Cicim aylar dei,l ikence aylar oldu..

essmeralda

pamuklara sarsam seni...
Pro Üye
30 Ekim 2008
6.811
52
ay yazık ya çok üzüldüm umarım düzelır
bu durumda biraz sessiz kalnı bence
yeni ısınma donemleri olabilir kavgalar çıkabilir.
çocuk isiytrsada yap bir tane nolcakbu durumu çözecekse yap.

iyi de çocuk; istiyorsa yap bi tane nolcak diye yapılan birşey değilki.
evden kovulan, şerefsiz laflarını yiyen kadın çocuk yapıp da dahaağırlarını duymaya başlarsa ne olacak??
evcil hayvan alınmıyor eve olmazsa geri veririz değil ki bu.
ömür boyu sorumluluğunu taşıyacağın bir insan.
bu adama koca sıfatı bile 2 beden büyük gelirken baba sıfatını nasıl taşıyabilir??
 
E

elmaninsapiarmutuncekirdegi

Ziyaretçi
inan bana asla adam olmaz o.seni istemiyo baksana.üstelik bir ay ayrı kalmanız için zorluyo daha yeni evliyken.maddi imkanın varsa hemen başka bi ev tut ve dava aç yolunu ayır bu pi...likten.
 

burbuk

Guru
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2007
6.618
11.259
ay yazık ya çok üzüldüm umarım düzelır
bu durumda biraz sessiz kalnı bence
yeni ısınma donemleri olabilir kavgalar çıkabilir.
çocuk isiytrsada yap bir tane nolcak
bu durumu çözecekse yap.

Tabiki evliliklerde kavgalar çıkabilir ama hakaret girdimi işin içine işte orada dur demek lazım. Sessiz kalmak çözüm değildir aksine karşınızdakinin sizi daha çok ezmesine ve karşınızdakinin daha çok diktatör olmasına yarar.
Haa böyle bir adamdan çocuk yapılırmı? Kesinlikle yapılmaz. Çocuk evliliği kurtarmak içinde yapılmaz, yoksa hem siz mutsuz olursunuz hemde dünyaya getirdiğiniz çocuk.
 

beste2006

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2008
1.096
4
sakın ha, çocuk filan düşünmeyin..

daha 5 aylık evlisiniz, öğrencisiniz.. ne bebeği allah aşkına..

sanırım geleceğinizi şekillendirmeye çalışıyorsunuz..

eşiniz 1 ay gitmenizi istiyor..

ne okuduğunuzu bilmiyorum ama, okulunuzu bırakıp gelmeyin..dil okulu mu yoksa üniversite mi okuyorsunuz?

bence eşiniz sizi eve bağlamaya çalışmış gibi geldi..

hemen bebek istiyor, okul döneminde 1 ay git kal diyor.. pek normal değil..hani kadınlıktan bahsediyorya beyefendi, okumanız da onu rahatsız ediyor olmasın..CADIARZU

çünkü ailece tanıdğımız birinin çocukları büyüdüğünde 10 yaşna geldiğinde bir çocuk daha isteyerek eşine yaptırdığını duydum. " çocuk büyüyünce kadın benimle heryere gelmek istiyor "diyerek..kadının haberi yok tabi bu düşünceden.. şimdi kadının 1.5 yaşında çoçuğu var.. adam kış için plan yapmış..uzak doğuyu gezecekmiş.. kadına da çocuk var sen gelemezsin diye erkek arkadaşlarıyla gitmenin hazırlıklarını yapıyormuş..:kızgın:
 

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3252 gün geçti.

L

lilalove

Ziyaretçi
eşinin gerçekten beklentilerini karşıladığına emin misin ? Eşimin arkadaşı karısını binbir zorlukla aldırdı, o kadar çok tartışıyorlar ki, en sonunda karısı dayanamayıp bardağı yere atmış eli de kesilmiş, karısını geri göndermek istiyordu. Ben erkek tarafından dinledim, hep kadını kötü diye anlattılar. Kadın tarafından dinlesen canımdan bezdim diyecek. Tek taraflı değildir bence her ne kadar suçun fazlası ondaysa da sende de vardır biraz, bunu düzeltmeye çalış. Ayrıca beni şimdi geri gönderme madem bana ev tut okulum bitince giderim de. Çko dengesiz bir davranış seni göndermeye çalışması, insanın aklına bin türlü şey geliyor :eek:lmaz:
 

dilarem

erdim,serdim :)
Pro Üye
4 Ocak 2008
3.033
15
Gitmeli ve yol yakın ken gittiğin için şanslı addetmelisin kendini.Bu adam sana neden git diyor,neden seni sindiriyor öğrenmeye uğraşma bile,sadece git.
Erkek olmayı kadın ezme olarak gören zihniyetin içine tüküreyimkaydirigubbakcemile
 

ARKADAXSXXSXXSX

kocasının bebeği
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2008
681
1
neden 5 ayda bu kadar cabuk bıksın ki insan bide göndermek isteyip o ağır lafları işitsin sizde arayın k.validenizi anlatın cocuğunun yaptıklarını bakalım neler olacak o o zaman sakın ezdirmeyin kendinizi o adama
 

deniz_gunes

Hayat devam ediyor...
Pro Üye
9 Temmuz 2007
17.124
11.197
Evliliğin ilk aylarında, birbirlerine ve evlilik düzenine alışmaya çalışan çiftler arasında tartışamalar kavgalar olması nomaldir. çoğumuz da yaşamışızdır ama erkek olsun kadın olsun uzlaşma yoluna gidip, hatalarını görüp, düzeltmelidirler..

Eşin bana tuhaf geldi.CADIARZU

Hatalarını annesine şikayet etmesi, henüz 5 aylık evlilikte saygıyı bitirecek küfürler (ş... z gibi) etmesi, seni 1 ay gibi uzun bir süre evine yollama konusunda ısrarcı olması bana tuhaf geldi..CADIARZU

Bilmiyorum, okulun da varmış..
Bence okulun ve evliliğin için gitme..
Eşini tanımaya çalış, kızdığı şeyleri yapmamaya çalış ama sen de ona isteklerini söyle, çocuk gibi seni annesine şikayet etmesinden hoşlanmadığını, hakaret ve küfür tarzı kelimelerin evlilikte saygıyı silip süpüreceğini, severek evlendiğinizi ve evliliğini doyasıya yaşamak istediğini vs.vs.......a.s

Yani çok yenisiniz, çaba gösterin biraz.Eşin de sen de..

İnşallah düzelme olur, olmazsa da yol yakınken başının çaresine bakarsın..:nazar:

Tamamdır diyene kadar da sakın hamile kalma..sakınnnnn.....:mymeka:
-----------------------
Ben anlamıyorum ..:eek:lmaz:
Flört döneminde ayaklarına kapanan, başının tacı yapan erkekler, 5 ayda ne oluyor da bu şekilde davranmaya başlıyor anlamıyorum..

Sevgiliyken ş.....z desene göreyim, sıkar de mi?:eek:lmaz:
Evlendikten sonra nasılsa benimdir deyip, gerçek yüzlerini gösteriyor işte bazı erkekler.:eek:lmaz:
 

yade06

annesinin miniki yusufum
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2007
476
18
Gitmeli ve yol yakın ken gittiğin için şanslı addetmelisin kendini.Bu adam sana neden git diyor,neden seni sindiriyor öğrenmeye uğraşma bile,sadece git.
Erkek olmayı kadın ezme olarak gören zihniyetin içine tüküreyimkaydirigubbakcemile

kesinlikle katılıyorum:lepi::lepi::lepi::lepi:
 

eylul07

bigün bende anne olacağım
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2007
647
3
47
Canım öncelikle çok üzüldüm.Ama bu adam sana daha evliliğinin başlarında böyle davranıyorsa sonrasını düşünemiyorum..Ve sakın çocuk düşünme çocuk olursa düzelir düşüncesinede girme işler daha sarpa vurur...Ve yolun başındayken çözmen gereken bir durum sonra dahada üzülürsün canım..Allah yardımcın olsun..
 

Seloxsx

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2008
1.998
17
44
Valla arkadaşım sonuçta ben senin yerinde olsam açardım boşanma davasını orda amerikada yani sonuçta kanunlar kadınlardan yana o defolur gider bir de büyük ihtimalle sana nafaka ödemek zorunda kalır. Bence ordaki haklarını iyice araştır avukatlardan falan. Avukat pahalı ise ne bileyim sana ücretsiz yardımcı olabilecek birilerini bul. Sonra da evden kovmak öyle olmaz böyle olur diye vur kıçına tekmeyi.
 

Hera

Guru
Pro Üye
16 Mayıs 2008
5.980
80
çok şaşırdım okudukça bence bu adam normal değil canım. çünkü bunlar normal insanın yapacağı şeyler değil. sana git dediği halde sen nasıl duruyorsun onu da anlamadım. yerinde olsam yol yakınken bırakır gelirdim böyle bir adamla ömür geçmez. karar senin...
 

VAZGECILMEZIM

DÜDÜKSÜZ TENCERE
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2007
4.239
611
Sakın şu haldeyken çocuk falan yapim deme .. .
Evliliğin yoluna girsin diye hepten çıkmaza sokarsn. .daha eşin baba olmaya hazır değilbellki
Biraz daha olgunlaşsın. karşısındakine insan gibi davranmayı öğrensin ondan sonra çocuk yapmanızı tavsiye ederim. . .
Davranışları o kadar garipki.daha yeni evliyken nasıl olurda sana git bi ay kal diyebiliyor anlamış değilim.
Çok çelişkili davranıyor.bellki seni gönderdiktn sonra bir daha gelmeni istemeyecek
 

pinkystar

Popüler Üye
Pro Üye
26 Mayıs 2009
1.083
5
39
bu dört seneyi msn telefon derken geçirdiniz sanırım en fazla kısa süreli tatillerde bir araya denk gelmişsinizdir..şimdi aynı eve girdiniz mi tanımaya başlamışsınız...eşinizin karakteri bu olmalı..en güzel zamanları bu şekilde değerlendiriyorsa akla başka birşey gelmiyor açıkçası..birde yaşı evlilik için ve size göre geç.orada tek başına belli bir düzende yaşamış şimdi sizin sorumluluğunuzu alıp sizinle bir hayatı yaşamak ona zor geliyor..onun acısını sizden çıkartıyor..hiç anlamıyorum madem bi tarafları yemiyor evliliğe ne diye başkasını üzmek pahasına bu işlere kalkışırlar :kızgın:
çocuk mu sakın haaa!!okulunu bırakma sömestrde dön ülkeye geri gel diyeceğini sanmıyorum size desene msnde telde der geldiğinizde işler yine aynı gider gibi geliyor bana...orada olduğunuz zamanı değerlendirin okulunuzu bitirin zamanla bakarsınız duruma göre hayatınza yön çizersiniz...ama tekrar söylüyorum çocuk aslaaa.....
 

OltadakiZil

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2008
1.231
204
34
bence git ama birdaha dönme onun yanına.. anlasın hatasını