Popüler Konu Cilt bakımı rutinimiz 💆‍♀️

Birkac gündür yine duzenli yapinca cildim canlandi 😂

Sonra fark ettim ki cogu urunum bitmek uzere 😱
Tonic
Esansi
Serumlarim.

Mixsoon bean esans dan cok memnunum tekrar alacagim.
Manyo bifida ampul u de guzel aslinda . Azelaicacid ile iyi gidiyor.
C vitamin serumum konusunda emin degilim. Niacamide serum var bide dark spot icin. Guzel urun ama baska niacamide urunu alacagim. Anneme almisken kendimede almistim.
Tonic de anua nin kucuk boyunu almistim. Oda guzel. Birde aha bha li tonic var. Tekrar almiyacagim.
Zero balm da bitmek uzere. Yag bazli olarak anua dan urun alabilirim

Iki urun aldim. Normalde zor bulunuyor. Zaten isvec sitesinde buldum. Kacirmayim dedim.

En son yazdigimdan beri duzeli yapamadim hastaydim diye. hatta hic yapmadim cilt bakimi desem yeridir.
Duzenli yapinca cidden hemen fark ediyor.

Ben yapıyorum ama benim yüzüme c vitamini dokunuyor sanırım. Dün yine c vitaminli bir şey kullandım yanağım kabardı 🥺
Ama beni yıldıramadı tabii gece retinalimi yine sürdüm 🙊

Beyaz bırakır diye korkuyorum ya malum Koreliler beyaz görünümü epey seviyor. Yine de bir deneyeceğim 🧚🏻‍♀️

Yoğun bir kıvamı var. cildiniz kuruysa yaymakta zorlanabilirsiniz. altına nemlendirici ile deneyebilirsiniz.
Ben ton eşitleyici olarak şu ürünü kullanıyorum. Beyazlık bırakmıyor ama zorluyor sürerken.

1707903830091.png

Cledy Cledy sen yeni aldın dimi?

Missha güneş kremlerinde en sevdiklerimin içinde
Missha'nın güneş kremlerini deneyen var mı ya? Power block olanı almak istiyorum. Cildim kurudan karmaya dönük
Evet uzun süredir onu kullanıyorum çok memnunum. Benim de cildim karma. Kışın epey kuru. Emilimi çok iyi beyazlık birakmıyor. Küçük boyunu alıp bir deneyin derim günes kremi biraz deneme yanılma.

X