çıldıracağım...sürekli rüyama giriyor, ge

greengirll

yok başlık falan
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2012
9.036
9.547
Kızlar günaydın, önceden de bahsetmiştim, eski erkek arkadaşım aynı kurumda, ikimiz de evli barklı insanlarız. Ben normalde hiç konuşmuyordum, zaten farklı yerlerde çalışıyoruz, eğitim seminer harici görmüyoruz birbirimizi. Orda da gördüğümde görmezlikten geliyorum.

İşle alakalı konuşmamız gereken durumlar olmuştu mecburen, ondan mı cesaret aldı bilmiyorum askerlik anıları, eşi, annesinin ölümü, geçirdiği hastalık vs anlatmıştı (bunlar yüzyüze değil, kurum chat i aracılığıyla), ölümcül hastalıktan aylarca hastanede yatmış, askerlik çok kötü geçmiş, üstüne annesini kaybetmiş vs vs. Neyse dertleşmek istiyor deyip dinledim. Sonra bu özel hayatına geçince burdan da akıl alarak konuşmaları ilerletmedim, kapattım. Geçen seminerde yanımdaydı görmezden geldim. Neyse, asıl konu şu ; neredeyse her gece rüyama giriyor. Asla ve asla düşünmüyorum gün içinde, aklıma bile gelmiyor. Bitip gitmiş bir olay, 12-13 senelik mazi.

Rüyamda hep bir olaylar, aksiyon, ya evime gelmeye çalışıyor, ya peşimde, sürekli beni kovalıyor yani. Konuşmaya çalışıyor, kaçıyorum...Dün akşam da gene bu minvalde uzunn bir rüya görünce artık dayanamadım. Beni seviyorsun biliyorum diyor hayır diye bağırıyorum.Eşim biliyor , anlatsam yanlış anlayacak. Ne yapayım bilmiyorum...

Son düzenleme:
onunla konuşmuş olmaktan rahatsız olmuşsunuz.
ki gereksiz bir iletişim..
o huzursuzluk yansıyor.. başka bir şey değil..
eşinize anlatmayın tabi ki..

Bir arkadaşıma bahsettim, bilinçaltı ile sana mesaj yolluyor dedi.Yani sürekli sürekli peşimde böyle evime girmeye çalışıyor, peşimden koşuyor, mektuplar yazılıyor, yani resmen dizi gibi bölüm bölüm...Çok bunaldım, kendi kendime telkin veriyorum olmuyor olmuyor...

Empatisi yüksek,rüyaları ve 6. hissi kuvvetli biriyim, acaba o yüzden mi görüyorum diyorum, inanın kafam çok karışık. Bu aylardır sürüyor bir de.

Gunaydin, esinize anlatmayin tabi ki zira ben o hatayi yapmistim :KK70: bana soyledigi tek sey ayni seyi ben sana anlatsam ne hissederdin oldu :) ruyaniz uzerinde durup dusunmeyin unutun gitsin.
Eski sevgili de baya genismis dertlerini falan anlatiyor esine anlatsa keske

Tabi ki ben olsam deli gibi kıskanırım :KK70: Çok bunaldım peşimi bırakmıyor rüyalarımda manyak :KK70:

Eşinize kesinlikle anlatmayın. İş dışındaki iletişiminizi kesin, zamanla geçecektir. Karısına anlatsın dertlerini de soğuk davranırsanız cesaret edemez.

Kestim iletişimi, görsem de selam bile vermiyorum. Geçen seminerde kahve sırasında önümdeymiş, bir döndü ben havalara bakıyorum falan özellikle durdu bakmadım selam vermemek için.

Ben de çok garip rüyalar görürüm ve sonra olur o rüyalarım burda metafiziksel konular konuşmak yasaktır üstün körü geçeyim bir kanal açık bende ne bilemiyorum bebeğimin erken doğacağını gördüm sonra biri var eskilerden aklımda yok borsa da spekülatif hareketler yapıyor rüyamda kaçıyordu hiç alakam Yok ertesi gün gazeteye çıkmış oluyor bence bu tür şeyler neden görüyorum tam bilmiyorum
o kişi sizi düşünüyor kaçın ve eşinize anlatmayın bu işin sonu kötü olur.

Kızlar günaydın, önceden de bahsetmiştim, eski erkek arkadaşım aynı kurumda, ikimiz de evli barklı insanlarız. Ben normalde hiç konuşmuyordum, zaten farklı yerlerde çalışıyoruz, eğitim seminer harici görmüyoruz birbirimizi. Orda da gördüğümde görmezlikten geliyorum.

İşle alakalı konuşmamız gereken durumlar olmuştu mecburen, ondan mı cesaret aldı bilmiyorum askerlik anıları, eşi, annesinin ölümü, geçirdiği hastalık vs anlatmıştı (bunlar yüzyüze değil, kurum chat i aracılığıyla), ölümcül hastalıktan aylarca hastanede yatmış, askerlik çok kötü geçmiş, üstüne annesini kaybetmiş vs vs. Neyse dertleşmek istiyor deyip dinledim. Sonra bu özel hayatına geçince burdan da akıl alarak konuşmaları ilerletmedim, kapattım. Geçen seminerde yanımdaydı görmezden geldim. Neyse, asıl konu şu ; neredeyse her gece rüyama giriyor. Asla ve asla düşünmüyorum gün içinde, aklıma bile gelmiyor. Bitip gitmiş bir olay, 12-13 senelik mazi.

Rüyamda hep bir olaylar, aksiyon, ya evime gelmeye çalışıyor, ya peşimde, sürekli beni kovalıyor yani. Konuşmaya çalışıyor, kaçıyorum...Dün akşam da gene bu minvalde uzunn bir rüya görünce artık dayanamadım. Beni seviyorsun biliyorum diyor hayır diye bağırıyorum.Eşim biliyor , anlatsam yanlış anlayacak. Ne yapayım bilmiyorum...
Aslında rüyalar bilinçaltı olayıdır fazla kafaya takmışsınız anlaşılan başka işlerle meşgul edin ve unutmaya çalışın yavaş yavaş kurtulursunuz bu durumdan.

Ben de çok garip rüyalar görürüm ve sonra olur o rüyalarım burda metafiziksel konular konuşmak yasaktır üstün körü geçeyim bir kanal açık bende ne bilemiyorum bebeğimin erken doğacağını gördüm sonra biri var eskilerden aklımda yok borsa da spekülatif hareketler yapıyor rüyamda kaçıyordu hiç alakam Yok ertesi gün gazeteye çıkmış oluyor bence bu tür şeyler neden görüyorum tam bilmiyorum
o kişi sizi düşünüyor kaçın ve eşinize anlatmayın bu işin sonu kötü olur.

Ben de bu kısma çok girmek istemedim ama aynen ben de sizin gibiyim rüyalar konusunda. Çoğu kişi inanmaz, ailem de benim gibi, sizi çok iyi anlıyorum. Annem her şeyi önceden görür rüyasında.

İşte son paragraf beni korkutan....Bu kişi zamanında benim yanımda herkes sana bakıyor, sen çok iyisin daha iyilerine layıksın bıdı bıdı komplekse girip beni bırakan o. Aradan geçmiş 13 yıl, herkes evli barklı, şimdi mi aklına geliyor yani???

Benim tahminim onun düşüncelerini hissediyorum empati yoluyla, ama bunu hiç istemiyorum. Enerjim düşük, beni çok kötü etkiliyor, ne yapacağım bilmiyorum. Onun duyguları bana yük gibi.

Vicdanen rahatsızsınız o yüzden hep rüyanızda görüyorsunuz.
Daha çok mesafe koyun anlasın..

Eşinize anlatmayın tabi ki..

Ben de bu kısma çok girmek istemedim ama aynen ben de sizin gibiyim rüyalar konusunda. Çoğu kişi inanmaz, ailem de benim gibi, sizi çok iyi anlıyorum. Annem her şeyi önceden görür rüyasında.

İşte son paragraf beni korkutan....Bu kişi zamanında benim yanımda herkes sana bakıyor, sen çok iyisin daha iyilerine layıksın bıdı bıdı komplekse girip beni bırakan o. Aradan geçmiş 13 yıl, herkes evli barklı, şimdi mi aklına geliyor yani???

Benim tahminim onun düşüncelerini hissediyorum empati yoluyla, ama bunu hiç istemiyorum. Enerjim düşük, beni çok kötü etkiliyor, ne yapacağım bilmiyorum. Onun duyguları bana yük gibi.

Simdi aklina gelmiyor aradigini bulamadigi icin simdi aklina geliyor. Hic muhattap olmayin diyecegim de sizdeki de ne sansmis ayni kurumda :)

Vicdanen rahatsızsınız o yüzden hep rüyanızda görüyorsunuz.
Daha çok mesafe koyun anlasın..

Eşinize anlatmayın tabi ki..

Vicdanım rahat, hiç konuşmuyorum uzun süredir.

Ben onun anlattıklarını dinledim sadece, ona umut verecek bir şey yapmadım. Ki yüzyüze de hiç görüşmedim. Eşim de mazimizi biliyor, saklamadım.

Simdi aklina gelmiyor aradigini bulamadigi icin simdi aklina geliyor. Hic muhattap olmayin diyecegim de sizdeki de ne sansmis ayni kurumda :)

Eşiyle mutsuz ondan mı yani? Bir de hamileymiş kadın...

Allahtan aynı birimde değiliz, bir ara öyle bir şey olacaktı, tayin işlerine eşim bakıyordu, o zaman anlatmak durumunda kaldım yoksa yanyana çalışacaktık belki de..

Sormayın körün taşı gibi aynı yerde çalışıyoruz.

Ya sürekli siz onu düşündüğünüz ve hareketlerinden anlam çıkarmaya çalıştığınız için ona telepatik olarak mesaj gönderiyorsaniz? Sonuçta rüyalar " sizin bilinç altinizi" gösterir.

Ya sürekli siz onu düşündüğünüz ve hareketlerinden anlam çıkarmaya çalıştığınız için ona telepatik olarak mesaj gönderiyorsaniz? Sonuçta rüyalar " sizin bilinç altinizi" gösterir.

Hayır bu konuda kendimden eminim. Ben hiç bir zaman onunla konuşmaya, bağlantı kurmaya çalışmadım. Defalarca karşılaştık, görmezden geldim. Müşteriyle alakalı işler olunca normal bir personel gibi davrandım. Her zaman konuşmaya çalışan o oldu.

Zaten unutamasam niye eşimle evleneyim? Biz yıllardır aynı kurumdayız sonuçta , istersem iletişime geçerdim.

Eşiyle mutsuz ondan mı yani? Bir de hamileymiş kadın...

Allahtan aynı birimde değiliz, bir ara öyle bir şey olacaktı, tayin işlerine eşim bakıyordu, o zaman anlatmak durumunda kaldım yoksa yanyana çalışacaktık belki de..

Sormayın körün taşı gibi aynı yerde çalışıyoruz.

Kadinin hamile olmasi mutlu oldugu anlamina gelmez zira mutlu insan eski sevgilisine derdini anlatmaz tabi karaktersiz degilse.
Verilmis sadakaniz varmis ki zamaninda kurtulmussunuz :)

Kadinin hamile olmasi mutlu oldugu anlamina gelmez zira mutlu insan eski sevgilisine derdini anlatmaz tabi karaktersiz degilse.
Verilmis sadakaniz varmis ki zamaninda kurtulmussunuz :)

Sormayın...Karakterli olsa zamanında gösterirdi karakterini. Benim yanımda ezik hissetmez, beni taşıyamadı diye ayrılmazdı.

Her şeyde bir hayır var işte...Burda bazen konular okuyorum gencecik kızlar üzülüyorlar, bu tarz karaktersiz özgüvensiz adamlar yüzünden, işte beni görsünler boşuna üzülmüşüm o zaman...

Allah herşeyin hayırlısını versin.

X