Popüler Konu Cilt bakımı rutinimiz 💆‍♀️

Whaaat

Uzun sure ara verip tekrar baslamistim haftada 1 kullanmaya. O iyi geldi belki diyordu. Kullaninca zaten cok bekletmiyorum. 10dk bekletiyordum,yuzum kusuyordu resmen
Roza olduğuna eminsen kullanma bence. Rozalı ciltler sadece azeleic asit kullanabiliyor. Cica krem ve the ordinary ya da isis pharma nın azeleic asitine bak bence.

Roza olduğuna eminsen kullanma bence. Rozalı ciltler sadece azeleic asit kullanabiliyor. Cica krem ve the ordinary ya da isis pharma nın azeleic asitine bak bence.
Dermatologa (umarim Turkcesini dogru yazdim 😂) gidip test ettirmedim.
Hep yagli cildim var dendi.
Kizariklik ve hafif sivilce gibi kisim daha cok banyo,Deniz Vs sonrasi cosuyor.

Foto atayim dicem de ,sirf yanak gelemiyorum :deli:

Eklentiler

• IMG_20220516_092622.jpg
    IMG_20220516_092622.jpg
    44,4 KB · Görüntüleme: 31
Dermatologa (umarim Turkcesini dogru yazdim 😂) gidip test ettirmedim.
Hep yagli cildim var dendi.
Kizariklik ve hafif sivilce gibi kisim daha cok banyo,Deniz Vs sonrasi cosuyor.

Foto atayim dicem de ,sirf yanak gelemiyorum :deli:
Hahahajshdh netten görsellere bak istersen ama her kızarıklığa roza diyemeyiz, belki senin cildin hassastır sadece. Kılcal damarlar belli mi sende?

Gunaydin kizlarr, sizden oneri almaya geldim. Sivilceli /karma cildim var, rutinimde yvesrocher ürünlerini kullanıyorum ama gunes kremini pek begenmedim ve asiri pahalı, soyle sivilce yapmayacak ve parlak durmayan bir gunes kremi tavsiyeniz varmi?

Gunaydin kizlarr, sizden oneri almaya geldim. Sivilceli /karma cildim var, rutinimde yvesrocher ürünlerini kullanıyorum ama gunes kremini pek begenmedim ve asiri pahalı, soyle sivilce yapmayacak ve parlak durmayan bir gunes kremi tavsiyeniz varmi?
Şunların yorumlarına bir bak istersen. Ben La roshe kullanıyorum. cildim normal olduğu için altına nemlendiri kulanıyorum. Pudramsı bitişli.

LEBELAGE Yağlı Ciltler Için Yüksek Koruyucu Güneş Kremi

Uriage Bariesun Mat Fluid Spf50 Güneş Kremi 50ml
SVR Sun Secure Fluide Spf 50+ Güneş Kremi 50 ml
Bioderma Photoderm Aquafluid Spf50+ Dry Touch 40 Ml
La Roche Posay Anthelios Spf 50+ Yağlı Ciltler için
Heliocare Ultra Gel Spf90 50 ml
Babe Spf50 Yüz Için Yağsız Güneş Kremi 50 ml
SVR Sebiaclear Yağlı Ciltler Için Güneş Kremi Spf50 50 ml

Avene Cleanance Spf 50 Güneş Kremi 50 ml yağlı cilt için
Missha Aydınlatıcı Nemlendirici Güneş Kremi 50ml All Around Safe Block Essence Sun Spf45+/PA++++

X