Cicim aylar dei,l ikence aylar oldu..

irem naz

Canım OĞLUM
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2008
6.708
16
demekki aşk sevgi evlenince bitiyor erkeklerde...canım daha yeni evlisiniz,sanırım eşin ipleri eline alıp seni yönlendirmek istiyor..
buna müsaade etme,daha ne kadar dayanabilirsin onun seni ezmesine..
sakın kendini değiştirmeye çalışma,değişecek biri varsa o..

PastelBoya

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2007
1.865
6
31
Nasıl bir zihniyet bu bende cahil sanmıştım
Ama 36 yaşındaymış eşiniz gerçekten çok ayıp bu yaptıkları
Çok cahilce davranıyor sizde susmayın ve korkmayın sakın

Bu konuyu konuşun onunla böyle gitmezkii..
Sizi sahipsizmi sandı,evlenince koca malımı oluyormuş kadınlar
Size şerefsiz demesi ve git demeside çok terbiyesizce
Ne sanmış sizi 1 ay git sonra bir telefon hadi dön!!
Robot görüyor herhalde karşısında
Uf!!Çok sinirlerim bozuldu :eek:klava:

serin7979

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2008
1.955
1
bu eşinin gözünü actırma falan değil kesinlikle adam ömrünün yarısını bekar ,sorumsuzca gecirmiş özgürlüğü her anlamda her alanda yasamıs kolaymı şimdi evliliğin uyum yasalarına uymak elbette zorlanıyor acısını sinirini esinden cıkarıyor cok zor 25-30 yas arasındaki erkek buna belkide daha kolay adapte olur ama 36 yas bence dahada zorlanacaktır idare edin demek bana bu sartlarda imkansız geliyor çünkü esiniz cok kalpsiz geldi bana sizin en güzel günlerinizi bu hale getirdiğine göre kendisi için söylenecek sıfat bulamadım

karamelli_turta

Nirvana
Pro Üye
21 Temmuz 2008
16.518
49.347
Madem gitmeni istiyor
git ...evet belki böyle karsıdan konuşması çok kolay ama
bana da git dese durmam herhalde..
istenmediğin yerde kalma okulu boşver şimdilik izin rapor bişi hallet işte birinin hastalıgını fln söyle..
nasıl oluyor da bu kadar degişebiliyor su erkekler anlamıyorum

Saruboceq

İki Kız Annesi :)
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2007
12.384
207
ne ilginç..
eşinin başka sorunları olmadığına eminmisin canım sen?
birde gittinmi geri çağıracağını hiç sanmıyorum ne yalan söyleyeyim..

ay_82

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2009
3.792
33
valla sen bilirsin canım ama bu adamdan hayır gelmez bana göre..ne demek ya 1 aylığına git falan ...çok istiyosa vur kapıyı çık ...çocuk olmadan ..yıllarını heba etmeden bırak gitsin zararın neresinden dönersen kardır ..!

burcudemir

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2009
126
7
evet cok rahatsizmis ben onun sozunu dinlemiyormusum kadinlik yapmiyormusum ..su kadinlik nasil oluyo inanin bilmiyorum artik daha nasil soz dinlemeliyim anlamadim istedigi yere gideriz istedi yemegi yapariz ..benim cnm bi sey isteyince ortaligi yikiyo..resmen benim insan yerine koymuyo degerim yok maliyim sadece...halbuki cokta sesiz ve uysal biriyim ..hep azarlanmak terslenmek benimde canim ayetti artik ya

bir dakika daha yanında durmayın bence... derhal terkedin onu... bunu şimdi yapmazsanız ilerde hiç yapamayacak durumlarla karşı karşıya kalırsınız. çok yakından tanıdığım bir insanın eşine ve çocuklarına davranış modeliyle aynı eşinizin yaptıkları... adam 62 yaşında hala hiçbir değişiklik yok... bence eşinizin sorunu kişilik bozukluğu... siz durdukça dozunu artırarak devam edecek... düzelme beklemeyin... kurtarın kendinizi... kendiniz de sinir hastası olursunuz...

belki çok sert oldu yazdıklarım ama bu benim fikrim. katılmayanları saygıyla karşılarım...

essmeralda

pamuklara sarsam seni...
Pro Üye
30 Ekim 2008
6.811
52
5 ayda her dakika azarlanan bir evlilik, ne yapsa göze batan..
hatalı olabilirsiniz bilmiyorum ama bu bile sürekli çemkirilmeyi, hakaret duymayı gerektirmiyor.
hele ısrarla sizi ailenizin evine gönderme çabaları..

ben bi insanın değişeceğine inanmıyorum nedense..
7'sinde neyse 70'in de o dur.
hele ki bi adam 36 yaşından sonra; bilmiyorum çok zor..

siz 1 aylığına ailenizin yanına gitseniz o geri çağırır mı bilmem ama ben olsam geri dönmezdim sanırım..

okypete

Nirvana
Pro Üye
28 Mart 2008
86.683
41.026
evlilikte saygı bittiğinde iş hakaretlere kadar gelindiğinde birde üstüne evden kovulmak istendiğinde ,bence o evlilik evlilikten çıkmış demektir. ben böyle bir adamla asla bir ömür boyu yaşayamazdım. ne bu 5 ayda devamlı hakaret. çeker yurduma geri dönerdim. arkamada bakmazdım

mavi melek1907

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2008
567
2
35
cnm tr'ye değilde bi süre evden ayrıl bence snein kıymetini öyle anlar
bide uzun yıllar orda yanlız yaşamış rahata alışmış şimdi sen onun sorumluluğusun ve bunu kaldıramıyor olabilir

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2798 gün geçti.

selin_as

mutluyum :)
Pro Üye
19 Haziran 2008
5.798
8
ay yazık ya çok üzüldüm umarım düzelır
bu durumda biraz sessiz kalnı bence
yeni ısınma donemleri olabilir kavgalar çıkabilir.
çocuk isiytrsada yap bir tane nolcak
bu durumu çözecekse yap.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2885 gün geçti.

mavi melek1907

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2008
567
2
35
ay yazık ya çok üzüldüm umarım düzelır
bu durumda biraz sessiz kalnı bence
yeni ısınma donemleri olabilir kavgalar çıkabilir.
çocuk isiytrsada yap bir tane nolcak
bu durumu çözecekse yap.

cnm bence acele etmesin çocuk için bu kadar hakaretin üzerine hediye verir gibi çocukmu yapılır bence bekle cnm :teselli:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2798 gün geçti.

Umudum

geçmize mazi :(
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2008
3.639
11
üzülrdüm:) bazı arkadaşlar dönme demiş çık demiş içinde yaşmayan bilemez peki onun sözünü sinlediği falan biri yokmu eşinle konuşsa 5 ayda sevgi bitemez hakaret etmeside çok kötü evlilikleri yürüten saygı bence umarım herşey düzelir

okypete

Nirvana
Pro Üye
28 Mart 2008
86.683
41.026
çocuk olmaması tek sorun değil ki evlilikte. birde çocuk olursa işi dahada karmaşıklaşır. adam devamlı ezme ve hakaret peşinde. bu evliliğin böyle yıllarca devam ettiğini düşünsenize. o cocuğun psikolojisi ne olacak. saygı duyulmayan ve hakaretlere maruz kalan bir anne. ve devamlı hır gür. çocuk yapması en yanlış şey şu anda.

mawro

biraz ayrılık biraz hüzün
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2009
691
1
sana saygısı kalmamış..değer vermiyor...ne acı allah kımsenın basına vermesın..istemıyorsa (burdan atıp tutması kolay belkı)kalmanın anlamı yok....