Çiftleşmiş Kedi Kısırlaştırılır Mı ?

İnşallah kolaylıkla atlatır diğer haftada dişi olan kisirlastirilir umarım rahat ederler
İnşallah 🥹 bugün oğluşumuz kısırlaştırıldı hala çok sersem siz kaç saat mama vermemiştiniz ? Birde kusma oldu mu ver. Kusarak atacak anestezi etkisini dedi ama kusma olmadı olmak zorunda mı bilmiyorum inşallah sorunsuz geçiririz 2 günü dengesini sağlayamıyor biraz korkutuyor beni

İnşallah 🥹 bugün oğluşumuz kısırlaştırıldı hala çok sersem siz kaç saat mama vermemiştiniz ? Birde kusma oldu mu ver. Kusarak atacak anestezi etkisini dedi ama kusma olmadı olmak zorunda mı bilmiyorum inşallah sorunsuz geçiririz 2 günü dengesini sağlayamıyor biraz korkutuyor beni
Yok kusma olmadı. Ameliyati öğlen 2 gibi olmuştu gece 10 da önce su 10 buçukta da mama verin demişti

Yok kusma olmadı. Ameliyati öğlen 2 gibi olmuştu gece 10 da önce su 10 buçukta da mama verin demişti
Biz 12 de olduk şuan yiyip içebiliyo sıkıntı olmaz dedi şimdi tedirgin oldum sorun olmaz sanırım daha anestezi etkisinde aslında

6 ya kadar veteriner de kaldı çalıştığım için evde yalnız bırakmak istemedim gözetimindeydi 6 dan sonra ilk mamasını yedi az da olsa umarım sorun olmaz

X