Popüler Konu Cilt bakımı rutinimiz 💆‍♀️

Galiba ben ayda 1 veya 2 ayda 1 yapiyorum. Burnumdaki siyah noktalarin cogaldigini gorunce yapiyorum daha dogrusu.
O yuzden tum yuz yapmiyorum artik.
Hangi maske kullaniyorsun sen?
Ben caudalie nin vinenergetic c+ instant detox kil maskesini kullanıyorum. Heralde dünyanın en çok satılan maskesi falan bu 🤣
Ama ben de siyah nokta falan yok. Öylesine yapıyorum 🥹

Yoldayım eve gideyim paylaşacağım

Dün yüzümü yıkadım maske yapıp cica kremi sürdüm. Biraz onardım cildimi
Ayy balım hayatımda kullandığım en çözüm odaklı görevini layığıyla yerine getiren krem la roche posay’in cicaplast kremi oldu 🤣 bütün kırmızılıklarımı aldı biliyo musun inanamadım bu kadar işe yaradığına 🥹 inşallah içindeki kimyasallar ölümcül değildir çünkü ben neredeyse her gün sürüyorum onu artık 🥹🥹

Ayy balım hayatımda kullandığım en çözüm odaklı görevini layığıyla yerine getiren krem la roche posay’in cicaplast kremi oldu 🤣 bütün kırmızılıklarımı aldı biliyo musun inanamadım bu kadar işe yaradığına 🥹 inşallah içindeki kimyasallar ölümcül değildir çünkü ben neredeyse her gün sürüyorum onu artık 🥹🥹
Her gün ağır gelir o krem ya 😂

Vallahi bana gelmedi gözeneklerime falan bile iyi geldi ben anlamadım 🙊 çok kuru heralde benim cildim yumuş yumuş oldu 🥰
Su kirmizilik benimde sorunum. Gecen Kizkardesim de dedi.
Kafamda kuruyorum saniyordum. Konu neydi hatirlamiyorum. Yuzun kirmizi o yuzden olmaz dedi. Hatirladigim o 🤣
Cilt tipi ogrenmek icin randevumu iptal ettiydim. Iyi hissetmiyordum kendimi

Su kirmizilik benimde sorunum. Gecen Kizkardesim de dedi.
Kafamda kuruyorum saniyordum. Konu neydi hatirlamiyorum. Yuzun kirmizi o yuzden olmaz dedi. Hatirladigim o 🤣
Cilt tipi ogrenmek icin randevumu iptal ettiydim. Iyi hissetmiyordum kendimi
C Calcifer e sor ben bazen domates gibi oluyorum zaten çok büyük cilt sorunlarım yok ama bazen gerçekten domates gibi geziyorum ortada. Beyaz tenliyim hassas bi cildim var. Senin de öyleyse belki bariyerimiz zayıf kalıyordur ondan kızarıyoruzdur.

Asitli tek bu var elimde

Eklentiler

• 17129529400046798880001861127923.jpg
    17129529400046798880001861127923.jpg
    60,8 KB · Görüntüleme: 18
Kuru mu peki cildin?
Yok yagli. Deli gibi neme ihtiyaci var. Gerci o kismi biraz duzelttim. Eskisi gibi yagli degil (bence )
Ama mesela rutinimi aksatmayinca, gordugum tek fark yuzum parliyor. Sanki yanlis urunler kullaniyorum. Yada benim beklentim cok fazla

Yok yagli. Deli gibi neme ihtiyaci var. Gerci o kismi biraz duzelttim. Eskisi gibi yagli degil (bence )
Ama mesela rutinimi aksatmayinca, gordugum tek fark yuzum parliyor. Sanki yanlis urunler kullaniyorum. Yada benim beklentim cok fazla
Ya aslında şöyle her viral ürün her insanın yüzüne olmuyor. Biz biraz o beklentiyle alıyoruz o yüzden ihtiyacımızı karşılamıyor ürünler. Önce sorunumuzu tespit edip çözüm odaklı gitmemiz lazım. Önce mesela sorunumuz bariyerse bariyeri onarmak lazım. Bozuk bariyere asit kullanınca iyice bozuluyo mesela bu sefer daha da artıryor cilt sorunları. Bence en önemli şey bariyer.

X