Lekeler, Çiller Cilt lekeleri için kremler ?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
ayy bıkac kısı daha kullansın eğer kafama yatasa ben de alırım :KK43: sıkıldm bu sıvılcenın bıraktıgı kızarık ızlerden kahverengıyı gecıren onu haylı haylı ggecırır demı yaa..

sevgili arkadaşım, filiz hanımın dediği sinop lu eczacının kreminden bende kullandım.gerçekten 10 gün gibi kısa bir sürede cildim inanılmaz değişti.gün be gün lekelerim açıldı .kremi gece kulanıyorsun.gündüz mutlaka yüksek koruma 50 faktör gibi bir krem kullanıyorsun..

inş daha güzel olurr sizin adınızaa cok sevınıyorum.. buaralar sanırım adet duzensızlıgım ıcın kullandıgım ılaclardan dolayı sıvılcelenme oldu cene veboyun kısımlarımda gecsın lkelere de ecz karısımını dusunurumm vallaha

ablamda aldı ilacı dün gelmiş akşam kullanmış daha 1.ci günü 10 gün sonra yazarım gelişmeleri. yuzunu sıcak buharlı havluyla ısıtıp öle sürüyomuş herhalde sizdemi oyle yapıyorsunuz kızlar

hadi inş güzel haberler verirsiniz canım bugun bı tanıdıkla anneme bahsettım eger memnun kalanlar olursa bızde sıparıs edebılırz dedıler ama yıne de tedırgınler guvenmıyorlar :/ yaa ıse yaramazsa dıyee..

ablamın krem eline ulaşdı 3 gündür kullanıyor ama halen bı değişiklik yok sizde kaç gün sonra değişiklık oldugunu farkettınız? ne kadar gun sonra yoyulma ve ten rengınde açılma oluyo

bende de sivilce lekeleri var gecirir mi acaba? carsıya cıktığımda ilk is olarak arayacağım eczacı beyi :)

çokta umutlanmayın derim herkeste etkisi aynı olmuyor bu kremlerin ben maraşta bir eczacıya yaptırdım güneş lekelerim için birkaç kişinin ki geçmişti ha acıldımı evet ama gitmediler yani evet deneyin ama umut bağlamayın inşallah gecirir tabi çok mutlu olurum sizler adına

kızlar bende sinoz kremi kullanıyorum.ilk başta bende terettüt etmiştim ama sonuç çok iyi.lekelerim tamamen kaybolmaya başladı.

merhaba arkadaşlar size tek tavsiyem yüzünüze yazın hiç birşey uygulamayın havalr serinlemeye başlayınca görürsünüz bütün etkiyi çok fazla şeyler kullanmayın deerim çünkü lekelerinizi güneşin yanısıra kulannılan diğer ürünler bu hale getirioor bende çok şeyler denedim ve bu konu üzerine çok araştırdımm bu aralar naturaline leke serumu kullanmaya başlladımm2 hafta oldu açılmaya başladıı öncesinde 1 ay kullandım ama faydasını görmedim niyemi çünkü temmuzda kullanmıştım şuan çok ii gidiyorr her cilt farklıdır bunu unutmayınn bana iyi gelen bir başkasının cildini kötü yapabilir lütfen önce cildinizi tanıyın sonra karar verin güneş kremin yaz kış kullanınn

kremı kullanan varmı arkadaşlar bız aldık kremı ama tatıle gittiğimiz için kullanamadık

iyi akşamlar.yeni üyeyim.ama forumu bir süredir takip ediyorum.filiz hanımın önerdiği kremi ben de aldı.ve 17 gündür kullanıyorum.yüzümdeki lekeler bayağı açıldı.ama cildimde soyulma felan olmadı.

aaa soyulmadan nasıl kayboldu lekeler şaşırtıcı ablamda soyulma başlamışdı

arkadaşlar benimde yüzümde 7-8 senedir lekeler var yazın dahada artıyo.sonunda çare buldum kahramanmaraş da bir eczacı ilaç yapıp göndedi inanın çokfaydsını gördüm kullanalı 1ay ooldu herkez farkı farkediyo aynaya bakıyuorum kendimi çok ii hissediyorum.Fiyatıda uygun 40.tl gerçekten tavsiye edrim.hakan çoşkun

ablam tatılden donduk bi türlü başlamadı kreme çalışmaya başladı yüzüm soyuluyo iş yerinde zorlanırım dıye sürmuyo kullanan arkadaşlar sonuç nasıl bende bayram sonrası bi izmır seyahatı var ondan sonra kullanmaya başlayacagım

arkadaşlar ne oldu?kullananlar iyi sonuç aldınız mı?merakla bekliyorum ben dayanamıyorum artık bu görüntüye lütfen samimi bir şekilde sonuçları paylaşır mısınız lütfen?:Saruboceq:

sinoptan sipariş ettiğim kremi yaklaşık bir aydır kullanıyorum.rengim çok açıldı.bayramda beni gören herkes ne kadar beyazlamışsın,çok güzelleşmişsin gibi olumlu güzel şeyler söylediler.tavsiye ederim

ben bu kremin içeriğini merak ettim.cilde zararlı bişeyler olabilir mi acaba?eczanede yapılan bişey ama bazen ilaçlarda zararlı olabiliyor..sonuç alınmasına sevindim..eczacı maddelerin açıklamasını yapıyor mu?

X