Çıkmazdayım artık:( evlatlarım için yardım fikir istiyorum lütfen

Halimden nede güzel anlamışsınız, hemde anlatmışsınız :) hem güldüm hem üzüldüm yazdıklarınıza çok haklısınız acıya acıya acınacak hale düştüm
Parayı maalesef ki bizim eve geldiği gün elden vermiştim.
Sonrasında babama söyledim. Ödemeyeceğim demedim ödeyeceğim demiş ama borç ödediği için istememe kızmıs iyi ama daha ne kadar bekleyeceğim anlayamadım ki. Ayrıca kocasının babasından sonrasında aldıkları parayı öderken ödeyebiliyorlar ama benim borcum borç değil demek ki ona çok sinirlendiğim için istedim. Oda istediğim için küstü
Gerçekten keşke vermeseydim de ben rezil olsaydım. En azından toplu param dururdu :) ablam vermesem de küsecekmiş demek ki :)

Ben herzaman sunu derim kimseye biseyinizi soylemeyin en yakinizdakine bile maasinizin tam parasini kimse bilmesin aileniz bile birikim paraniz mi var onuda bilmesin kimse artik olan oldu yolunuza bakin herkes bir sekilde sinaniyor ben 2 yildir surekli dip dibi görüyorum fizik kuralıdır yere düşen sıçrar bu size ders olsun artik cozum yolu bakin evlatlarinz var ne güzel. Engel derecenize göre isiniz varmi acaba cagri merkezi evden calisma olur kafaniz dagilir.geldimi zaten üst uste gelir ama yükselirseniz birden olur kendizi icin cikis yolu arayin .benimde ardsim yok bunu dert etmiyorim hic bir zaman ayak ustu merhaba muhabbetleri zaten derdimden millete ne dert benim derdim o neyapabilir ki dinlemekten baska çözümü siz bulacaksiniz

Çok geçmiş olsun bi laf vardır malım seni vereyim de mi kötü olayım vermiyeyim de mi kötü olayım babana anana guvenmicen bu devirde iyilikten maraz doğar

O kadar haklisiniz ki babamda altın kaptırdı bir akrabamiza.

Altın kaç olduysa oldu arabada kaç oldu yuhh yani engelli kardeşinin parasına konmuş vicdansız valla cıngart çıkart o parayı al enişteni ara ailesini ara paramı verin de

Ablanız tam bir yüzsüz. Zamanında korkunç derecede yüzsüz insanlarla mücadelemde psikiyatrist Haldun Soygür bana faydalı olmuştu. Tavsiye ederim…

Ablanız resmen paranızı çalmış bence annenize babanıza söyleyin eğer hala vermezse ilamsız icra mı neydi onu başlatın. Aklı sıra sizi silip paranın üstüne yatacak yok öyle yağma.

Ablanız resmen paranızı çalmış bence annenize babanıza söyleyin eğer hala vermezse ilamsız icra mı neydi onu başlatın. Aklı sıra sizi silip paranın üstüne yatacak yok öyle yağma.
Babamın haberi oldu ablamla konuşmuş. Ablam ödemeyeceğin demedim ödeyeceğim ama benim borcum varken istemesine kızdım falan demiş. Oyuzden küsmüş bana ama. Borcu dediği benden sonra aldıkları para isteseydi ödeyemeyeceği miktar değildi ama benim borcumu devamlı öteledi 1 senedir vermeyince sinir oldum

Ablanız tam bir yüzsüz. Zamanında korkunç derecede yüzsüz insanlarla mücadelemde psikiyatrist Haldun Soygür bana faydalı olmuştu. Tavsiye ederim…
Çok teşekkür ederim tavsiyeniz için randevu için mutlaka araştıracağım çok sağolun size de geçmiş olsun dilerim

Altın kaç olduysa oldu arabada kaç oldu yuhh yani engelli kardeşinin parasına konmuş vicdansız valla cıngart çıkart o parayı al enişteni ara ailesini ara paramı verin de
Ben bu konularda çok pasifim malesef bende hiç istemiyorum böyle olmak ama herzaman özgüvenim hep diplerdeydi ama mutlaka isteyeceğim benim ve çocuklarımın hakkı olan parayı kendi paramı istersen bile utana sıkıla istedim ama siz değerli arkadaşların yaptığı yorumlarla haklı olduğumu iyice anladım buyuzden hakkımı mutlaka savunacağım artık

Ben bu konularda çok pasifim malesef bende hiç istemiyorum böyle olmak ama herzaman özgüvenim hep diplerdeydi ama mutlaka isteyeceğim benim ve çocuklarımın hakkı olan parayı kendi paramı istersen bile utana sıkıla istedim ama siz değerli arkadaşların yaptığı yorumlarla haklı olduğumu iyice anladım buyuzden hakkımı mutlaka savunacağım
O kadar haklisiniz ki babamda altın kaptırdı bir akrabamiza.
Allah hakkımızı kimsede koymasın inşallah. Babanızda mı alamadı halen uzun zaman mı oldu

Öyle ablanın… hiç mi etrafınızda sizi savunan yok gidip yüzüne tüküren..
Allahım güç kuvvet sağlık versin size, o paranın kat kat fazlası tez zamanda gelsin

Insallah düzelmiştir hersey gecmis olsun Allah güç versin

Ayy inanmıyorum ablamıza çok sinir oldum ama ondan da çıkar bir gün bunun acısı
Babanız hayatta değil mi ? Soyleseniz ablama verdim böyle böyle yaptı falan diye.
Allah ferahlık versin gonlunuze Allah yardımcınız olsun gerçekten üzücü şeyler yaşamışsın bundan sonra hep çok mutlu olun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…