Doğal saç rengi üzerine sarı saç

keninbarbiesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2022
8.425
4.269
30
Kuaföre sarı istiyorum dedim.Dogal sarı yakışır dedi.Sac rengi kendi renginizmi dedi.Evet dedim.Dip boyaya gerek yok ombre gibi olur diyor.Sacimin %5 10 beyaz tel üst kısımda dikkat çekiyor.Acik kahve doğal saç rengim nasıl durur ?

Kuaföre sarı istiyorum dedim.Dogal sarı yakışır dedi.Sac rengi kendi renginizmi dedi.Evet dedim.Dip boyaya gerek yok ombre gibi olur diyor.Sacimin %5 10 beyaz tel üst kısımda dikkat çekiyor.Acik kahve doğal saç rengim nasıl durur ?
Saçlarını actirmadan sarı tutmaz.En fazla kumralimsi bir şey çıkar.Actirip boyatman lazım

Çok iyi düşünün sarının hangi tonu olursa olsun sürekli ısı isteyen bir renk. Kuaför iyidir umarım 🥲 ayrıca 3-5 tel için dibinize dokunmayın uzadıkça 3 renk oluyor

Tek istiyorum.Aslinda dipte siyah yapıyorlar ya ben onu sevmiyorum.Dedim hangi renk istiyorsunuz dedi.Sari dedim doğal sarı yakışır saçınızda boya varmı dedi.Hic boyatmadim dedim bu renk üzerine yaparız dip boya yapmayız dedi.

Bence brushlight yaptır kesinlikle çok güzel doğal sacta ki sonucu ❤️

Ombre açık sarı platin vs.Somre kahve kopugu badem tonları.Her ikisinde de dipler koyu.Ama anlaşılan siz düz sarı istiyorsunuz.Acici ile açılıp istediğiniz ton yapılacak bu kadar basit
Teşekkür ederim Sarıya hevesim var.Bir sene sonra çabuk sıkılırım.Kendi dogal rengime dönerim zaten.

Onu da seviyorum ama sarı hevesim var.Beyaz tenliyim saç rengim açık kahve kumral arası.

Tamam sari tonda yapiyolar zaten babylight brushlight tarzinda dipten sarı çok iyi olmuyor donuk hasta gösteriyo dipler küllü kumral olursa daha doğal duruşu var ya inkar edilemez. Senin gerçi kendi saç rengin her zmaan daha doğal durur.

X