Ciddi ilişkiden kaçan erkekler

Neden sende öyle bir algı hissediyorlar
Kadınlar boyle erkeklere çekiliyor çoğunlukla
Neden? Çünkü kadinlar "aa o cok yaralı ben onu sevgimle duzeltirim, onu aska inandiririm, evliliğe ikna ederim" diye kendilerini adamak istiyorlar. Sonunda da onu ben adam ettim egosunu yasamak istiyorlar böyle cok kadin gördüm ki oldum olasi garipserim. Birini "adam etme" misyonu yuklemedim kendime hic

Bir durum kafama çok takıldı, sizle paylaşmak istedim, 29 yaşındayım, karşıma iyi erkekler çıkıyor, efendi hoş tipler ama çoğu eski sevgilileri yüzünden kadınlara olan güvenlerini kaybetmişler, değil evlilik sevgili olmak bile istemiyorlar, ne yaşadılarda bu hale geldiler bilmiyorum. İlişki yaşamak isteyen tiplerde ciddi olmayan tipler niyetleri farklı

ne yapacağımı şaşırdım, bu tip iyi erkekler nasıl değişir , ne yaşamış olabilirler ?
Bunlar bahane. Sizi sevgili olacak kadar beğenmemişler.

Bir insan ciddi ilişki istemediğini söylüyorsa sizinle ciddi ilişki yaşamak istemiyordur.
KK'da çok görüyorum, bu tarz cümleleri gerçek zannedip "erkekler ilişkiden kaçıyor" diye dertlenen çok kadın var. Bu durum "yani ben kadınım sonuçta boru değil. Bir kadını istemeyen bir erkek olamaz" gibi bir düşünceden mi kaynaklı merak ediyorum.

Erkekler de insan ve onların da kriterleri var. Her kadına balıklama atlamaları gerekmiyor. Sizin, beğenmediğiniz insanları bir şekilde reddettiğiniz ya da ilgisini hissettiğinizde sınır çektiğiniz gibi, onlar da yapıyor aynı şeyi.
Bir insana sınır çekmenin ya da reddetmenin en kibar yolu da "şu an bir ilişkiye hazır değilim", "işime/okuluma odaklanmak istiyorum" tarzı cümlelerdir. Açık açık "bana uygun değilsin, seni beğenmedim, ilgimi çekmiyorsun" diyecek değiller sonuçta.

işlerine geldiği gibi bahaneler üretiyorlar işte. benim de çok karşıma çıktı böyle ıssız adam tiplemeleri. "bana bağlanma ben o adam değilim" falan filan.. eşim de benden önce bi kıza "ben bağlanma sorunu yaşıyorum" ayakları yapmış mesajlarını okumuştum ilk zamanlarımızdı, ne oldu dedim, ayarlarını mı bozdum, ilk haftadan evlenme teklifi etti çünkü =)) bi yandan ellerinde tutacaklar bi yandan özgürce başkalarıyla takılacaklar akıllarınca. önemli olan sizin nasıl bir ilişki istediğiniz, elbette uyuşabileceğiniz, sadık adamlar da var.

Erkekler eğer ciddi düşünmüyorum diyorlarsa aslinda söylemek istedikleri şey, seninle ciddi iliski düşünmüyorumdur.
Bunu size söyleyen birinden de hayır gelmez zaten anca geçmişte 'şöyle acilar cektim, aldatildim, ben insanlara güvenmem' şeklinde palavralar anlatırlar.

X