Çıkmazdayım artık:( evlatlarım için yardım fikir istiyorum lütfen

ablanı Allah bildiği gibi yapsın. Hırsız kadın. Verdiğine dair bir dekont galan var mı? Git
Şikayetçi ol. Arabasına el koydur utanmaz terbiyesiz. Engelli kardeşinin parasına çökmek nedir ya? Eski eşi boşvereceksin artık çünkü onlar utanmıyor. Benim son bir mücadelem kaldı onla mesela sonra kurtulacağım inş. Ablana neler diyorum içimden bir bilsen

Bana mesaj atmış “benım borç ödediğimi bildiğin halde benden paranı istiyorsun. Kimseye güvenmemem gerektiğini öğrettin bana. Altın ne kadar oldu haberin var mı ”
OHA. Vicdansızlığın ve yüzsüzlüğün zirvesi?

Çok hak verdim şu anki ruh halinize. Ankara'da değilim ama illa ki internetten bile olsa buluruz güvenilir bir psikiyatr. Psikiyatrik ilaçların etki etmesi biraz uzun sürüyor, 2 aydan önce net bir etki olmuyor.
O yüzden başladığınızdan sakın demoralize olup hemen bırakmayın..

Sabır ve kuvvet diliyorum, illa ki bu karanlıktan da çıkılır. Bırakmayın lütfen kendinizi

Hiç umutsuzluğa kapılmayın. Herşeyden önce çocuklarınız için dik duracaksınız. Ben meme kanseriyim. Üç gün önce memem alındı. Hala dren takılı. Kayınvalide bakıyor çocuğuma, burnumdan getiriyor. Bugün muhtaç olmamak için çocuğu yatırdım. Dikişlerimden biri patladı gibi. 6 ay kemoterapi aldım. Tuvalette ağladım, çocuğuma güldüm çıkınca. Siz de bırakmayın nolur, annelerin gücü, daha doğrusu kadınların gücü herşeye yeter. Siz olmasanız ne olacak o yavrular? Kardeşinize hiçbirşey diyemem, ben 10 yıldır eşimin arkadaşına çektiğim krediyi geri almaya çalışıyorum. Zamanın ev parasıydı. On yıl boşuna dert etmişim giden para olsun. Allah kendinden başka kimseye muhtaç etmesin. Allahım sizi evlatlarınıza bağışlasın, şifa versin inşallah tez zamanda. Eskisine göre daha iyiyseniz, daha da iyiye gideceksiniz demekki. Yeter ki bırakmayın. Eski kocanızı da hiç kafanıza takmayın, koca iyi birşey olsa adı Gonca olurdu der eskiler. Size de dua edeceğim artık, siz Allah’a güvenin :)

Kuserse.kussun bosverin siz paranizin ozamanin altininkarsiliginda almaya bakin .anne baba sag mi araya girip borcu odettiremez mi ?

Ablan verecek o parayı!Seni bastırmasina izin verme gerekirse rezil et onu herkese!!!Verecek paranı sinir oldum yaa Terbiyesiz akbaba!Acıma kendine sen de artık iyisin şükür hayattasin ve evlatların var.O sırtımdan vurdu bu sırtımdan vurdu diyip kendini iyice cökertme.Onlarin kişilikleri buna yetiyordu ve bunu yaptılar.E devletten Aile danışmanlığından ücretsiz psikilojik destek alabilirsiniz.Ama her şeyden önce sizin hayata meydana okumanız.Cocuklar var siz kendinize acır vah vah dedirtirseniz herkes evlatlarıniza acıyarak bakar.Olan oldu bundan sonrası için Umut var önemli olan sizin azminiz

Altın kaç lira olmuşmuş. araba kaç lira oldu acaba. araba daha çok koydu üstüne bi de abla olcak. valla kusura bakmayın ama diyeceğim tek şey Allah huzurla yedirmesin

S sadecebirumuttu Ablaniz net şerefsiz.sizin şu anda en çok maddi manevi desteğe ihtiyacınız varken sizden para alıyor , üstüne kendi keyfi ihtiyaçları için borca giriyor bide size trip atıyor küsüyor.o parayı ödememek için küstü sizinle bu açık ve net,zaten konmuş paraya bide kusuyor ki daha net olsun diye ufacık beyniyle.babanizdada pek iş yok gibi,ablana diyememismi "kısım sen ne diye kardeşin borç alıyorsun keyfe keder ,onun ihtiyacı var sen vereceğine birde alıyorsun,bide üstüne odemiyorsun vb " diye niye cikismamis babanızda

Paranızı muhakkak alın gerekirse cirkeflik yapın kendi paranızla rezil oluyorsunuz ya olaya bak.boyle kardeş olmaz olsun.altin kaç lira olmuşmus bana ne ,ben sana verdim mi verdim,altının düştüğü nerde görülmüştür tabiki çıkacak,kaldiki kendide araba almış araba fiyatları kaç kart değerlendi utanmaz kadın!!! Ayh çok sinirlendim valla.allah size güç kuvvet versin siz bir an önce parayı kurtarmaya bakın,ondan sonra kim ne yapıyorsa yapsın.ve umarım parayı altın olarak alacaksinizdir deilmi.atiyorum 100 Gr sa 100 Gr.yoksa sizin o gün verdiğiniz TL karşılığı deildir umarım

Çok teşekkür ederim bu konuyla alakalı geçenlerde teşekkür niyetinde
sizinde yazdıklarınıza okadar çok üzüldüm ki rabbim yat ve yardımcınız olsun tuylerim dıken dıken oluyor böyle bende sizin ıcın dua edeceğim bu arada konu açmıştım bırkac gün öncesinde şükürler olsun aldım paramı tamamen rabbim size de bana da bizim gibi olan herkese de biran önce sıfalar versın ınsallah

Merhaba şükürler olsun geçenlerde de post açmıştım buradaki arkadaşlara teşekkür etmek manasında şükürler olsun altın olarak vermiştim ve altın olarak geri verdi tabi bana yine trip ata ata :) heryerden engellemiş beni kayınbabasından borç istemiş öyle verdi bana geri çok teşekkür ederim değerli yorumlarınız için

Rabbim sizinde inşallah yat ve yardımcınız olsun hayırlı kapılar açılsın evlatlarınıza size. Şükürler olsun gecende buradakı arkadaşlara teşekkür etmek için post açmıştım. Haklı olduğumu anladıktan sonrasında istemiştim tekrardan ablamdan. hatta beddua ettim Allah yedırmez o benim ve çocuklarımın hakkı senınde var çocukların falan diyerek sonrasında altın karşılığında kayınbabasından borç alarak geri verdi tabi küstü heryerden engelledi ama umrumda değil artık ablam

Altın kaç lira olmuşmuş. araba kaç lira oldu acaba. araba daha çok koydu üstüne bi de abla olcak. valla kusura bakmayın ama diyeceğim tek şey Allah huzurla yedirmesin
Değerli yorumunuz ıcın çok teşekkür ediyorum ablam birkaç gün öncesinde geri verdi paramı şükür olsun. Buradaki yorum yapan arkadaşlara da teşekkür etmek manasında post açmıştım. Sizde varolun inşallah hersey için teşekkür ederim sevgiler

Çok teşekkür ederim şükür olsun paramı geri aldım altın karşılığında geri verdi kayınbabasından borç alarak vermiş. Yine küstü tabi birton lafla heryerden engelledi :) ama umrumda değil artık ablam. Şükür olsun paramı aldım ya başka bırsey ıstemıyorum ablamdan artık

Oh be rahatladım boşver bir asalaktan daha kurtulmuşsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…