Maske Tarifleri Cildim çok kötü

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

Papatyalikadinca

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2021
5
0
26
Merhaba kızlar benim cildim de çok fazla gözenek küçük küçük yağ bezleri var sivilceler de ayrı tabi gözaltımda kahverengi ama çok degıl siyah noktalarımdan bahsetmiyorum bile ne yapmam gerek makyajdan bıktım 24 yaşında göz altım kırıştı resmen

Merhaba kızlar benim cildim de çok fazla gözenek küçük küçük yağ bezleri var sivilceler de ayrı tabi gözaltımda kahverengi ama çok degıl siyah noktalarımdan bahsetmiyorum bile ne yapmam gerek makyajdan bıktım 24 yaşında göz altım kırıştı resmen
Cilt bakımı yaptırsan ii bir yerde

Cilt bakimi yaptirmak hic bir ise yaramiyor oncelikle kendinize iyi gelen icerikleri bulmalisiniz yada kotu gelenleri.Mesela kullandiginizda sivilce yapan urunlerin iceriklerine bakin aktif maddelerden hangisi dokunuyor anlarsiniz urun secerken dikkat edersiniz.makyaji cikartmak icin cift asamali temizlik kullanip cildinizi tamamen temizleyin peeling maske bunlari hafta 1 kez duzenli kullanin.cok guzel yaglar var aspir yagi favorim sivilceyr iyi gelir arastirin kendinize uygun yagi bulup haftada 3 gun masajla surun.yuz killarinizi duzenli olarak alin.Kilonuz varsa mutlaka vermeye calisin.Saglikli beslenin ve demir d vit. Eksikligide sivilce yapar mutlaka baktirin

X