CHP'li vekilin milyon dolarlık serveti

geçtiğimiz hafta üyeye sataştığınızı görmüştüm,şimdi tekrar sataştınız bildirdim sizi ama banlanmadınız nedense?
Yarım saat kadar önce siteden çıkmak zorunda Olduğum için olabilir mi sizce?
Ayrıca site kurallarına uyutmuyorsa bildiriniz, Kişilerin arasında geçenleri eleştirmek yeni bir polemiğe sebep olur çünkü.

Şu göz ardı etme, beğenme gibi konulara Açıklık getirelim.

Yahu siyasi görüşlerinizde Yaşadığınız ayrılıklarınızdan dolayı burda birbirinize etmediğiniz laf kalmıyor, birde göz ardı etme konusunu mu sokuyorsunuz araya?
Beğen, Takip Et, Göz Ardı Et gibi butonlar süs diye konulmadı, polemik yaşamak istemeyen biri göz ardı et butonunu kullanabilir, bunu neden mevzu ediyorsunuz?
Bana da özelden gelip falanca kişinin yorumlarından rahatsız oluyorum diyenlere göz ardı et butonunu kullan diyorum zira o buton bunun için var.

Yunanistamda su an asgari ucret 1000 euro civarindadir. Turkiyedeyse bu miktar 300 350 euro civarinda seyretmektedir. :KK70:

"İşte dünyanın en tok gözlü ve idareyi bilen milletiyiz demek ki Yunanistan gibi değiliz!!!" gibi bir savunma gelebilir bu verilerin üstüne :)

biliyor musun Duka, senin şu yorumun gibi yorumları görünce aklıma hep bir yurdum insanı tepkisi geliyor..

hani Japonlar "dünyanın en pahalı benzinini kullanıyorsunuz" diye sormuştu benzin alan bir vatandaşa.. adam da "paramız var ki alıyoruz Allah Allah" demişti :KK53:

haşlanmış kurbağa hikayesi işte, karşıdaki kazana düşen kurbağaları görüp "vah vah haşlanacaklar" demek gibi bir şey..

neyse..

Office aynen dediğin gibi durum kendinden bihaber olup dışarıya bakarak "ayy zavallılar" demek gibi :)

X