Popüler Konu Cilt bakımı rutinimiz 💆‍♀️

Eklentiler

• Screenshot_20210622-153416_Gallery.jpg
    Screenshot_20210622-153416_Gallery.jpg
    60,6 KB · Görüntüleme: 172
Güvendiğim bir yer olsa ben de istiyorum aslında. Arkadaşım var ama Ankara'da.
Dermoroler de yaptırıyor musun :KK70:
Benimde komsum yapıyor rus kendisi su an çalıamiyor ama estetisyen rusyadan hy.asit getirtdim derma pen kullandik ilk hafta nano baslıkla hy. Asit Yedirdik 2. Hafta igneyle yaptik 3. Hafta dermoller iğnesini dermapene takıcaz heralde acılara yüruyorum ama korkmuyorum 🤣

Benimde komsum yapıyor rus kendisi su an çalıamiyor ama estetisyen rusyadan hy.asit getirtdim derma pen kullandik ilk hafta nano baslıkla hy. Asit Yedirdik 2. Hafta igneyle yaptik 3. Hafta dermoller iğnesini dermapene takıcaz heralde acılara yüruyorum ama korkmuyorum 🤣
Bu mu bakım yapmadığın halin Bibi :KK70: Sen direk olayı içeriden bitirmişsin 😍

C Calcifer bir cok ürünü vadettikleri ve kullanimi ile fotoğrafını çekip hazirladim. Paylastigim zaman mesaj linkini ilk mesajina not düşebilir misin herkes yararlansin aradan kaynamasin.
Hepsi kullandığım ve fayda gordugum ürünler ve hepsi vegan 🥰
Tabi ki canım benim ♥️

Merhaba kızlar. Bu önerdiklerim Rossman'in kendi markasi olan İsana ürünleri. Vegan olmalari ve dermatolojik test onayli olmalari benim icin önemli bi faktör. Şimdi kullanip hic olumsuz sonuc almadiklarimi önericem sizlere. Tabiki güneş kremini de eksik etmiyoruz ben gunes kremi olarak Nivea Sun 50 hassas aninda koruma olanini kullanıyorum. Bugün eksiklerimi alirken sizlere de önermek istedim🤗

👇🏽Bugün yenilerini aldıklarım vazgeçilmez ikilim 🥰 kapagindaki vakumlu pipet sayesinde ugrastirmadan avucunuza istediginz kadar damla sikabiliyorsunuz.
20210622_170525.jpg
20210622_170641.jpg

👇🏽 Göz altı torbalari cok önemli bilirsiniz. Nem kaybi başlarsa kırışıklıklar artar. Bu silikon göz alti bantlari kullanimi cok rahat ve şirin 🥰 (henuz gözaltı sorunum yok krem kullanmiyorum bununla ilgili)
IMG_20210622_172305_300.jpg

👇🏽 Sanirim şişe serumlardan sonra en bereketli olan bunlar. Icinde 7 adet var ve her gun yerine bir gunden bir gune de uygulanabilir kullanimi basit ve yeterli sivi barindiriyor içinde. Anti-age, Q10, gibi islevleri uzerinde yaziyor zaten.
IMG_20210622_172541_047.jpg

👇🏽Bu 7li serumu kesinlikle öneriyorum içinde fazlaca var yuz boyun dekolte bölgesine fazlaca yetiyor ve 3 ayri vitamin içeriği bence fiyatina değer. Haftalik bir tane kullansaniz dahi sizi cokca götürür. Tabiki yikanmis gozeneklerin acik oldugu bir vakitte daha fazla etki gösterir mesela dus sonrası. (Retinol yazin pek önermiyorum gunes korumasiz ciltte leke yapiyor hatta yakabilirde, kis ve sonbahar aylari tercih ediyorum.)
IMG_20210622_171617_280.jpg

👇🏽 Kağıt maskeleri tercih etmemin en buyuk nedeni soyulma derdi yok yüze uygula vakti dolunca masajla yedir oldu bitti 🥰 bunu da haftalik yapabilirsiniz.
IMG_20210622_172044_407.jpg

👇🏽 size en büyük önerim makyajinizi pedler ile silmeyin yuzunuzu tahris etmeyin miccelar su kullanmak bana iyi gelmiyor ama bu yağ bazli islaninca rengi beyaza dönen ustteki urun makyaj cikarmada cok başarılı elinizde goz ve yuz bölgenizi ovalamaniz ve islatmaniz yeterli. Bunu da kac ay önce almıştım bereketli ürün, sonrasinda da alttaki köpük temizleyici kullanıyorum. Bugun aldim yenisini
Bu iki ürün yikamadan sonra ciltte kuruluk hissi vermiyor benim gibi karma ciltler kullanabilir her cilde uygun.
IMG_20210622_173459_394.jpg

👇🏽Glikolik asit fazla hassas ciltlere öneremem sizin tercihiniz. Bu ürün ölü derileri temizlemeyi vadediyor yuz yikamadan sonra sürüp 10 dk bekletip yikiyorsunuz biraz yakiyo ilk basta cok az ama sonra alisiyo deri. Bu tarz asit kullanimi sonrasi nemlendirici çok önemli. Bunu uzun zaman once almıştım bereketli hemen bitmiyor.
IMG_20210622_175422_352.jpg

👇🏽 Bence krem serum ne kullanirsaniz kullanim bir masaj roller veyahut Gua
Sha taşı kullanin deri altina daha iyi nüfuz ediyor tabi dogru yonlere doğru. Ben masaj roller kullaniyorum.
*Gua Sha tasi ile gıdı giderilebilir çene hatta belirginlestirilebilir.

20210622_172702.jpg

Şimdilik onereceklerim bunlar. Ayrica sorulariniz olursa urunler hakkinda cevaplarim seve seve.

C Calcifer 😘

Günaydın
Sabah yüzümü yıkadım
Tonikledim
Hyaluronik asit sürdüm
Güne kremi sürdüm
Güne hazırım 💆

Ben 27 yasindayim yazin yagliya donuk karma cildim var,
Yazin isimi en cok kolaylastiran yuz icin yag emen kagitlar, kesinlikle o yagli goruntuyu aliyor ben cok memnun kullaniyorum iki yazdir onlari. Gunes kremini her temizleyici ciltten cikarmiyor diyorlar, onden yag bazli temizleyici kullaniyor musunuz peki?

Ben 27 yasindayim yazin yagliya donuk karma cildim var,
Yazin isimi en cok kolaylastiran yuz icin yag emen kagitlar, kesinlikle o yagli goruntuyu aliyor ben cok memnun kullaniyorum iki yazdir onlari. Gunes kremini her temizleyici ciltten cikarmiyor diyorlar, onden yag bazli temizleyici kullaniyor musunuz peki?
Ben kullanmıyordum ama bence de ihtiyaç var. Çünkü su bazlı temizleyiciler yeterli gelmiyor

Karma bir cildim var. Sabahları ve akşamları soğuk suyla yıkarım. Akşam uyurken soğuk sıkım kuşburnu çekirdeği yağı'm var. Cildimi nemli bırakıp ondan sürerim iyice. Sabah pırıl pırıl bir ciltle uyanırım. Her akşam kuşburnu çekirdeği yağı sürerim...

Hafta da 2-3 kere sirke + beyaz kil karıştırıp maske sürerim. Yıkayıp iyice temizledikten sonra Ziaja Manuka Tonik sıkarım yüzüme. Sonra tekrar kuşburnu çekirdeği yağımı sürerim. Cildim neme doymuş, glowy skin gibi durur.

Makyaj öncesi olarak, Neutrogena Yüz temizleme Jeli ile hafif peeling yapar gibi yüzümü yıkıyorum. Sonrasında Ziaja tonik. Üstüne kuşburnu çekirdeği yağı. Biraz bekliyorum. Ardından Avene 50 faktör güneş kremi sürüyorum ve makyaj...

Kil + Ziaja tonik + Kuşburnu çekirdeği yağı + Güneş kremi.... Bu kadar

X