Ciddi ilişkiden kaçan erkekler

junejale

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2021
4
0
32
Bir durum kafama çok takıldı, sizle paylaşmak istedim, 29 yaşındayım, karşıma iyi erkekler çıkıyor, efendi hoş tipler ama çoğu eski sevgilileri yüzünden kadınlara olan güvenlerini kaybetmişler, değil evlilik sevgili olmak bile istemiyorlar, ne yaşadılarda bu hale geldiler bilmiyorum. İlişki yaşamak isteyen tiplerde ciddi olmayan tipler niyetleri farklı

ne yapacağımı şaşırdım, bu tip iyi erkekler nasıl değişir , ne yaşamış olabilirler ?

Bir durum kafama çok takıldı, sizle paylaşmak istedim, 29 yaşındayım, karşıma iyi erkekler çıkıyor, efendi hoş tipler ama çoğu eski sevgilileri yüzünden kadınlara olan güvenlerini kaybetmişler, değil evlilik sevgili olmak bile istemiyorlar, ne yaşadılarda bu hale geldiler bilmiyorum. İlişki yaşamak isteyen tiplerde ciddi olmayan tipler niyetleri farklı

ne yapacağımı şaşırdım, bu tip iyi erkekler nasıl değişir , ne yaşamış olabilirler ?
Bunlara kafa yormaktansa

İlişki yasayabileceginiz erkeklerle nasıl rastlasabileceginize kafa yorun:KK43:

Ne yaşamış olabilirler ? kısmını tek bir örnekle anlatacağım, erkekleri kötülemeden çünkü onları anlamanın da doğru olduğunu düşünüyorum.

Liseden kalma bir arkadaş grubumuz var(d); 5 kişiydik. Ben, 3 erkek arkadaşımız ve bir kız arkadışımız. Gruptaki bir erkek arkadaşımız, Anıl diyeyim, Betül(sahte isimler) ile çıkıyordu. Sonra ne oldu? Betül, arkadaşımı gruptaki diğer erkek arkadaşımızla aldattı ve grubumuz dağıldı.
Anıl, ben ve diğer Alp (diğer erkek arkadaş) kaldık. Bir süre sonra Anıl bir kızla daha tanıştı ve 4 sene boyunca çıktılar, bütün üniversite hayatı boyunca. Ne oldu? Kızın, diğer erkeklere fotoğraf attığını ve arkadaşımızı aldattığını öğrendik.
Üniversite biteli 3 yıl oldu, arkadaşım 3 senedir ilişkilere pek açık bir erkek değil. Alp evlendi. Ben de yurt dışı maceramdan dolayı istediğim erkeği bulamadım :)

Çok zor, çünkü önüne geleni yargılıyor ve güvensizlik yaşıyor. Çözüm ne? Ben arkadaşıma bir anda tanıştığın kadınlara güven diyemem ki, bu durumlar öyle işlemiyor. Kendisi için hayırlısı ne ise o olsun elbette ama insanların travmaları, kalp kırıklıkları olabiliyor ve bunlarla baş etmediklerinde öylece kalıyor. Pek şaşılacak bir şey yok aslında. Arkadaşıma terapiye gitmesini söylüyorum, hatta bir ara topluca zorla götürdük :kızgın: İlk randevudan sonra gitmemeyi tercih etti. Gözlerinin içine bakınca hissediyorum kalp kırıklığını... Başarılı bir mühendis aslında, kendisinden hoşlanan kadınlar oluyor... Birini istese bulur ama..

Son düzenleme:
Değişmezler diyorsunuz ama arkadaşlar anlamıyorum, gözlemliyorum arkadaş grubumdanda bu tip erkekler var, uzun yıldır arkadaşım olan tipler var, onlarda çok iyiler hoş tipler onlardada bu güven kaybı var, genel bir sorun mu bu ?

tanışmak isteyen tipler aklı havada kötü niyetli tipler amaçları başka.

Dumduz evlenmek istemeyen adamlara denk geliyorum desen inanırdım o adamlara ama. Boyle eskı sevgilisi yuzunden guvensızlık yasadikları ıcın evlenmedıklerını soyuyorlar ya sakin inanma. Bugun asık olsalar yarın yuzuk takarlar. Eski sevgili bahane. Oyalamak sahane.
oyalasalar sevgili olmak isterler, farklı amaçları olur ama niyetleri yok , ciddi ilişki bile istemiyorlar

oyalasalar sevgili olmak isterler, farklı amaçları olur ama niyetleri yok , ciddi ilişki bile istemiyorlar
Tamam iste sevgili olup baslarını baglamak istemiyorlar sikinti orda
Ama orda dur ve yazdıklarında cevap ver istiyorlar. Zaten sevgili olsalar yuzukte takarlar.
Eski sevgili buyuzden bahane.

Neden sende öyle bir algı hissediyorlar

Orda durmamı istiyorlar ama sapıkda degiller, cinsel talepleride yok.

hayata küsmüs gibiler
Bu da onları tatlı ve yaralı mı yapıyor?
Cınsel talebi nasıl olsun ki.. Fakbadı degılsın, sevgili degılsın.
E o da Brad Pitt degıl haddını biliyor gayet. Gel benimle sevıs demekte yurek ister bır yerde.
Hayata kusen adam yatar tavan izler. Egosunu oksatmak ıcın sevgılı olmayacagı kızla yazısmaz.
Sen naap biliyor musun, eski sevgilisi yuzunden evlenmek istemeyen aliye guzelce bır bay bay de.

çünkü sizin doğru kişi olduğunuza dair bir ışık almamışlar. insan eğer doğru olduğuna inandığı biriyle karşılaşırsa ona kayıtsız kalamaz.
geçmişten istediği kadar yarası olsun, güvensiz olsun hatta sizden öncekine tek amacım seks demiş olsun.. o his oluşursa bir anda değişiyor fikirler.
henüz denk gelmemişsiniz sadece.

Kadınlara güvenmeme bahane. Ona kalsa kadınlar hiç bir erkeğe güvenmemeli uzak durmalı. Zaten aşık olunca eskiler hepten unutuluyor

Bu da onları tatlı ve yaralı mı yapıyor?
Cınsel talebi nasıl olsun ki.. Fakbadı degılsın, sevgili degılsın.
E o da Brad Pitt degıl haddını biliyor gayet. Gel benimle sevıs demekte yurek ister bır yerde.
Hayata kusen adam yatar tavan izler. Egosunu oksatmak ıcın sevgılı olmayacagı kızla yazısmaz.
Sen naap biliyor musun, eski sevgilisi yuzunden evlenmek istemeyen aliye guzelce bır bay bay de.

bu tip adamlar kadınlarda "onu ben değiştirdim" deme isteğini uyandırıyor. çoğu kadın sırf bunun için olmayacak adamları kendince düzeltmeye çalışıyor.

bu tip adamlar kadınlarda "onu ben değiştirdim" deme isteğini uyandırıyor. çoğu kadın sırf bunun için olmayacak adamları kendince düzeltmeye çalışıyor.
Sonunda duzeltıp kaptırıyorlar. Bu da duzeltemedıklerı anlamına geliyor.
İlla emek harcayacagım diyorsa bırı alsın bır kopek kedı baksın. Onlar daha cabuk evcıllesır. İhanette etmezler.

Sonunda duzeltıp kaptırıyorlar. Bu da duzeltemedıklerı anlamına geliyor.
İlla emek harcayacagım diyorsa bırı alsın bır kopek kedı baksın. Onlar daha cabuk evcıllesır. İhanette etmezler.

ah yani işte.. resmen nazları ile oynatıyor o tip erkekler. kaprisi, tribi bin para. bedava psikolog muamelesi resmen.

Yaa tamam cok sevmiştir güveni kırılmıştır falan ama madem ask acisi var o zaman hayatına kimseyi almayacak
Valla benim gördüğüm ayrilik sonrasi 1 ay icinde sevgili yapıyorlar 2 ay icinde evleniyorlar yani madem acin var kendini toparlayana kadar yalniz kal ama yooook
Psikolojik buhranlarini cektirecek biri olmali!
Inanmayin travmasi olan tedavi olsun o zaman kimse kimsenin yara bandi olmamali

X