CHP'li vekilin milyon dolarlık serveti

Türkiye Yunanistan'dan bin beter hale gelecek derken? Türkiye zaten Yunanistan'dan beter halde ay hiç gülesim yoktu :))

Yunanistan kemer sıkma politikalarını kabul edip Türkiye'dekine benzer yaşam şartlarında çalışmamak için isyan ediyor. Yunanistan'da asgari ücret ve asgari ücretli sayısının nüfusa oranı hakkında fikriniz var mı? Türkiye sefalete alıştığı için sesini çıkarmıyor, Yunanistan'da kim kaç kişi 1000 tl maaşa 12 saat çalışıyor acaba?

biliyor musun Duka, senin şu yorumun gibi yorumları görünce aklıma hep bir yurdum insanı tepkisi geliyor..

hani Japonlar "dünyanın en pahalı benzinini kullanıyorsunuz" diye sormuştu benzin alan bir vatandaşa.. adam da "paramız var ki alıyoruz Allah Allah" demişti :KK53:

haşlanmış kurbağa hikayesi işte, karşıdaki kazana düşen kurbağaları görüp "vah vah haşlanacaklar" demek gibi bir şey..

neyse..

biliyor musun Duka, senin şu yorumun gibi yorumları görünce aklıma hep bir yurdum insanı tepkisi geliyor..

hani Japonlar "dünyanın en pahalı benzinini kullanıyorsunuz" diye sormuştu benzin alan bir vatandaşa.. adam da "paramız var ki alıyoruz Allah Allah" demişti :KK53:

haşlanmış kurbağa hikayesi işte, karşıdaki kazana düşen kurbağaları görüp "vah vah haşlanacaklar" demek gibi bir şey..

neyse..
işin en kötü tarafı ne biliyor musun office, o kazanın içinde biz de varız.

neyse..

Bir de verdigin ornegin valla zam varmis yokmus en pahaliyi biz kullaniyomusuz orasini beni ilgilendirmiyo.Ben hep 50 liralik benzin aliyorum versiyonu var.:KK53:

Gelen gutum uyari mesajlarinla dolu hicbirine cevap yazmiyom genede atiyosun:KK53:
Yonetici
Pesimi birak :KK12::KK12:
Ama ben burda defalarca hepinizi ikaz ediyorum, ikazlara rağmen polemiğe giriyorsanız benim yapabileceğim birşey yok, kuralların uygulanması gerekir.
Yoksa görüyorsunuz burası kaynama noktasına geliyor.
Sırf uyarı Alınacak duruma gelmeyin diye kapattığımız topikler bile var zira gidişatı belli oluyor yorumlardan, daha ne yapalım biz:confused:

Ama ben burda defalarca hepinizi ikaz ediyorum, ikazlara rağmen polemiğe giriyorsanız benim yapabileceğim birşey yok, kuralların uygulanması gerekir.
Sırf uyarı Alınacak duruma gelmeyin diye kapattığımız topikler bile var zira gidişatı belli oluyor yorumlardan, daha ne yapalım biz:confused:
Kizdiniz mi?
Screenshot_2015-07-05-23-54-39-1.png

Beni bu hanimin kocasini anladigi gibi anlamissiniz baskada birsey demiyorum hihh:KK35:

ayy benide göz ardı etseler,bazen gerçekten sıkıcı oluyor,akp yi desteklemiyorum diye demedikleri kalmadı,evimde yemek yapıyormuymuşum,çok üzülüyorsan gel sen yap:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

beni kast ediyorsun sanirim
benim AKPLI olmayan arkadas sayim yüzde 90 realde ve cokda güzel anlasiyorum arkadaslarimla cünkü beni yadiryamayorlar AKPliyim diye ,saygi sevgi var
kimse kimseyi su partiyi tutcaksin diye zorlayamaz hakkida yok ama sizde yani sen AKPlilerle ugrasmayi biraksan :KK51:

Ancak yarın birgün gerçekten Dikdatör ve Türkiye yi Yunanistandan bin beter bi hale getirecek biri çıktığında adamın değerini anlayacaklar ama çok geç olacak :KK14:

Bence bu konu ve özellikle bu yorum grammy ödülü almali. :KK9::KK8::KK9::KK8::KK9::KK8:
Canimsiniz ya, gercekten cok tatlisiniz, sizi cok seviyorum...:confused::confused::confused:
Bir atasözü vardir, derki : Terzi kendi sökügünü görmezmis...

Mune :KK17::KK17: cevab hakki dogdu icin yazmak zorundaydim :KK17::KK17:
ben kaciyorum burdan hemencik :KK55::KK55::KK55:

beni kast ediyorsun sanirim
benim AKPLI olmayan arkadas sayim yüzde 90 realde ve cokda güzel anlasiyorum arkadaslarimla cünkü beni yadiryamayorlar AKPliyim diye ,saygi sevgi var
kimse kimseyi su partiyi tutcaksin diye zorlayamaz hakkida yok ama sizde yani sen AKPlilerle ugrasmayi biraksan :KK51:
siz beni göz ardı edin,yok falan sayın mümkünse,ben öyle yapıcam çünki!

X