çikolata kistii olanlar :(( 8cm fikir verin lütfeennn amh testim 3.99

yasemin5308

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2014
28
0
34
Arkadaşlar merhaba yeni üye oldum bi túrlü yazamıyodum sonunda yazabildim.Lütfen fikirlerinizi söyleyin :KK43: Ben 2.5 senelik evliyim ilk 1 sene d.kontrol hapı kullandm (desolet). Sonra bebeğimiz olsun dedik ve 1.5 senedir olmuyo. Dr.a gittim çikolata kistim olduğunu söyledi yaklaşık 8 cm çapında yumurtalığa yapışık olduğu için ameliyat olmaz dedi tekrarlar ve yumurtalık zarar görür dedi tüp bebek önerdi. Randevu aldık acıbademden tüpbebek için Amh testi istedleri değerim 3.99 iyi bi değer sanırım. Randevumuz bu ayın 21inde. Soğan kürü yaptm bu ay yarın 15.gün inşallah faydasını görürüm ve túp bebeğe gerek kalmaz. Sizce 8cmlik kiste soğan kürü fayda eder mi? Bide kisti olup amh değeri düşük olanda var benimki iyi galiba. Lütfen bildiklerinizi yazın :KK43:(( bu kistle normal yolla hamile kalan var mı veya duyduğuğunuz kimse var mı? Soğan suyunu her ay yapamıyorum galiba :KK43: sakıncalıymış yardım yardım yardımmm :KK43:(((

merhaba tatlım.
ben 9 ay once bu kistten ameliyat oldum.
yumuralıga yapışıktı ve dr almamız gerek bu kistle bebek tutunmaz dedi.
dr.um bu konuda uzman ve guvendim.yumurtlaıgım sağlam sukur yalnız tek tupum kapalı.etkielmiş yani.
benim 6.5 cm di kistim.
eltim de benden sonra ameliyat oldu.ona daha onceki gittigi dr.tup bebek asılama dene yumurtalgın zarar gormesin demiş.kız 2 tup asılama denedi tutmadı.20 milyar parası gitti.
sana tavsiyem hemen bi profa git ameliyat ol.bu kist varken bebegin tutunması cooooooooookkk zor.zaten bu ameliyatı herkes yapamıyo yapamayan drlar da tupe yolluyor bilgine....

Canım gittiğim dr çok iyi bi dr prif. Başka bi doktora da gittim uzman o aneliyat dedi ama diğer profosör ameliyatı ònermedi napıcamı şaşırdm ya :KK43: soğan kúrü fayda eder mi az da olsa?

iyi düşün canım karar senin elbet.
benim bebeğim yok ama benim rahmimde perde vardı.o alındı 5 aydır bekliyorum.
tabi tek tüp olunca şansım biraz düşük.bunları seni korkutmak için yazmadım ama
ben inan çok zorluk çektim.
bu arada 2 bucuk sene tedavilere ragmen bebeği olmayan eltim ameliyattan 4-5 ay sonra normal yolla hamile kaldı.
moralini bozma zaten ameliyatı da kapalı yapıyolar zor olmuyo.aklına takılan bişey olursa yaz.
allah şifa versin.

Çok teşekkür ederim kızlar Allah razı olsun Rabbim herkeze şifa versin bebek isteyen herkezr versin inşallah.

Dün bi doktora daha gittim o da ameliyat önermedi bu doktorları anlamıyorum ya insanı çelişkide bırakıyolar hayırlısı olur inşallah dua edin :KK43:( şimdiye kadar 5 tane doktora gittim sadece 1 tanesi ameliyat dedi. Bide bişey sorcam laparoskopiyi ssk karşılıyomu devlet hadtanesinde olabiliyomuyum?

Çok teşekkür ederim kızlar Allah razı olsun Rabbim herkeze şifa versin bebek isteyen herkezr versin inşallah.

Dün bi doktora daha gittim o da ameliyat önermedi bu doktorları anlamıyorum ya insanı çelişkide bırakıyolar hayırlısı olur inşallah dua edin :KK43:( şimdiye kadar 5 tane doktora gittim sadece 1 tanesi ameliyat dedi. Bide bişey sorcam laparoskopiyi ssk karşılıyomu devlet hadtanesinde olabiliyomuyum?

Arkadaşlar bi arkadasim gecen beni aradi tlfnda aglayarak başladı konuşmaya çikolata kisti varmis ve tüp bebek yaptir demiş doktoru.uzun surede korunmuştu.uzulmus nasip dedik dua etmeye basladik ve aradan birkaç gün geçince aradi beni sesinden neşeli olduğunu anlamistim.korunmayi biraktigi ilk aydan hamile kalmis ikimizde sok olduk ve sevindik..diyeceğim su ki Allah ol derse olur..

Merhaba arkadashlar benimde kistim var bizde 10 aydan beri ugrashiyoruz tedavide gorduk, kisten olabilirmi hamile kalmamam cok uzuluyorum ya😔

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Her ay umutleniyorum acaba hamilemiyim diye bu ayda adetimden 10 gun gecti test yaptim negatif cikiyor kistim oldugu icinmi oyle oluyo ? 😔

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Kızlar benımde 3 4 sene once vardı doktorum ultrasonla bakmıstı. Diana 35 vermişti kullNmıstım. Daha hiç kontrole falanda gtmedim hiş bi sıkıntım yok Şimdilerde çok düzenli adetim acaba geçmişmidir. :KK70:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X