Popüler Konu Cilt bakımı rutinimiz 💆‍♀️

Hep mi böyle yoksa dönemsel mi? Bence doktora görün kesin teşhis al ona göre ürünler kullan. Aha bha ya veda etmen lazım ☹️
Enzim peeling çıktı şimdi onun yerine. Madelik asit de kullanabiliyor diye biliyorum. atopik bir cildi var gibi.

doktora gitmen kesin sonuç alman neler kullanacağın konusunda sana da yardımcı olur Arrietty_ Arrietty_ yanlış ürün kullanımı cilt bariyeni de zayıflatır

Şunların yorumlarına bir bak istersen. Ben La roshe kullanıyorum. cildim normal olduğu için altına nemlendiri kulanıyorum. Pudramsı bitişli.

LEBELAGE Yağlı Ciltler Için Yüksek Koruyucu Güneş Kremi

Uriage Bariesun Mat Fluid Spf50 Güneş Kremi 50ml
SVR Sun Secure Fluide Spf 50+ Güneş Kremi 50 ml
Bioderma Photoderm Aquafluid Spf50+ Dry Touch 40 Ml
La Roche Posay Anthelios Spf 50+ Yağlı Ciltler için
Heliocare Ultra Gel Spf90 50 ml
Babe Spf50 Yüz Için Yağsız Güneş Kremi 50 ml
SVR Sebiaclear Yağlı Ciltler Için Güneş Kremi Spf50 50 ml

Avene Cleanance Spf 50 Güneş Kremi 50 ml yağlı cilt için
Missha Aydınlatıcı Nemlendirici Güneş Kremi 50ml All Around Safe Block Essence Sun Spf45+/PA++++
Teşekkürler canimm, dun la roche posay a bakmistim yorumlar iyiydi sanirim onu deneyecegim

Yok banyo,Deniz,yuzme sonrasi.

Aha bha i baska yere kullanayim olma mi 😭
Ya rozada kesin kullanılmıyor bunlar seninki roza mi onu bilmiyoruz. Zaten yaz geldi asitlere ara vermemiz lazım. Çok güneş görmüyorsan eğer sırtına, göğsüne, koltukaltına falan sürebilirsin bu asitleri.

Yazin aha&bha kirmizi peeling kullanmayacagimiza göre urun bosa gitmesin diye aksam topuklarima deneyecegim denediniz mi hic ? 😊

Gunaydin kizlarr, sizden oneri almaya geldim. Sivilceli /karma cildim var, rutinimde yvesrocher ürünlerini kullanıyorum ama gunes kremini pek begenmedim ve asiri pahalı, soyle sivilce yapmayacak ve parlak durmayan bir gunes kremi tavsiyeniz varmi?
Missha soft finish alabilirsin cildi matlastiriyor yuzun yagli olduğu için cok guzel durur eminim. Surdugum zaman bende oyle durmustu. Sonrasinda retinol ve glikolik asite basladim kisin cildim değişti su an farkli kremler kullaniyorum yagli ve nemli olanlardan. Bi dene bunu sevecegine eminim.
Son olarak unutmadan yazayim ciltte yapis yapis his bırakmıyor yuzunde krem yokmus gibi bi his veriyor kuruyunca

Eklentiler

• Ohlolly-Missha-Soft-Finish-Sun-Milk-1_975x1200.jpg
    Ohlolly-Missha-Soft-Finish-Sun-Milk-1_975x1200.jpg
    39,2 KB · Görüntüleme: 30
Gunaydin kizlarr, sizden oneri almaya geldim. Sivilceli /karma cildim var, rutinimde yvesrocher ürünlerini kullanıyorum ama gunes kremini pek begenmedim ve asiri pahalı, soyle sivilce yapmayacak ve parlak durmayan bir gunes kremi tavsiyeniz varmi?
Tonik olarak cay agaci yağlı bi tonik kullan cildini yatistirir yagli cilt ve sivilceler icin birebirdir cay ağacı yagi

Hemsirecik Hemsirecik bak bileğime sürdüm snein icin yapisini gor diye 😅 cok hafif asla yagli his birakmiyo yumusak bitisli su an. Kokusu cok hafif ve güzel

Eklentiler

• 20220516_112849.jpg
    20220516_112849.jpg
    61,7 KB · Görüntüleme: 29
  • 20220516_112858.jpg
    20220516_112858.jpg
    65,7 KB · Görüntüleme: 25
  • 20220516_112921.jpg
    20220516_112921.jpg
    143,9 KB · Görüntüleme: 33
Onunla ilgili dip not: Göz yakıyor :KK43:
Yaa deme😐 gittigim cildiye bana dermoskin acne mat vermisti cok guzel ama beyaz oluyorsun 😐 simdiki kullandigimda guzel aslinda ama soyuluyor surerken, hani cok krem surersinde eline gelir ya oyle. Cok kararsiz kaldim pud
Tr de değilim bebeğim ya 😅
Goruyorsun tr de guzel olmak bilem ne kadar zor🤣

Şu linki buraya birakayim. Not:Yuz soyma fircasi veya baska bisey yuze sürmeyin elinizde yikayip elinizle cildinize surun urunleri

Son düzenleme:
X