chicco'nun bebek bakım seti

asdfgh789

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2008
794
2
slm kızlar chicconun bebek bakım ürünleri cantasıyla beraber 45 tl sebamede en yakın üründe oymus kullananlar almayı düsünenlr varmı

prenses2020

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2009
246
2
ben baktım ama çantalarını hiç beğenmedim.....gerçi ürünleriyle birlikte çok uyguna geliyprdu ama ben almadım......nıke'tan çok güzel çok geniş bir spor çanta aldım onun yerine.....daha sonra da kullanabilirim...

asdfgh789

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2008
794
2
cantası öyle cok kullanıslı degil içersindeki ürünler ii geldi bana zaten canta hediye oluyor sanırım normalde içersindekilerin fiyatı okadar ama pişik kremi sampuanı falan nasıl acaba kullananlar yorumlarını yazsalar

sida

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2009
8
0
37
ben haftasonu aldım cnm,çanta rengi itibari ile çok hoşuma gitmedi ama kullanışlı çünkü baya gözü var..içindeki ürünler de gayet güzel..ben peşin 40 liraya aldım..

MaviEge

DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2008
4.531
39
canım ben sebamedden şaşmayın derim.pahalı ama yeni doğan için sebamed öneriyorlar.ben tüm ürünlerini sebamed aldım.

yegane

allahım kızım sana emanet
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2008
613
1
bende dogacak olan kızıma chıcconun bakım setini aldım çantası hediye kullanıcamı sanmıyorum ama ürünler tek tek almaya kalksam daha pahalıya geliyordu.

sabihase

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2009
57
1
canım bende chicco aldım dahaca kullanmadım ama kullananlar çok memnun fiyatlarıda çok pahallı değil inşallah ii çıkar çünkü hem sırt çantalı hem de normal çantalı aldım ürün farkıda güneş kremi yerine şampuan var ikinci aldığımda

pinar79

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2008
581
10
bende bebeğime aldım içinde pişik kremi, pudra, sabun, şampuan, ıslak mendil, güneş kremi, çantası var 50tl ye aldım.bebeğim henüz doğmadı ama iyi ürünler olduğunu duymuştum

asdfgh789

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2008
794
2
ben haftasonu aldım cnm,çanta rengi itibari ile çok hoşuma gitmedi ama kullanışlı çünkü baya gözü var..içindeki ürünler de gayet güzel..ben peşin 40 liraya aldım..

ewet birkac tane gözü oldugu için kullanıslı görünüyor sen nerden aldın canım

teuto

Guru
Kayıtlı Üye
10 Mart 2009
230
6
bende baktım 40 tl ama kararsızım alsammı diye çantası banada küçük gibi geldi kuzenim almış güzel olduğunu söyledi ürünleride güzelmiş birde chico nun göğüs pedleri çok güzelmiş onuda arkadasım tavsiye etti.

BeyazBulut

Guru
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2007
14.891
4.542
ben kullanıyorum kızlar ürünlerinide çantasınıda biz çok memnun kaldık
ben 35 almıştım cihicconun göğüs pedi çok güzel bende tavsiye edrim

asdfgh789

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2008
794
2
sizin aldıgınız veya baktıgınız yerler marketmi yoksa bebek ürünleri satan magazalarmı

hemxsxirem

gamzeli kelebeğim beniiim
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2008
680
5
çanta pek güzel gözükmüyor... ama kullanışlı bir şeye benziyor. ben de ikilemde kaldım şimdi :bbo:

ezgik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2009
31
1
ben sırf çantası için aldım seti:) 39,9 a. görümcem çantadan çok memnundu, sırt çantası yanında böyle yan çantada gerekiyor zira.
chicco ürünleri de iyidir bencede, sebamed iyi ama ondan iyi mustela var arkadaşlar bir deneyin göreceksiniz.

asdfgh789

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2008
794
2
bence chicco iyi bir ürün hem cantasını almadan ürünlerini ayrı ayrı alsan daha pahalıya geliyor cantası hediye zaten yanında