Cezalar yaptırım değil...

ben şimdi birini kibledim,ceza almayacakmı şimdi :KK1:
bu ceza weisse iyi yaradı saydı saydı bir gün ceza aldı şanslıymışsın :KK52:
dediklerinede katılıyorum demeden geçmiyim
birde alkışlıyım :KK9:

bu arada siyasette editör şart. neden derseniz,çok tekrar konu açılıyor.
ben bile bügün tekrar konu açmışım.
zamanında benim açtığım bir konunun aynısı 1 saat sonra açılmıştı. bir ona bir diğerine yazılıyordu.
bu tekrar konuları kapatacak bir mod gerekiyor bu bölüme.

En azından siz ediler link verip adminlere bildirirseniz tekrar açılan konuları , kontrol sağlanır heralde okym.

benim site bakıma girince 10 puana düşmüştü cezam
o 10 puan da silinse keşke şimdi

benim mi kaldı bir yani? zaten ben cezalandım... banlandım yani.. 10 puanım var o da olsun ama yine de haketmemiştim... Siyasete girmek istemedim ama kimseye hakaret etmemiş isime vermemiş hedef göstermemiştim buna rağmen aldığım için o cezayı umursamadım açıkçası. neyi düzeltmem gerektiğini anlamadım çünkü

evet cezalar yaptırım deyil belki ama düzenleyici olabilir ...:44:

bir çok mesaja cevap yazmıyorum , yazsam polemik olacak arkası gelecek .. belki bende istemedigim şeyler yazıcam hoş olmayacak ,konu çok farklı yerlere gidecek .. adı cezamı olur başka şeymi bilmem ama düzen için denetim şart:KK31:

bu arada konu cezalar ve afla alakalı. yani ben bu cezayı haketmedim,yok ceza almam yanlıştıya girerse olay konu konuluktan çıkar.
çünkü konıunun açılış sebebi bu değil.
ayrıca kazene özel mesajla bildsirirseniz cezalarınızın silinmesini istediğinizi silinecektir.

En azından siz ediler link verip adminlere bildirirseniz tekrar açılan konuları , kontrol sağlanır heralde okym.

benim 10 puanım kalmış, onu parkuna hediye edebiliyor muyum? :KK53:

şaka bir tarafa patron, 10 puan siliniyorsa sana mesaj atayım, yok onlar kalıcı ise hiç meşgul etmeyeyim seni..

yokmuş, bundan sonra şenlik var demek oluyor BDV de :KK53: acaba konu dışına herhangi bir ceza var mı? yani "heheh" yazdığım için ban yemişliğim vardı zamanında :KK53:

Sen yine harf kullanmissin
Ben bir smile yuzunden ban yemistim :KK53:
Hakarette algılayısa gore degisir aslinda

yokmuş, bundan sonra şenlik var demek oluyor BDV de :KK53: acaba konu dışına herhangi bir ceza var mı? yani "heheh" yazdığım için ban yemişliğim vardı zamanında :KK53:

bdv için geçerli mi bu
başta siyaset için yazıyodu sanki

Merhaba
Böyle bir arayış içindeyiz bizde ki yapı toplam ceza puanına göre cezalandırma bunu 1 güne indirgemeyi planlıyoruz. Zaten daha taslak sistemin ceza uygulamasına bakıyorum bir taraftan nasıl opsiyonlar var diye. Saldım çayıra mevlam kayıra gibi bir durum söz konusu değil ama gülücük yapıp ceza alanlar da sanki kader mahkumu gibi oluyor.

Ofisim bak yukarıda tam da bununla ilgili yapılmış açıklama var , sanırım artık gülmek serbest :KK1:

hangi cezalar siliniyor,yakın zaman ve siyasetteki cezalar mı,yoksa tümünü mü kapsıyor:44:

benim 10 puanım kalmış, onu parkuna hediye edebiliyor muyum? :KK53:

şaka bir tarafa patron, 10 puan siliniyorsa sana mesaj atayım, yok onlar kalıcı ise hiç meşgul etmeyeyim seni..

O 10 puan Munenin sana hediyesiymiş ofişim:KK53:
En çok seni sevdiğinden ofişiminki kalsın dimiş:KK53:

E ozaman benimkilerde silinecek hoş zaten cezaların göründüğü buton çıkmıyor bende patron bu hiç cezam yok demek mi acaba :KK53:

benim ceza butonu tamamen kayboldu
herkesin ki siliniyo demek ki yavaş yavaş

bdv için geçerli mi bu
başta siyaset için yazıyodu sanki

saymın senin mesajını beğeniyorum demek istemiştim ama beğenmiyora bastım kanımca :KK53: iyi birşey demek o :KK53:

Ofisim bak yukarıda tam da bununla ilgili yapılmış açıklama var , sanırım artık gülmek serbest :KK1:

artık gülebiliriz en azından ausum :KK53:

O 10 puan Munenin sana hediyesiymiş ofişim:KK53:
En çok seni sevdiğinden ofişiminki kalsın dimiş:KK53:

ben de seni çok sevdiğimden sana vericiiim, al baktıkça beni hatırla kuşum :KK16:

X