Maske Tarifleri Cildinizin yumuşak ve berrak olması için!!

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

pufidik27

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2007
19
0
43
Arkadaşlarım geçen gün bir güzellik fuarına gittim ve cilt uzmanı bana buzluktakı buz kalıplarına süt ve maden suyu (ayr ayrı tabıkı) koyup dondur ve minik buz kalıplarını sabah yada akşam yüzüne sür dedı. 1 haftadır uyguluyorum. önce süt buz kalıbını yüzümde gezdiriyorum cok az bekletıp ardından maden suyunu arındırması amacıyla sürüyorum nasıl muhteşem oldu cildim anlatamam. krem ihtiyacı dahı duymuyorum, parıl parıl ve canlı. sigara kullandıgım için cok daha iyi geldi.:hooray:
işte bööle paylaşayım istedım güzellikler...

evet bunu bende duymustum... 1-2 kez yaptım aslında düzenli apınca işe yarıyor....

ama düzenli yapmak gerek ve başladıktan sonra bu işlemi sürekli yapmanız gerek bıraktığınız an cildinizde bozulma görülüyor.

bunun gerçekten çokk faydası var bende yapıyorum ama çok sık diil yüzüm çokk üşüyooo:1rolleyes:denemenizi isterimm

evet arkadasım cok faydalı. gülmek dışında yüz kaslarımızı calıstıramıyoruz özellikle alın bölgesini. buz özellikle sodalı buz kan dolaşımını hızlandırıyor.

ben bunun kuru ciltler için olannını duymustum bundadaa paptya suyu ve süt buz kalıplarında dondurulup cilde gezdiriilio

Son düzenleyen: Moderatör:
ay canim ben bu sabah ilk defa denedim, valla cok iyi geldi, ferahladi yüzüm.. yani düzenli kullanilinca bence baya bi faydasi olacagini zannediyorum..

canım kaç gündür aradığım formülü buldum sayende çok teşekkür,,,,adaçayını kaynatıp yüze sürmekte canlandırmaya çok iyi geliyormuş buda benden olsunokey+ ben arada bir yeşil çayla yüzümü yıkıyorum o da kuruluğu gideriyor tavsiye ederim sevgiler..

sagol canım ben de yapıyorum gercektek ılk gunden etkısını gosterıyor ben lımon ve soda karsımını yapıyoruj..kızlar bişi sorcam ya..konu acmayı bılmedıgım ıcın buraya sormak ıstıyorum..yuzu canlı gostermek ıcın mınerallı su spreyı varmıs..nerden temın edebılırım kı bunu..kullanan var mı..acıl ıhtıyacım var..optum hepınızı

eczanede avenein ve la roche posayin mineralli suları var cnm
bu arada kızlar buzları çok bekletmeyin yüzünüze zararlı diye okmştm

ablalarım bıde bışi solucem şimdi bunları duzenlı kullanmamız gerekıo bı gun kullanıp aa buda yaramıo demeyeleım duzenlı kullanınca elbet sonuç verır a.s

şimdiiiiiiiii
önce sütlü buz kalıbını yüzümüzde gezdirip
daha sonra yani 5 yada 10 dk. sonra maden sulu buz kalıbını gezdiricez.
eeeee daha sonra yüzümüzü yıkayıp nenlendiricimizi sürmemiz gerekmeyecek mi??

buzu direk yüze asla kullanmamalı bi tülbentin içine koyun o şekilde sürün evde yapılan bakımlar tek başına yeterli değildir gördüğünüz değişiklikler geçici olucaktır kalıcığı ancak tam bir bakım yanında evde yaptığınız kürler destek sağlar ayrıca sigara kullanıyosanız ağızdan destek almadan en iyi ürün bile ancak %30 etkilidir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…