Bebek İkinci El chicco i move bebek arabası satıyorum

Thcee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2013
134
16
5 ay önce aldığım chicco marka bebek arabasını satıyorum.garantisi devam ediyor. İsteyenlere özelden resimlerini atabilirim.
Tutma yerindeki çizikler dışında hiç bir hasar kırık vs yoktur. Fiyatı:1100 tl (mağaza fiyatı 1799 tl)

Son fiyat 900 tl veren var başka bi sitede ama kargo bana ait siz elden mi alacaksınjz

Chicco i move Trio set bebek arabasi 2.el satin almayi düşünen arkadaşlar varsa satabilirim....Ana Kucağı ve arabaya monte edilen kasasi..Puset ve Yağmurluk..Pusete takilan Tulum.soğuk havalarda kullanmak için. .Bebek Arabası ile uyumlu chicco anne bebek çantası......

Ürünün sadece ana kucağıni 9 ay kullandık. Pusete kısmınida 3 kere kullanıldı..oğlum oturmuyor içinde.erken yurumeye basladigi için hep yürümek istedi.oturtamadik bi türlü..bisikletle gezdik koca yaz ☺

ürünümüz çok temizdir.deformeolmamıştır.
rengi lacivert olanindandir.

Chicco i move Trio set bebek arabasi 2.el satin almayi düşünen arkadaşlar varsa satabilirim....Ana Kucağı ve arabaya monte edilen kasasi..Puset ve Yağmurluk..Pusete takilan Tulum.soğuk havalarda kullanmak için. .Bebek Arabası ile uyumlu chicco anne bebek çantası......

Ürünün sadece ana kucağıni 9 ay kullandık. Pusete kısmınida 3 kere kullanıldı..oğlum oturmuyor içinde.erken yurumeye basladigi için hep yürümek istedi.oturtamadik bi türlü..bisikletle gezdik koca yaz ☺

X