Bahçe Bakımı ve Çiçekler Çiçek Sevenlerin Buluşma Mekanı

kızlar inanmıyorum size :KK57:
accık bi girmedim ya siteye maşallah neler değişmiş neler.. ben saftirik de ayakta uyuyorum :KK70:
bütün gün direksiyon dersindeydim... parkta biraz sıkıntım var.. ama aşacam inşallah...
benim fesleğenlerde tık yok anam, noldu bunlara hiç filiz miliz görünmüyor...
limon çekirdeğimde de tık yok henüz.. gerçi çekirdek hemencik çıkmaz ama ufaktan ufaktan bi baş gösterse iyi olacak..
neyse canlarım yemek işini halledeyim görüşrüz.. öpüldünüz hepiniz, :KK66:

Kızlaaar benim fesleğen 2 tane olmuş şıkıdım şıkıdım.
geçen hafta perşembe ektim. Yani 5 günde çıktı yaaa tohum ekmek çok zevkliymiş artık hep tohum ekicem
20150324_180455.jpg
20150324_180509.jpg

ayyyy kızlar galiba nilayımın verdiği soğan yeşermeye başladı yaaa bugün toprak yüzeyinde yepyeni bir yeşil kısım gördüm aman Allahım bu ne büyük bir mucize yaa, kupkuru soğandı daha birkaç gün evvel ektiğimde yarabbim nekadar mutluyum....
ama şu yalovaya gitme işi çok kötü zamana denk geldi yaa üfff tam fidelerim yeşermeye, soğanlarım çıkmaya başlarken ben gidiyorum... eve kamera sistemi mi kursam acaba ordan gelişimlerini izlerim :rolleyes:

ayyyy kızlar galiba nilayımın verdiği soğan yeşermeye başladı yaaa bugün toprak yüzeyinde yepyeni bir yeşil kısım gördüm aman Allahım bu ne büyük bir mucize yaa, kupkuru soğandı daha birkaç gün evvel ektiğimde yarabbim nekadar mutluyum....
ama şu yalovaya gitme işi çok kötü zamana denk geldi yaa üfff tam fidelerim yeşermeye, soğanlarım çıkmaya başlarken ben gidiyorum... eve kamera sistemi mi kursam acaba ordan gelişimlerini izlerim :rolleyes:
kızzzzzzzz hakketenmi yeşerdi hmn bnmkine bakmak zorundayım yan odada :KK55::KK55:
inan çok sevindim yasemin ohhhh ne ala :KK66:
evet bu arada yazmaya başlamışken kargomu akşam eşim getirdi neler neler hediyelik eşye kızıma saksılar bi harika çok beğendim çiçeğim suda hmn ilk fırsatta ekicem
yasemin beni çokkkkkkkkkkk ama çok mutlu etttinnnnnnnnnnn inan tatlım saksılar tam benlik ne güzelde paket yapmışın öle bnde düşünmüştüm sana hediyelik sırf çiçek toprak olunca kaldı inşallah ilk fırsatta
kızlar çiçek kardeşiliği çok sevindirici ben bayıldım bu işe varmı aranızda isteyipte çiçek bulamayan ben ve yasemin elebaşı topiğimize hava katarız :KK73::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73:

rabiş,zeyno laci canlar ne güzel kaynatmışınız öle kahkahalar espriler havada uçuşuyo
yrn sırf sizinle çene yarıştırmak için evde kalıcam kimse kaybolmasın lutfen :KK70::KK70::KK70::KK70:
kilo konusuna gelince şu an 1 no bnm beni rekoru kimse kıramaz amma çok güzel yol kat ettim tuyolar isterseniz sırrımı veriyim
yasemin hiçte öle kilolu durmuyon kuzum çok iyi görünüyon inan
gazel nerdesiniz tatlım bu kızlar neler yapmış böyle yeni adımızı sevsinler keşke daha önce yapsaydık bu işi
yrn ilk işim yeni cicilerimin fotosunu atmak olucak :KK66:

X