Popüler Konu Cilt bakımı rutinimiz 💆‍♀️

Evet ben de temizledikce yaglaniyor diye düşünüyorum ama temizlemesem de yaglaniyor yani kendi haline bırakmayı da denedim, bir insanın yüzündeki yağ gözüne girer mi? Giriyor, bir süre sonra gözlerim yanmaya başlıyor. Çok iğrenç bir durum. :KK43:
Kışa doğru tekrar bir doktora gideceğim. Gozeneklerim çok genişledi artık yağlanma yüzünden. Soyacak bir şeyler lazım bana yine.
Bu arada kil maskesi güzelce alıyor yağı, bir süre iyi geliyor. Yaparsanız sadece yağlanma olan kısma uygulayın.

Beslenmeden olabilir mi? Hani zaten yağlıdır ama beslenme tetikliyodur artırıyodur gibi

Sabah rutinim:

soğuk su ile önce bi yüzümü şokluyorum sonra köpük temizleyici ile yıkıyorum ardindan iki parmak kuralı ile bolca gunes kremi sürüyorum.

akşam rutinim:

Köpük temizleyici ile yüz yikama
Bazen hyaluronik asit bazende, naturel bir nemlendirici ile yüzüme masaj yapip yedirerek sonra masaj roller ile masaj yapıyorum 😁

Geniş bi zamanda kullandigim urunleri gostercem. Size onerilerde de buluncamm. Kizlar Türkiye de rossman mağazası var dimi ?

Var evet.

Bende serum istiyorum önerilere bakıcam inşallah almadan

A.s aşırı değil karma benim cildim ama tam o karma olan kısmı bol yağlı.

Bazen gece temizleyip yattıysam bi tık daha fazla yağlanıyo t bölgesi sanki ben kurutmaya çalıştıkça o yeniliyor gibi 🥴
Bende bu rutinimi uygulamaya tam 3 ay önce bu başladım öncesinde günde 8-10 kere yıkardım suratımı yağı almak için sonra öğrendim ki yağlı olan cildi ne kadar kurutmaya çalışırsan bir o kadar yağlanıyor ve kötü oluyor. En fazla günde iki kere yıkayın gün içerisinde yağı peçete dokundurarak alın daha iyi olur. Ama nemlendirici şart

Evet ben de temizledikce yaglaniyor diye düşünüyorum ama temizlemesem de yaglaniyor yani kendi haline bırakmayı da denedim, bir insanın yüzündeki yağ gözüne girer mi? Giriyor, bir süre sonra gözlerim yanmaya başlıyor. Çok iğrenç bir durum. :KK43:
Kışa doğru tekrar bir doktora gideceğim. Gozeneklerim çok genişledi artık yağlanma yüzünden. Soyacak bir şeyler lazım bana yine.
Bu arada kil maskesi güzelce alıyor yağı, bir süre iyi geliyor. Yaparsanız sadece yağlanma olan kısma uygulayın.
Doktora gittiğin acnelcy sormayı unutma

A.s aşırı değil karma benim cildim ama tam o karma olan kısmı bol yağlı.

Bazen gece temizleyip yattıysam bi tık daha fazla yağlanıyo t bölgesi sanki ben kurutmaya çalıştıkça o yeniliyor gibi 🥴
Yeterince nem gormeyen cild yaglaniyor kuru kalinca ve buda gozenek tikanmasina yol aciyor.

Sabah rutinim:

soğuk su ile önce bi yüzümü şokluyorum sonra köpük temizleyici ile yıkıyorum ardindan iki parmak kuralı ile bolca gunes kremi sürüyorum.

akşam rutinim:

Köpük temizleyici ile yüz yikama
Bazen hyaluronik asit bazende, naturel bir nemlendirici ile yüzüme masaj yapip yedirerek sonra masaj roller ile masaj yapıyorum 😁

Geniş bi zamanda kullandigim urunleri gostercem. Size onerilerde de buluncamm. Kizlar Türkiye de rossman mağazası var dimi ?
Evet var canım Rossman.
yüz yogası denedin mi?

Göz kremi ne kullanıyorsunuz kızlar?
Ben şu an venzen'in niacinamide deniyorum sevdim gibi de ilginç bir yapısı var birde misolinin kolajenli eye patchları ama retinol içerdiği için geceleri yapıyorum açıkçası yaz bitsin öyle daha icim rahat kullanırım.

Ben şu an venzen'in niacinamide deniyorum sevdim gibi de ilginç bir yapısı var birde misolinin kolajenli eye patchları ama retinol içerdiği için geceleri yapıyorum açıkçası yaz bitsin öyle daha icim rahat kullanırım.
Ondada la roshe posey kullanıyorum iki yada 3 günde bir unutmazsam kullanıyorum şuan için bir çizgim yok zaten

Göz kremine yeni başladım. tester olarak Klairs- Fundamental Eye Awakening Gel kullanmaya başladım. Bakalım etkisi nasıl olacak

Beslenmeden olabilir mi? Hani zaten yağlıdır ama beslenme tetikliyodur artırıyodur gibi
Bilmiyorum. Olabilir. Çok yağlı yemiyorum ama bilemiyorum yine de. Doktorlar bu durumu çok önemsemiyor. Sivilcen yoksa sıkıntı yok, şu kremleri kullan, şöyle temizle falan. Doktorun biri ne güzel işte çabuk kırışmayacaksın bile dedi. 😂😂 Babamın da cildi çok yağlıdır, sanırım biraz da genetik bir şey. Yağ ureteclerim çalışkan. 😂 Neyseki çok kafama taktığım bir şey değil artık, gozeneklerimi takıyorum şu aralar.

Günde beş vakit abdest alıyorum😂😂benim cilt bakım rutinim bu🙈

Birde hafta da bir zeytinyağı+bir çay kaşığı türk kahvesi ile masaj yapıyorum cıncık gibi oluyor yüzüm.
E ben de 5 vakit yıkıyorum :KK70:
Demek ki cildin problemsiz ve şanslı olanlardansın. Ne kadar problemsiz bir cilt de olsa güneş kremi şart

Evet var canım Rossman.
yüz yogası denedin mi?
yuz yogasi onemli bir ugras dogru yapmak lazm ben sadece dogru yonlere uyguluyorum rolleri
Hiç acelesi yok zaten ya atarsın rosmanda çok var renk renk hepsini alası geliyo insanın :KK45:
hepsinin ayri islevi var yasimiza uygun 🤪
Suratıma ihtiyacı olan nebi vermeye başladığımdan beri aşırı yağlanma ile karşılaşmadım
dimi nem cok önemli

X