CHP'li vekilin milyon dolarlık serveti

Arkadaslar ben o milletvekilini Gamze Akkus Ilgezdi`yi arastirdim ve bir o kadarda hayran kaldim. Kadin zeka küpü hem dis hekimligi oku hemde üsüne yine bir üniversite bitir, herkesin kari degil. Üstelik esi büyük br is adami yani neden almasin ? Istedigi villayida alir en lks daireyide alirsa alir, ime ne ? Onun özelidir.
Kimsenin parasini almamiski, kadin kocadan zengin diye sucmu bu yani ?

Bence bu konu ve özellikle bu yorum grammy ödülü almali. :KK9::KK8::KK9::KK8::KK9::KK8:
Canimsiniz ya, gercekten cok tatlisiniz, sizi cok seviyorum...:confused::confused::confused:
Bir atasözü vardir, derki : Terzi kendi sökügünü görmezmis...
Yurtdışı yorum kabul etmiyorum :cool:
Lütfen bir daha Alıntı yapmayın :KK59:

Türkiye Yunanistan'dan bin beter hale gelecek derken? Türkiye zaten Yunanistan'dan beter halde ay hiç gülesim yoktu :))

Yunanistan kemer sıkma politikalarını kabul edip Türkiye'dekine benzer yaşam şartlarında çalışmamak için isyan ediyor. Yunanistan'da asgari ücret ve asgari ücretli sayısının nüfusa oranı hakkında fikriniz var mı? Türkiye sefalete alıştığı için sesini çıkarmıyor, Yunanistan'da kim kaç kişi 1000 tl maaşa 12 saat çalışıyor acaba?
Bir daha benim msj larımı alıntılamazsan iyi olur :KK14:
Tamam anlıyorum seni Canın sıkılıyor polemik arıyorsun ama yanlış adrestesin baby :KK59:

Arkadaslar ben o milletvekilini Gamze Akkus Ilgezdi`yi arastirdim ve bir o kadarda hayran kaldim. Kadin zeka küpü hem dis hekimligi oku hemde üsüne yine bir üniversite bitir, herkesin kari degil. Üstelik esi büyük br is adami yani neden almasin ? Istedigi villayida alir en lks daireyide alirsa alir, ime ne ? Onun özelidir.
Kimsenin parasini almamiski, kadin kocadan zengin diye sucmu bu yani ?
Avukatısın galiba :KK14:
Hem sen Almanya da yaşamıyormusun seni niye ilgilendiriyorki burası
Git merkel e sar :KK59:

Bir daha benim msj larımı alıntılamazsan iyi olur :KK14:
Tamam anlıyorum seni Canın sıkılıyor polemik arıyorsun ama yanlış adrestesin baby :KK59:

Polemik yaratmak için yazmadım, verdiğiniz yanlış bilgiyi düzelttim. Teşekkür edebilirsiniz karşılığında böyle tripten tribe girmek yerine :)

Polemik yaratmak için yazmadım, verdiğiniz yanlış bilgiyi düzelttim. Teşekkür edebilirsiniz karşılığında böyle tripten tribe girmek yerine :)
Anlıyorum seni bunlar hep kin ve nefretten :KK14:
Kendince yalan yalnış fikirlerini kendine sakla :KK59:

Oooo hanımlar,
ordan yorum kabul etmiyorum burdan yorum kabul etmiyorum'lar başlamış.

Destekleyen ya da desteklemeyenlerin yaşadığı ülke fark etmez, sitede ülke kısıtlaması yok:KK66:

Yine sarmaya başladınız birbirinize, beğeni, göz ardı et takipleri, Kullanıcı adlarına kadar laf atmalar.
Sorsam dün ne yediğinizi saymazsınız ama iş karşıt görüşlü insanlar olunca oturduğu yerden, akşam ne yediğine kadar biliyorsunuz maşallah:KK14:

Sakin sakin yorumlamak zor olmasa gerek Hoppa

X