Popüler Konu Cilt bakımı rutinimiz 💆‍♀️

Selammm kizlaar :KK54:yeni gördüm bu sayfayı Amanita dan öğrendim.. 😁

Şimdi benim bir sorum var, bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz aranızda kullanan var mı ?

Uzun zamandır almak istediğim ama emin olamadigim bir ürün , faydası var mı ? Bunu kullanırsam yüz kremi ne gerek kalmaz mi ? 🤷🏻‍♀️

Eki Görüntüle 3072333
Ben yillar önce kullandim bitiremedim yapisini sevmedim yapış yapış his birakiyodu. Cilt üzerinde de pek bi etkisini gormedim canm

Şimdi benim bir sorum var, bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz aranızda kullanan var mı ?

Uzun zamandır almak istediğim ama emin olamadigim bir ürün , faydası var mı ? Bunu kullanırsam yüz kremi ne gerek kalmaz mi ? 🤷🏻‍♀️

Eki Görüntüle 3072333
Termal su gibi bir şey mi bu?

Anlaşıldı o zaman kesinlikle almamakla doğru yapmışım iç güdüm işte yine haklı çıktı 😂😂
16534774126922203496035558974483.jpg

Bunun kuru ciltler icin olanina bakabilirsin canım ben memnun kaldım

Helloo🤗 Şimdi cilt bakımından geldim ve konuyu görünce atladım😂 cildim şu an o kadar miss ki:KK8:

Bugün cilt analizinde cildime çok çok iyi baktığımı söylediler. Ufak tefek kırışıklıklar var ama botoks düşünebilirsin dediler. Lekelenmeler var ama en az seviyedeymiş. Analizde 90% 92% 52% gibi rakamlar hatırlıyorum😂 merak ettim; acaba cildime gerçekten iyi mi baktım, herkese böyle mi söyleniyor, yoksa cildine kötü bakmışsın da diyorlar mı?🙈 Aslında son zamanlarda çok bakım yapmadım ama senelerdir istikrarla yaptığım tek şey kesinlikle makyajla uyumamak. Eve gelir gelmez hemen yıkıyorum (2 kez) sonra nemlendiriyorum bu kadar. Makyaj yapmadan da nemlendiriyorum. Normal ama kuruluğa yatkın bir cildim var.

Bu gazla girip peeling meeling bakacağım şimdi😂

Eki Görüntüle 3072333
Hiç tavsiye etmem, sebebi linkini attığım postta detaylıca açıklanmış😊

Hiç bilmiyorum canım surekli dikkatimi çekti ama bir güvenip alamadım bende o yüzden sordum
Bu genelde böyle ferahlatmak için kullanılıyor. Çok gerekli mi bence değil. tercihli bir ürün. bazıları serum öncesi kullanıyor. Bende Avene'nin var dolaba koyuyorum yazın cildim kızardığında sıkıyorum yüzüme

1653479587433.png

Bu genelde böyle ferahlatmak için kullanılıyor. Çok gerekli mi bence değil. tercihli bir ürün. bazıları serum öncesi kullanıyor. Bende Avene'nin var dolaba koyuyorum yazın cildim kızardığında sıkıyorum yüzüme

Eki Görüntüle 3072415
Anladım canım.. Ben de bunu kullanıyorum hem Şoray olanını hemde büyük boy olanını..

Çok faydalı kesnlikle 100% gül suyu yani..

IMG_20220525_130208.jpg

Aynı markaya bağlı Gülbirlik de var

Eklentiler

• IMG_20220525_130004.jpg
    IMG_20220525_130004.jpg
    29,7 KB · Görüntüleme: 22
Selam arkadaşlar içeriği temiz güneş kremi tavsiyesi alabilir miyim sizden🥰 caportene güneş kremi (doktor tavsiyesiyle) kullanıyordum.. Ama daha sonra Loreal in bir ürününü kullandım.. Açıkçası yoğunluk dışında bir fark göremedim ikisi arasında... Mehmet Özün güneş kremleriyle ilgili bir videosunu izledikten sonra içeriğinin kozmetik olmaması gerektiğini aksi takdirde faydadan çok zararlı olacağını anlatıyordu... Cilt üzerinde bariyer oluşturması gerekiyormuş.. Sizden temiz içerikli kullandığınız memnun kaldığınız güneş kremi tavsiyesi alabilir miyim...

Selam arkadaşlar içeriği temiz güneş kremi tavsiyesi alabilir miyim sizden🥰 caportene güneş kremi (doktor tavsiyesiyle) kullanıyordum.. Ama daha sonra Loreal in bir ürününü kullandım.. Açıkçası yoğunluk dışında bir fark göremedim ikisi arasında... Mehmet Özün güneş kremleriyle ilgili bir videosunu izledikten sonra içeriğinin kozmetik olmaması gerektiğini aksi takdirde faydadan çok zararlı olacağını anlatıyordu... Cilt üzerinde bariyer oluşturması gerekiyormuş.. Sizden temiz içerikli kullandığınız memnun kaldığınız güneş kremi tavsiyesi alabilir miyim...
La roshe , Cosmed, Solante, Heliocare, Sebamed, Avene
benim aklıma gelen temiz içerikli güneş kremleri bunlar

X