Saç Rengi ve Saç Boyama Çikolata Kahvesi Saçlarımın rengini nasıl açabilirim?

bende aynı seyın magduruyum canım sıyah boyayı akıtmak kolat degıl, en ıyısı hacı sakırlr yıka beyaz sabun bldgımız baya akıtıryor boyayı bı kac hfta bunla yıkarsan renkın acık kahveye doner

bu aralar galıba herkes sıyah magduru bende dahıl canım yaglarla bakım yapabılrsn onlarda baya akıtıyor badem yagı veya en basıtınden zytınyagı sur 2 saat bekle yıka hacı sakırler baya akıtır be oyle yapıyorum bır ıkı to acıcak ınsAllah hacı sakır baya akıtıyor

ama koydugun resımde sacın gayet acık renk canım?

Boya boyayi acmaz dogru. Eger kahve alan saclarini sariya boyamak istiyorsan tutmaz ama siyaha boyarsan tutar.

Ben bir yakinimin koyu kahve olan saclarini oriele actim. Hemde sadece %6 lik oksidan kullanarak.
Saclari bayada acildi. Diplerine fazla degdirmedik saclari zarar görmesin diye. Zaten dipler cabuk acildigindan sona birakmistik. Dipteki rengi kirmak icin de üstüne yikama islemi yaptik. Ve daha sonrada
üstüne renklendirme yaptik akici boya ile.

Sen sadece yikama islemi yaparak sacini yavas yavasda acabilirsin cnm.
Sampuan, sac bakim kremi, oxydan ve acici tozu karistirip saclarini bununla yikayip bir kac dakika bekledikten sonra yikarsin.bir gün icerisinde bir kac yikama yapabilirsin yada bunu bir haftaya da yayabilirsin. Bu tamamen sana kalmis.
Kolay gelsin :)

Boya degil canim , aciciyla boyayacaksin sonra ustune acik kumral falan boyarsin cok dogal

Yıkama işlemi yaparak açmayı ilk defa duyuyorum. Saçları çok yıpratıp kurutur mu? Bir de içine kattığınız maddelerin oranları ne acaba? Yani ne kadar şampuan ne kadar oksidan gibi...?

Saçlarımı karemal yaptırmak istedim ama sarı oldu 1 hafta sonra karamel kahveye boyattım aktı yine soluk bi renk oldu 1 hafta sonra çikolata kahveye boyattım şimdide koyu siyah gibi kızıl oldu. Ben bu saçı ne yapayım siz söyleyin. Bıktım artık kuaförlerden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…