince aklıma keten kumaşlar falan geliyor.
bardak olarakta kocaman bardaklar olmalı diye düşünüyorum uzandığım yerden sürekli kalkmamak için :)

Amin. Teşekkür ederim

Bardak konusunda aynı fikirdeyiz büyük olmalı
Madame coco dan bardak seti almıştım , 1 bardak 1 litreye yakın alıyordu , ince ağızlı olduğu için kırıldı hepsi , denk gelsem onlardan yine alacağım inşaAllah

Bu arada Maviler uzun büyük , kırmızılar geniş , dedim ya fotoğrafını bulamadım , burdan tam anlaşılmıyor o yüzden :KK66:
kırmızılar yazlığıma aldığım ilk eşyam :KK66: ve oğlum çok sevmişti indirimde olunca oraya da buraya da aldım , oğlum suyunu hep onda istiyor :))

Son düzenleme:
Geçen gün cemile store dan aldığım tabakların fotosunu buldum

image.png

Bunun sadece tuzluk ve biberliği vardı , çok beğendiğim için hemen aldım :KK66:

image.png

image.jpeg

image.png

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    33,3 KB · Görüntüleme: 63
A 101 den oğluma kırlent aldım 9,95 tl

image.jpeg

Cemile store bir daha gittim 200 tl verdim 40 tl de annem verdi benim için ..

Yani toplam 475 tl lik alışveriş yaptım :KK17:

Burada yaptığım alışverişin bir kısmı gereksiz oldu gibi :110: İkeadan aldığım tabakların fotoğrafı burada olmayınca onların varlığını bir an unuttum , ondan kaynaklandı :KK43:

İnşaAllah tüm aldıklarımı hayırla , mutlulukla , huzurla kullanırım ..
Amacım bu yıl , yazlığımın eşyalarını sıfır olarak eksiksiz tamamlamak .. Ve aldıklarımı en az 10 yıl kullanmak ..

İlk alışverişimden aldıklarım ..

image.jpeg

image.jpeg

Aldıklarınızı güle güle kullanmak nasip olsun:nazar:
Size naçizane tavsiyem banyo havlusu, ince pike, çarşaf ve yastık stoğunuz olsun, koltuklarınız mümkünse yataklı olsun, katlanır yatak veya en azından ani kalabalık misafir baskınları için birkaç tane sünger yatak bulundurmanızda yarar var, yazlık olunca yatılı misafir çok oluyor, yaz mevsimi sık sık misafir ağırlamak durumunda kalırsanız en çok bunlara ihtiyacınız oluyor.

Amin teşekkür ederim
Rabbim isteyen herkese nasip etsin
Pike nevresim çarşaf vs ilk aldığım şeyler , onların fotoğraflarını netten bulamadım , aldıklarım da gardrobum en üstünde kolilerde , evin bitmesini bekliyor , yerleştiğinde çekip buraya eklemek istiyorum .. :)

Koltuklarım dediğiniz gibi yataklı olarak şuanda yapılıyor :KK66: çünkü yazlığım 1+1 mecburen gelenler onda yatacak :)

Mune Mune konum çeyiz bölümüne daha çok yakışmıyor mu :))

Cemile store dan diğer aldıklarım
Çerezlik 50 tl hint malı

image.jpeg

Pasta tabakları 40
Fincanlar 25
2 katlı kurabiyelik 25
6 bardak 30 , ben 12 aldım .

image.jpeg

image.jpeg

Merhaba, cok ozenli secimler yapmissiniz.
Agiz tadiyla kullanmak nasip olsun insallah.

Yazliginizi nerden aldiniz aceba?
Yerlestiniz mi?

Dün gece eşyalarımı kolilerken fotoğraflarını çektim
Yıllar sonra nereden ve ne kadara aldığımı bileyim diye özellikle bu şekilde çektim

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

X