çıldıracağım...sürekli rüyama giriyor, ge

Defalarca kez yazdım, iş için konuştuk, sonra kendisi bir kaç anımı anlatmak istiyorum dedi anlattı.

Sonradan kendisi farklı anlar diye buraya da danışarak kestim. Eşime de söyledim.

Birbirine güveni olmayan eşler boşansın zaten, eşim bana güvendiği için ayrıntısını bile sormadı.
Tamam zaten niyetiniz kötü demedim, madem eşiniz bu dertleşme olayını biliyor gizli saklı yok, sizde duygusal bişey de yok o zaman sorun da yok.
Fakat bu olan şeyin uygunsuzluğunu değiştirmiyor. Sizin niyetiniz duygunuz belli, eşinizde biliyor, ama o adamın karısı kocasının eski sevgilisine dertlerini anlattığını, her fırsatta konuşmaya çalıştığını vs biliyor mu? Hiç sanmıyorum. Bakın bu adam niyeti varsa evdeki sehpayla bile karısını aldatır, buna siz engel olamazsınız, fakat bu aletde olmayın.

Sizin amacınız bu olmasa da o yüzü bulmuş gibi. Siz bu görmemezlikten gelme işine devam edin. Baktınız iyice abartıyor açıkça konuşun. Bu konuşmalardan rahatsız olduğunuzu bilsin. Açıkca söyleyin dedim çünkü belli ki kendisi hem evli hemde bebeği olacağını düşünebilecek karakterde değil maalesef. Evet eşiniz kıskançlık yapmıyor olabilir ama ben içten içe düşündüğünü ve onu gözlemlediğini düşünüyorum.en kısa zamanda kurtulursunuz umarım

Anlayışınız için teşekkür ederim.

Tamam zaten niyetiniz kötü demedim, madem eşiniz bu dertleşme olayını biliyor gizli saklı yok, sizde duygusal bişey de yok o zaman sorun da yok.
Fakat bu olan şeyin uygunsuzluğunu değiştirmiyor. Sizin niyetiniz duygunuz belli, eşinizde biliyor, ama o adamın karısı kocasının eski sevgilisine dertlerini anlattığını, her fırsatta konuşmaya çalıştığını vs biliyor mu? Hiç sanmıyorum. Bakın bu adam niyeti varsa evdeki sehpayla bile karısını aldatır, buna siz engel olamazsınız, fakat bu aletde olmayın.

Aynen zaten olay da bu, ben alet olmak istemiyorum.

Bir de kendini aklamak için eşini falan sıkıştırıyor araya...

Neymiş ben ünvanımı alınca bebek yaparmışım bilmem ne, benim yerime de plan yapmış arkadaş. Eşimin eve geliş saatini bilmemneyi hepsini öğrenmiş. Aile hayatımı biliyor, araya da kendininkini sıkıştırıyor ki kendini aklasın. Terbiyesiz.

Ay sacmalama ne esine anlatmasi..
Ben lisedeyken cografya yazilisindan cok dusuk almistim..hocadan da nefffret ediyodum. Adami hic hic hic sevmyorum ama hergun de ruyamda goruyordum hep kavga ediyodum notla alaklai falan. Yada istanbul gezisi varmis geziyomusuz arkadaslarla o hoca da gelmis vs gibi. Nasil sinir bozucuydu.. bence sizin durum da oyle.
Niye goruyorum dye kendine kizmayi ve sormayi birakirsan ruyalar da senin pesini birakir bence..
Bi de kucuk bi sir.. ben sevgili bile olmamistim,bana platonik asik olan bi arkadasim vardi. Yillarca duymazliktan geldim onu falan.. en son 10yil once gordum kendisini..
Gecenlerde evlenmis haberini aldm falan.. ya ben de onu gorup duruyorum usandim. .. oluyo yani :KK70:

Ay sacmalama ne esine anlatmasi..
Ben lisedeyken cografya yazilisindan cok dusuk almistim..hocadan da nefffret ediyodum. Adami hic hic hic sevmyorum ama hergun de ruyamda goruyordum hep kavga ediyodum notla alaklai falan. Yada istanbul gezisi varmis geziyomusuz arkadaslarla o hoca da gelmis vs gibi. Nasil sinir bozucuydu.. bence sizin durum da oyle.
Niye goruyorum dye kendine kizmayi ve sormayi birakirsan ruyalar da senin pesini birakir bence..
Bi de kucuk bi sir.. ben sevgili bile olmamistim,bana platonik asik olan bi arkadasim vardi. Yillarca duymazliktan geldim onu falan.. en son 10yil once gordum kendisini..
Gecenlerde evlenmis haberini aldm falan.. ya ben de onu gorup duruyorum usandim. .. oluyo yani :KK70:

Neyse tek değilmişim :KK70:

Aynen zaten olay da bu, ben alet olmak istemiyorum.

Bir de kendini aklamak için eşini falan sıkıştırıyor araya...

Neymiş ben ünvanımı alınca bebek yaparmışım bilmem ne, benim yerime de plan yapmış arkadaş. Eşimin eve geliş saatini bilmemneyi hepsini öğrenmiş. Aile hayatımı biliyor, araya da kendininkini sıkıştırıyor ki kendini aklasın. Terbiyesiz.
Vallahi gerisi size kalmış ama bu adam ilerde başınıza bela olur demedi demeyin. Gözü dışarda kadından/adamdan herşey beklenir. Dikkatli olun. İş dışı nokta kadar mesele için dahi itribatta olmayın. Sizden kaynaklı olmaz ama olaki kendi kendine gelin güvey olur, ona takar kafasında kurar ilerler sonra işin ucunu alamazsınız.
Hakkınızda hayırlısını dilerim.

Vallahi gerisi size kalmış ama bu adam ilerde başınıza bela olur demedi demeyin. Gözü dışarda kadından/adamdan herşey beklenir. Dikkatli olun. İş dışı nokta kadar mesele için dahi itribatta olmayın. Sizden kaynaklı olmaz ama olaki kendi kendine gelin güvey olur, ona takar kafasında kurar ilerler sonra işin ucunu alamazsınız.
Hakkınızda hayırlısını dilerim.

Teşekkür ederim, daha dikkatli olacağım.

Ben de bazen rüyalarımda eski sevgililerimi falan görüyorum evliyim ben de bu arada
Hatta ilkokul aşkımı bile gördüğüm olmuştur.
Rüya de geç :KK70:

Ben de bazen rüyalarımda eski sevgililerimi falan görüyorum evliyim ben de bu arada
Hatta ilkokul aşkımı bile gördüğüm olmuştur.
Rüya de geç :KK70:

Sürekli gördüğüm için artık düşsün yakamdan istiyorum.

Bir de sadece bunu görüyorum mesela evlenmeden önce ayrıldığım olaylı sevgilim hiç rüyama girmiyor sanırım iletişim halinde olmadığımdan.

Ben rüyamda aldatıldığımı görünce uyanınca bütün gün adamı pataklıyorum ağzıma geleni sayıyorum hiç anlatma eşine
Aynı ortamda çalışmakdan rahatsızsın ilerde bi sorun olursa diye bilinçaltında sana böyle rüyalarla oyun oynuyo ama sen yinede mesafeni koru hatta konuşma meraba meraba oda iş gereği olsun

Kızlar günaydın, önceden de bahsetmiştim, eski erkek arkadaşım aynı kurumda, ikimiz de evli barklı insanlarız. Ben normalde hiç konuşmuyordum, zaten farklı yerlerde çalışıyoruz, eğitim seminer harici görmüyoruz birbirimizi. Orda da gördüğümde görmezlikten geliyorum.

İşle alakalı konuşmamız gereken durumlar olmuştu mecburen, ondan mı cesaret aldı bilmiyorum askerlik anıları, eşi, annesinin ölümü, geçirdiği hastalık vs anlatmıştı (bunlar yüzyüze değil, kurum chat i aracılığıyla), ölümcül hastalıktan aylarca hastanede yatmış, askerlik çok kötü geçmiş, üstüne annesini kaybetmiş vs vs. Neyse dertleşmek istiyor deyip dinledim. Sonra bu özel hayatına geçince burdan da akıl alarak konuşmaları ilerletmedim, kapattım. Geçen seminerde yanımdaydı görmezden geldim. Neyse, asıl konu şu ; neredeyse her gece rüyama giriyor. Asla ve asla düşünmüyorum gün içinde, aklıma bile gelmiyor. Bitip gitmiş bir olay, 12-13 senelik mazi.

Rüyamda hep bir olaylar, aksiyon, ya evime gelmeye çalışıyor, ya peşimde, sürekli beni kovalıyor yani. Konuşmaya çalışıyor, kaçıyorum...Dün akşam da gene bu minvalde uzunn bir rüya görünce artık dayanamadım. Beni seviyorsun biliyorum diyor hayır diye bağırıyorum.Eşim biliyor , anlatsam yanlış anlayacak. Ne yapayım bilmiyorum...
Eşi sizin kurumda mı çalışıyor ? Çalışmasa da farketmez ,sizinle iletişimde olduğunu duyarsa sonrasını düşünmek bile istemiyorum .elbirliği ile sizi bir guZel suçlu çıkarırlar ,çok üzülürsünüz .
Tavsiyem kurum chatınden de heryerden engelleyin size ulaşmasın .iş için de konuşulacak birşey olduğunu düşünmüyorum ,özel olarak size sorucagı birşey olamaz .

Aynen böyle haklısınız. Kendime kızıyorum; konuşsam acaba umut mu veriyorum; konuşmasam aklı bende mi der, saçma sapan şeyler. İş gereği mecbur konuşulması gereken durumlar oluyor, birebir konuşmam gereken. Ordan hemen konuşmaya geçiyor, şaka falan yapmaya başlıyor, gene sinir oluyorum.

Hatta geçin bir olay oldu, müşterimi çaldın şu bu saçma sapan bir şeyler yazdı şiir gibi sonra şaka yaptım falan dedi, eşime gönderdim bu ne saçmalıyor diye, eşim bir şey demeyince keşke göndermeseydim dedim; hani saklamak da istemiyorum bilsin istiyorum, ama anlattıkça o da sinir oluyor haklı olarak.

Sanırım bu vicdan muhasebesi yüzünden oluyor bu rüyalar; düşününce çok mantıklı geldi yazdıklarınız. Teşekkür ederim.
Eşinize böyle şeyleri göndermeyin ,direkt sorun sebebi.
daha önce bir mesajımda da dediğim gibi adamı engelleyin size yazmasın .eger müşteriniz ile ilgili bir durum olursa da mail atsın ,hem daha formal olur hem de her duruma karşı elinizde delil olur ve siz de ona göre gerçekten birebir sizin müşterinizi vs ilgilendiriyorsa da ona göre bakarsınız .
Sizi huzursuz etmek istemem ama gerçekten normal değil bu görüşmeler vs.

Ben de çok garip rüyalar görürüm ve sonra olur o rüyalarım burda metafiziksel konular konuşmak yasaktır üstün körü geçeyim bir kanal açık bende ne bilemiyorum bebeğimin erken doğacağını gördüm sonra biri var eskilerden aklımda yok borsa da spekülatif hareketler yapıyor rüyamda kaçıyordu hiç alakam Yok ertesi gün gazeteye çıkmış oluyor bence bu tür şeyler neden görüyorum tam bilmiyorum
o kişi sizi düşünüyor kaçın ve eşinize anlatmayın bu işin sonu kötü olur.
Merhaba,
Bir kanal açık demişsiniz. Bilinçaltı çözülememiş bir olaydan dolayı mı aynı kişiyi görüp durur? Yoksa o kişi ile mi alakalıdır bu durum? Yani o kişi aslında sizinle ilgili bir şeylerle uğraştığI için mi? Cevap verirseniz çok sevinirim kafam çok karışıyor...

X