Saç Rengi ve Saç Boyama Çikolata Kahvesi Saçlarımın rengini nasıl açabilirim?

kızlar bi kere saçlarmzı açtırdıktan sonra ikinci kez açtırmak için ne kadar beklemek gerekir ?

off tam benlik bu başlık saçlarımı iki ay kadar önce kızıla boyatmıştım ondan önceki rengi de tarçın bakır tonarıydı
kızıl malum hemencecik akıyor aktıkca rengı acıldı tekrar sogan kabuguna benze bişey oldu tabi kızıl işleminden önce oriall de uygulanmştı
dipler çıkınca kızıl da bakımı zor oldugundan kendi rengim olan kahve tonlarına dönmek ıstedım
acık tonlar kapamaz diye çikolata kahveyi uygun gördük kuaförmle
gel gelelim çok koyu oldu nerdeyse bitter çikolata gibi siyaha dönük bir kahve
beyaz tenliyim çok aşırı koyu kaldı tenime göre geçiş çok sert üstelk oldgumdan büyük gösterdi bana göre
açıkcası içime sinmedi hiç koyu tonlarına da alışık değilim kendi orjınal rengım acıga yakın orta kumraldı bu çok ağır geldi bana
akar diyorlar bir aya açılır falan filan
ama ben böyle kalmak istemiyorm ya napmam lazım nasıl kurtulabılırım orialle de actıramam yakın zamanda o işlem de yapıldıgından
ne kadar sürer dogal yoldan kurtulmam acaba var mı bir önerisi olan?

cnm birden actırmasan olmazmı..zamanla her boyada1 2 ton acıgını boyasan belki istediğin kahve tonunu bulabilirsin..birden actırmaktan cok daha saglıklı bence..hem sacıda alıştırıyosun bi anlamda..çünkü sacın zaten cok işlem görmüş..belki actırarak hemen istediğin tonu tutturabilirsin ama saçların çalı süpergesi görünümlü olur..cok zarar görür benceCADIARZU

ben de açtırmak istemiyorum zaten yıpranır diye ancak renk çok koyu daha açık renklere boyasam tutar mı
zaten hemen de boyanmaz ki üst üste
boyasam da çok koyu hiç sanmıyorum ki istediğim rengi tutturabileym kendim
off offf

bence biraz daha bekle..sacının rengi bi kac yıkama sonra akıcaktır..zaten oriallede acılmış sac illaki akar..o aktıktan sonra duruma göre bi tona boyarsın

selam benımde oyle bır sorunum var yardımcı olursanız sevırımı saclarım cıkolata kahve palettenın ben boyarken her seferınde hem butun sacımı boyadım.saclarımda beyazlarımda var bu yuzden bu sefer dıplerım acık kızılımsı dıger yerler baya bı koyu oldu son boyamamdada ıyıce karıstı kuafore gıttım ama once acıp tekrar boyıcaz dedı daha once bı kere actırmıstım tekrarlamak ıstemıyorum ama nasıl duzeltıcemıde bılemıyorum.dıplerımle uclarımı nasıl aynı renge getırebılırım nolur bana bı akıl verın kızlar onerılenızı beklıyorum
dıplerı dahamı koyu bı renge boyasam napsam offf eyvahedigeldismile

Benimde saclarim cikolata kahvesiydi canim.Bu renk hemen soldugundan ve bakimsiz durdugundan degistirdim.Kuaföre gidip acik kumral üstüne röfle attirdim ve gayet güzelde sari tonlari yakaladim.gercekten uzman bir kuaför bulursaniz hem saciniz yipranmaz hem de paraniz bosa gitmez.

merhaba canım öncelikle diplerindeki turunculuk kırılsın diye küllü boyalar tercih edeceksin açık kumral ve açık küllü sarı boya al ikisini karıştır önce uçlardan başla en son diplere sür açık bir renk elde edeceksinn

saçınızdaki boyanın bir an önce akıp kurtulmasını istiyorsanızz hacışakirin saf beyaz sabununu alın 1er gün arayla 4-5 defa güzelce yıkayıp dururalyın arkasından şampuanınızla ve saç kremininzlede yumuşatmak için yıkayın hemen ilk yıkamada farkı göreceksinizzz

benim saçım kahveydi biara oksidanla açdım canım bayada açıyor boşuna kuaföre para verme onlarda farklı şekilde açmıcaklar inan ben bikaç kez oksidan sürüp fön makinasına tutup bekletmiştim ama bi kaç kez yap..ben en pahalı kuaförede gittim siliciyle açtı güya bi ay saçım taş gibiydi ve kokusu gitmedii..kuaförlerde hiç acımıo hani bi açmaya nekadar para ya..

arkadaşım benim saçlarımda koyu kahveydi, ışıltılı kahve parıltılı kahve derken diplerimin rengi tutuyordu ama uçlarım hep koyu kalıyor açılmıyordu, 1 ay önce kozmetik ürünleri satan bi mağazadan loreal aldım yanında verilen oksidasyonun volümünüde düşük aldım 1 tüp te açık çikolata kahve aldım onun volümünüde yüksek aldım ve eve geldim o koyu olan yerleri loreal le boyadım en fazla 5dk beklettim boyadıktan sonra yıkadım(koyu olan yerlere sürülücek.) kendi saçlarında koyu renk ise tamamına sür 5dk bekle ve yıka)sonra açık çikolata kahve rengine boyadım ve muhteşem bişekilde açılmayan uç koyu kahve rengi açıldı mutluyum
kuaförde çalışmanın faydaları....

arkadaşlar saçlarım şuan açık çikolata kahve ve ben bu rengi 2 kere boyadım röfleye dönerim diye ama kuaföre gittim bugün içinde kızl karışımı var kahve renklerde dedi ve bunalıma soktu resmen bu saçı hangi renkle nasıl açarım ecil yardım edin lütfen((19:umutsuz sivaslee

Son düzenleme:
ben boya kutularında bulunan siviyla actim
oksidasyon kremi mi ne adi
saç diplerime değil de saçlarimi tepeden toplayip tokadan geri kalan saca sürdüm
ohhhh misss 3-5 ton acildi uclar çok hoş oldu

selam arkadaslar bu konuyu yaklaşık 2008 de acmışım.. hala güncel oldugunu görünce kendimce nasıl actıgımı söylemek istedim..ve sanırım yaklasık 2009 dan beri saclarım bal köpüğü gibi bir renk

saçlarımı kuaförde oryalle actırmıstım..saatlerce sürdü..saclarım dolaştı ve canım cok yandı..acık küllü kumral istemişrim cok alakasız bir renk olmustu..daha sonra sacım deniz, banyo, güneş gibi etkenlerin sonucu daha değişik bir renk oldu ve sadece dip boya yaptırmaya başladım.. ve dediğim gibi 2009 dan beri de böyle gidiyo. ama artık sıkıldım saclarımı bir kaç ton koyutmak istiyorum ama gittiğim her kuaför ve yakınlarım buna oldukca karsı. herkes cok yakıştırıyor. şimdilik hala böyle devam etmekteyim :))

bende kızılı kapatmak ıcın cıkolata kahve yaptım palettenın cıkolata kahvesı koyu yapıyormus sonradan ogrendım sıyaha yakın yaptı bende koaforden korkuyorum acıcı kullanmaktan cnku koafor bana acıcı kullanacagını soyledı cıkolata kahveyı en uygun yavas yavas acmak ben loreal 8.0 ile cıkolata kahve uzerıne boyadım küllü kumral da olabılır actı bıraz yavas acmanı tavsıye ederım suan sacım acık kahve tarzında guneste oyle gorunuo ve bu renge ılk boyamada gectım yavas yavas ac bence

arkadaşlar meraba bende saclarımı palettenin 3.65 rengine boyadım çikolata kahve yazıyodu sacımın rengi oldukca acık bu renk tutar dememe ragmen saclarım simsiyah oldu 2 gün oldu boyayalı sacımı beyaz sabunla yıkamayı düşünüyorum :/ baska bi secenek yokmu nolur yardım edin resimdeki rengi evde kendim açtım ama üzerine cikolata kahve sürünce acık olması lazımdı hatat satan kadın daha acık ton olur dedi resmen siyah oldu sizce beyaz sabun acar mı ? :/

selam millet..benim saçlarım neredeyse 2 yıldır açık karamel tonlarıydı.kendim boyuyordum ama bundan 1 ay önce aldığım kötü boyadan dolayı saçlarım yıprandı kuaföre gittim.2 ton koyu yapabilirsin dedim ama saçlarım siyaha dönük kahve oldu.birde üstüne kestirdim kısacık besleme gibi oldu açık renge tekrar dönmek istiyorum ama yardımmmmm ((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…