Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 91 50,0%
  • erkek

OY: 84 46,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,6%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,2%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    182
Günaydın Berna bende şekerle imtihandayim inan son kontrolde bebeğin herşeyi elhamdülillah normal olunca insüline ara verdik Dr umla konuştuk biraz diyetle takip etcem insülin vücutta birşeyleri duruduyor çünkü bende kullanmak istemiyorum dedim. Neyse 3 gün oldu bırakalı açlık 85-90 arası çıkıyor tokluk ilk saatim dün yüksekti bugün az yedim kalktım ara ara yicem kahvaltıyı da 1 saat önce yedim 125 çıktı akşam da bu civarlardaydi. Dr açlık 90 ilk 1 saat 140 2. 1 saat 120 hedeflerimiz dedi buna dikkat ediyorum diyetin yanında yürüyüşü hareketi ihmal etme
Benim tokluk iyi canim ama aclik bu gün 100 çıktı canim sik8ldi

Ben anlamadım şimdi ne ne kadar çıktı? Açlık mi 65 çıktı
Ben tokluk vermistm iki saat olmuştu yemek yiyeli eve geldim sistemde Glikoz açlık kan şekeri diyo hemşire aradım biz senin tok olduğunu biliyoruz sonuçta sistemde öyle gözüküyor tokluk diye görünmez dedi

Ya hemenkı ahnı şeyi yaşamışız. Benımde sol böbreğimde genişleme var. İsrarımda daıkı aydır kan çıkıyorr kum döküyorum. Benımde baya ağrım sancım oluyor . 10 günlük antibşyetık evesı bana gunde bir kere içiyorum. DüElmezsem ırolojıye gonderecek benı. Haftaya
Ayy evet aynı şeyi yaşamışız çok geçmiş olsun 🙏 rahatladın mı peki ilaçlarla? Ben bugün biraz daha iyiyim o ağrıdan sonra bugünkü nur nimet..

Kızlar yakınlarımıza hatıra için böyle bir hediye yaptırdık fikir olsun sizlere de 🤗🩷
IMG-20240427-WA0004.jpg

X