Cilt altı implant yaptırdım

talyanisan

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2024
12
1
28
Kızlar bugun deri altı implant yaptırdım merak ettiklerinşz varsa sorabilirsiniz
Takılırken damar yolu açılırken duyduğumuz hafif bir agrı oldu o kadar acımadı bile diyebilirim ilacı eczaneden aldım doktor taktı ozel hastane ilaç parası 4 bin tl doktorun takma ücreti 3.900 tl
Spiral bana takılamadığı için bunu denedim çünkü çok unutkan biriyim hergün hap alamam aylık ignede istemedim en temiz bu yontem diye düşündüm bakalım yaşayıp göreceğim yan etkilerni ilerleyen zamanlarda postu güncellerim yan etkisi olursa

Ben de aylardır düşünüyorum, spiral takamadık vücudum kabul etmedi doğum kontrol haplarında yan etkileri çok hissediyorum ama istanbulda bulamadım bir türlü her doktor yapmıyor yapan da gitmeden fiyat vermiyor gelin konuşalım diyor siz doktorlarınızdan memnun kaldınız mı süreç nasıl ilerliyor?

Ben de aylardır düşünüyorum, spiral takamadık vücudum kabul etmedi doğum kontrol haplarında yan etkileri çok hissediyorum ama istanbulda bulamadım bir türlü her doktor yapmıyor yapan da gitmeden fiyat vermiyor gelin konuşalım diyor siz doktorlarınızdan memnun kaldınız mı süreç nasıl ilerliyor?
Ben sakaryada yaşıyorum buradaki doktor yaptı burası küçük bir yer ve hemen hemen her hastane yapıyor özelde İstanbul’da yapmamalarına şaşırdım açıkçası. Bugun 25. Gün batma hissi kaşıntı hissi hepsi geçti ilk adetimi oldum 7 gün önce . Deri altı implant yaptırmadan once adetim maksimum 5 gün sürerdi normal kanama şeklinde olurdu ne az ne çok. Şuan 7. Gün hala az az kanama geliyo ama ilk günden itibaren hep az az kanama şeklinde günlük ped bile kullansam olur yani öyle diyim uzun sürmesi canımı sıktı sadece onun dışında gayet memnunum şuan

X