Popüler Konu Cilt bakımı rutinimiz 💆‍♀️

Kızlar yeni bir temizleme jeline geçtim. Cildim kurudan karmaya dönük. Bir arkadaşım epey memnun kaldığını söyleyince ürünü denemek istemiştim. İçeriğinde sls olması kafamı karıştırdı. Daha önce celenes kullanıyordum onda sls yoktu. Bu ürünü kullananlar yorum yapabilir mi? 2 gündür kullanıyorum henüz bir kurutma göremedim.

Eklentiler

• 20240309_220329.jpg
    20240309_220329.jpg
    98,7 KB · Görüntüleme: 15
Selam kızlar, eminim ki burdaki arkadaşlar benden daha tecrübelisiniz o yüzden sizlere bişey danışmak istiyorum.
30 yaşındayım, cildim kuru. Bu yaşa kadar nerdeyse hiç cilt bakımı makyaj vs pek yapmamışımdır. Düğünden düğüne makyaj yapan biriyim.
Artık kendime bakmak istiyorum. Öncelikle doğal içerikli bir nemlendiriciye ihtiyacım var bir de güneş kremine. Çok fazla marka var yorumlar okumaktan kafam allak bullak oldu. Hiç bilmediğim bi konu malesef o yüzden bana yardımcı olun.
Kriterim
  • Doğal içerikli olması
  • kuru ve hassas cilt için olması
Bu kritere uygun nemlendirici ve güneş kremi önerir misiniz?

3 haftadır Purest solutions kullanıyorum ( nemlendirici ve ton eşitleyici güneş kremi) malesef pek memnun değilim. Nıvea bile daha iyi geliyo cildime bu sanki yakıyo gibi ve bikaç saate tekrar kupkuru oluyo yüzüm. Güneş kreminin de rengi çok koyu( beyaz tenliyim) ve hiç kapatıcılığı yok ondan da memnun değilim malesef :KK43:

Kil maskesi yapayim bende. Yuzum ne alemde bilmiyorum. Bu arada sadece burun ve ceneme yapiyorum artik. Yanaklarim kizariyor tum yuze yapinca.

Yarin bir magzada cilt analizi yapiliyormus. Ona gidecegim
Bak benim de cildim hassas 15 de 1 yaparsam yapıyorum kil maskesini o da kurutmayan bi maske yapıyorum. Bence sen de çok yapma

X