Lekeler, Çiller CİLT İLE İLGİLİ HER TÜRLÜ TECRÜBELERİMİZİ PAYLAŞALIM

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Ben öncelikle şunu da belirtmek istiyorum.Bir yazı okurken araştırırken yorumları da okuyunuz.Çünkü en önemli yazılar yorumlarda gizlidir.Ben cilt lekelerim için araştırırken üşenmeden tüm yorumları okudum.Ve çok şey öğrendim.Herkese tavsiye ederim.Ayrıca kullandığım ve kullanmakta olduğum ürünleri yazarken herkes şunu bilsin.Hiç yerde ne satış yapmaktayım ne de bu ürünlerin tanıtımını yapıyorum.O nedenle de isim belki buraya direk yazamam.Ama fayda gördüklerimi anlatacağım.

Öncelikle ben cildimde oluşan hafif kırışıklıkları düzeltmeye çalışıyordum .Yaptığım maya maskesi ile kendine geliyordu ancak cilt lekelerim beni daha rahatsız etti.Önce onları düzeltmeye karar verdim.Benim yüzümde özellikle de göz altlarımda lekeler vardı.Bende tabii karbonat maskesi yapıp aman biran evvel geçsin dedim.Oraya da bilinçsizce sürdüm.ancak o bölgeyi kırıştırınca eyvah dedim.Olan oldu zaten diye hem o maskeye devam ettim.hemde internette satılan bir krem aldım.Aslında sonradan öğrendim o da göz altına sürülmüyormuş.İşte herkese demek istediğim şey şu.Bir şeyi düzeltirken acele etmemeli ve çok iyi araştırmalıyız.Bebek gibi cildimi bozdum. Sonra o kremi bitirdim ve gerçekten bana fayda sağladı ama ben buradan öğrendiğim acneleyse expigment locoid denemek istedim.Çok kişiye iyi gelmiş ve de ucuzdu.Yaklaşık 1.5 aydır kullanıyorum .evet düzelmeler var ancak sanki ben de yüzde tüylenme hafiften oldu.İşte ben çok şey yapınca hangisi yaptı anlayamadım.Saç içinde biotin hapı kullanıyordum.Uzaması için.Benim bu yazılarda demek istediğim diğer bir konu da hepsi aynı anda kullanınca hangisi fayda sağladı ya da hangisi zarar verdi anlayamıyoruz.Sonra yorumları okudum.Yukarıdaki 3 kremdende tüylenme olanlar var biotinden de olan var.Çok az ama var.

Benimde ilac kullandigim icin saclarim biraz dökulmustu.4 aydir biotin kullaniyorum.biotin tablet.biotinden tüylenme olmalarinin en buyuk sebebi yüksek toz kullanimidir..saclari büyütmek icin 1000 mcg yeterlidir.fazlasini vücut atar ..5000 mcg kullaniyo insanlar genelde. Tabi tüylenme olur..en az 6 ay düzenli kullanim ve 1000 mcg gereklidir

Benimde ilac kullandigim icin saclarim biraz dökulmustu.4 aydir biotin kullaniyorum.biotin tablet.biotinden tüylenme olmalarinin en buyuk sebebi yüksek toz kullanimidir..saclari büyütmek icin 1000 mcg yeterlidir.fazlasini vücut atar ..5000 mcg kullaniyo insanlar genelde. Tabi tüylenme olur..en az 6 ay düzenli kullanim ve 1000 mcg gereklidir
Çok teşekkürler evet bana 5000 verdiler ama neden veriyorlar o zaman.Şu an çok üzgünüm .Bana söylenen isterseniz 10000 için vücut gerekeni alır gerisin atar.İnsanları yanlış yönlendirmek çok kötü yazık yani.

Ben 3 senede o kadar üzüntü yaşadım ki tarifi yok.Buraya yazsam herkes derki a benim hiç derdim yokmuş.O nedenle bu yaşa kadar bir krem dahi kullanmazken başıma gelenlerden sanki cilt kustu.Saçlar döküldü,lekeler belirginleşti,kırıştı,selülit ,varis,sanki hepsi bir şey olsa da çıksam der gibi çıktılar.Ben de buradan bilgiler toplayıp yaptım ama dediğim gibi çok hatalar yaptım.Kafam karışık çok üzgünüm ayrıca da hep yanlış yönlendirildim.Her şey tersten de ters gitti.Zaten bu güne kadar da yüzüm pek gülmedi ama bu kadar da değildi yani.O kadar üzülüyorm ki sanki kahrımdan oleceğim...

Ben 3 senede o kadar üzüntü yaşadım ki tarifi yok.Buraya yazsam herkes derki a benim hiç derdim yokmuş.O nedenle bu yaşa kadar bir krem dahi kullanmazken başıma gelenlerden sanki cilt kustu.Saçlar döküldü,lekeler belirginleşti,kırıştı,selülit ,varis,sanki hepsi bir şey olsa da çıksam der gibi çıktılar.Ben de buradan bilgiler toplayıp yaptım ama dediğim gibi çok hatalar yaptım.Kafam karışık çok üzgünüm ayrıca da hep yanlış yönlendirildim.Her şey tersten de ters gitti.Zaten bu güne kadar da yüzüm pek gülmedi ama bu kadar da değildi yani.O kadar üzülüyorm ki sanki kahrımdan oleceğim...[/QUOTE. Kiyamam cnm üzülme..cogumuz sorunlar yasiyoruz..bende neler atlattim..stres en kötü sey..her okuduguna inanma..ben solgar ve gnc nin sitesine mail atarak ögrenmistim nekadar kullanilcani..aldigim kremleride bikac uzmana sormadan almam..zaten dermokozmetik ve karma ciltler icin olanlari kullaniyorum..selulit icin en iyi sey bol su ic ve zayiflaman..varis icinde para bile vermene gerek yok sgk n varsa. Bazi devlet hastanelerindede ücretsiz lazerle varis aliniyor..lekeler icin elma sirkeli su tonik olarak aksamlari kullan.lekelerinden kurtulmssun ama önlem olarak bidaha gelmesinler diye..kirisiklik dersen ben göz altima botoks yaptiriorum dogal botoks...yüzünüde sürekli nemli tutabilirsin cnm..ester c vitaminine basla.ama 500 mg sadece hergün.antioksidan olarak vucudunu yuzunu korur..ben bide balik yagi tableti kullaniyorum

Ben lekeler için en son bir şey aldım kırışa da iyi geliyor diye evet biraz fayda var ama yeterli değil. Botoks yapmamak için çaba sarf ediyorum.Maddi olarak ta sıfır oldum da.Yani kayıp her yönden

ester c vitaminine basla.ama 500 mg sadece hergün. antioksidan olarak vucudunu yuzunu korur..ben bide balik yagi tableti kullaniyorum yazdınız.Balık yağı kilo aldırır mı.Ben kilolu değilim fazla ama almak istemem.Zaten birara çok aldım.Guatr yüzünden neyse tedaviyle verdim.

Balik yagini uzmana danismistim . Kilo aldirmaz demisti..ben 3 yildir kullaniyorum..hemde edh dha 1000 mg yüksek doz yani.hic kilo almadim..kullanan arkadaslarimda var onlarda kilo almadi..yağlar zaten protoin dir.kilo yapan karbonhidratlardir..vucud protoini idrarla falan atar..karbonhidratlar yağ olarak kilo olarak kalir fazla alininca

Ben önce sinoz aldım çok iyi geldi.Aöa benim göz altımda var oraya sürülmüyor diye değiştirdim.Ama sonra buradaki 3 kremi expigment vs.aldım.Şuanda da başka şeyler kullanıyorum .Etki edince yazacağız.

Bir şey daha öğrendim.Ben lr ürün aldım.kullanıyorum etkisi olunca yazacağım henüz erken.ürünleri alınca üye oluyorsunuz.İndirimli almak için .o zamanda iş ortağı oluyormuşsunuz.ilginç bir şey.

Ben bu sayfayı şu nedenle açtım .Toplu halde her şey burada olsun istedim.Çünkü bir kişi aynı konudan 20 tane açıyor,sonuç sıfır.Sadece bazıları tam anlatıyor ve fayda sağlanıyor.Bir şey ararken kim nereye bakacak şaşırıyor. Sağ olsun buradaki moderatörler hemen gerekli yere ekleme yapıyor da konular birleşiyor.Gerçekten hepsine teşekkür ederim.Burada fayda sağlanmış şeyleri paylaşmak istiyorum.Aşama aşama da yazmak istiyorum .ve de sonuçlandırmak.kullanıp bitince de ne oldu diye yazmak istiyorum.Ancak herkes okuyor ama bit üye dışında kimse tecrübe paylaşmıyor.Buraya gelen her şeyi bir arada bulsun istemiştim.Sanırım olmadı.Ama ben kendi yaptıklarımı yine de yazmaya devam edeceğim belki fayda gören olur.

X