Lekeler, Çiller Cilt lekeleri için kremler ?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
daha neler öğrencem bakalım kızlar harikasınız ya seviyorum KK :)çillerim için expigment %4 kullanmıştım zaten çok koyu değiller bende hiç soyulma kızarma gibi birşey olmuyodu bende mi tuhaflık var acaba anlamadım da bu ürünü denesem mi kararsız kaldım çünkü siz lekeden bahsediyosunuz ben çillerden gerçi benim çillerimde sonradan olma ama bilemedim ne yapsam ne dersiniz

arkadaslar neymıs bu karısımın içerıgı adı falan yokmu.eczaneye gıtsek ne dıye istiycez kiiii

kizlar bu karisimi sadece sinoptaki eczane yapiyor ve arayip sparis vermen gerekiyo karisimi hakkinda bilgi vermiyo bitkisel ve kimyasal karisim diyor
eylemsi canim cillerde etkili oluyormu bilmiyoruz istersen eczaciyla konus numarasi var ilk sayfada herseye tek tek cevap veriyor.
belkide ciller icin ayri bi karisim yapiyorduropuyorumnanaktan

arkadaşlar soyulduğnda çok mu kötü, yani nasıl görünüyor?
yeni derinin oluşumu çok zaman alıyor mu?

Merhaba, Sinop Merkez Eczanesinde Mustafa beyin hazırladığı bu kremi Filiz hanımın forumdaki önerisini okuduktan sonra ben de aldım, kremi kullanmadan önce kendi kendime söz vermiştim eğer faydasını görürsem bende başkalarına faydalı olabilmesi için siteye üye olup yorum yapacağım diye işte şimdi bu nedenle üye oldum ve yorumumu yapıyorum :)

Kremi kullanmaya başlayalı 10 gün oldu ve gerçekten öylesine etkili bir krem ki kullanmaya başladığınız daha ilk günlerden etkisini görüyorsunuz, cildi düzgünleştirerek koyu renkli kısımların rengini açıyor. Krem ciltte yavaş yavaş soyulma yapıyor fakat bu çok belirgin ve rahasız edici değil başkalarının pek fark edemeyeceği düzeyde o nedenle günlük yaşamınızda, işinizde rahatsız olacağınız bir durum söz konusu olmuyor.

Filiz hanımın yorumunu ve önerisini ilk okuduğumda doğrusu çok şüpheci yaklaşmıştım acaba eczanının kendisimi reklam olsun diye üye olup böyle bir yorum yaptı diye düşünmüştüm :) şimdi teşekkür ediyorum yorum yapıp öneride bulunan herkese ki benimde kullanmama vesile oldukları için.

Ciltteki özellikle yüzdeki lekeler gerçekten çok rahatsızlık verici bir durum bunun sıkıntısını yaşamış birisi olarak kısa zamanda çok faydasını gördüğüm bu kremi sizlere de öneririm.
Umarım cilt lekesi sorunu olan herkese faydası olur.

kjum ve mlek bilgi verdiğiniz için çok teşekkür ederim tam karar aşamasındayım çünkü kremi istiycem tamam parasında degılım ama kullanırken kötü görünürse diye korkuyorum evde olsam sorun degıl de calısıyorum.Artık biryerden baslamam lazım ıyıce sınırım bozuluyo her gun fondoten kapatıcı ugrasıyorum tam da kapanmıyo zaten fondoten bellı oluyo ıgrenc bır goruntu.Eger mlek dedıgın gıbı cırkın bır goruntu olusmuyorsa kesın alıp kullanıcam ben de.Kjum ablandakı durum ne pekı yanı soyulma nasıl oluyo?Expıgment gıbı kıpkırmızı yanık gıbı olmusmu acaba sorarmısın lutfen?Bır de kremı sadece lekeye suruyoruz degılmı?Benım dudak ustunde parca parca lekeler var.

filiz hanımın tavsiye ettiği kremi teyzem için aldım. yüzü çok kötü durumdaydı. gerçekten çokkkk kötüydü. arkadaşlar cildi harika olduu. teyzem aradı az evvel lütfen benim için tavsiye eden hanıma bi teşekkür yaz dedi. filiz hanımm çokkkk teşekkürler.teyzem çok genç ve güzel ama güneş lekeleri yüzünden kendini çok çirkin hissediyordu.kız resmen aynalarla tekrar barıştı.cildi tertemiz oldu pırıl pırıl ve lekesiz. ihtiyacı olan arkadaşlar hiç düşünmeyin derim gerçekten. cildiniz için yapacağınız en hayırlı iş bu olacak.herkese pırıl pırıl bi cilt diliyorum...

olumlu yanıtları görünce seviniyorum, fakat eczacının içeriğini söylememesi biraz düşündürüyor beni..CADIARZU
en nihayetinde bunu kullanan kişilerin bilme hakkı var..
tamam yüzdeki lekeleri geçirir, bir daha da çıkmaz diyelim..
daha sonra çok çok ciddi kalıcı sağlık sorunlarına yol açarsa..
telafisi mümkün olmayan hasarlar bırakırsa ,gerek cillte, gerek vücutta..
eczacının bu kadar ketum davranması soru işareti bende..:uhm:
peki içeriği öğrenmekte ısrar edene yanıt vermiyor mu bu eczacı..
ben biliyorum kötü bişey yok ,bu kadarı yeter manasında mı konuşuyor..

merhaba yazılanlar çok etkileyici. ama aklımda bazı sorular var. onları sormak istiyorum.

yöntem çok mantıklı görünüyor cildi soyuyor ve tabi ki alt tabakalara kadar uzanan lekeleri yok ediyor. peki bu süreçte fondöten pudra vs. sürüyor musunuz?

krem aslında peeling yapıyor. ama hergün sürülüyor ve devamlı soyuluyor. ama peelingi haftada bir yada iki kez yaparız hep öle denir burası da biraz karışık ?

ve eczacı içeriği söylemiyor. normalde aldığımız kozmetik ürünlerin hayvanlar üstünde falan denemesi yapılıyor uzun süreçlerde ne gibi zararı olabileceği de böylece araştırılıyor. yani ilaç endüstrisinde staj yapmıştım biliyorum her gün aynı ürün de üretilse mutlaka o ilaçta olması gereken bütün değerler tekrar kontrol ediliyor. yani öle ben karıştırdım oldu die bişi olmamalı. ben kendim de aramayı içeriği sormayı düşündüm ama şimdi kimyager olduğumu söylersem hiç söylemez formülünü kopyalayabiliriz die. yerimseniben bi yandan da sonuçta bir iki kremi karıştırdığını düşünüyorum belki çinkooksit aloavera falan belki yenilenme olsun die.

bilemedim ben de şuan kozmetik ürünler kullanıyorum ama bunu da alabilirim. bide arkadaşlar fotoğraf eklerseniz ekleyebilirseniz bizim için daha aydınlatıcı olur. öpüyorum hepinizi şekerler..Şeniz

kızlar burdan öncelikle filiz hanıma çok ama çok teşekkür ediyorum bende uzun zamandır güneş lekesi problemi yaşıyordum denemedigim tedavi kalmamıştı ne yaptıysan lazerde dahil geçmiyordu aynalara küsmüştüm ama artık filiz hanım ve sinop eczanesi mustafa beyin yaptıgı ilaç sayesinde yeniden aynalarla barıştım krem gerçekten çok etkili ama yalız onun tarif ettigi şekilde kullanmak lazım artık dualarımda filiz hanımda var tekrar teşekkürler filiz hanım allah razı olsun sebep oldugunuz için

Kızlar karar verdim pazartesi eczaneyi arıyorum sipariş vercem denemekte yarar var gelişmeleri yazıcam mutlaka size inşallah faydalı olur.Yazılanlara göre 10 gün içinde düzeliyor 10 gün idare edicem bir şekilde kötü de görünse kapatıcı fondoten surmeye devam ederim napayım.Tabi suruluyorsa ou da sormak lazım surulmuyorsa kullanamam işe gidiyorum çünkü ancak tatıl beklemek lazım ozaman kurban bayramı olabılır belkı.

merhaba yazılanlar çok etkileyici. ama aklımda bazı sorular var. onları sormak istiyorum.

yöntem çok mantıklı görünüyor cildi soyuyor ve tabi ki alt tabakalara kadar uzanan lekeleri yok ediyor. peki bu süreçte fondöten pudra vs. sürüyor musunuz?

krem aslında peeling yapıyor. ama hergün sürülüyor ve devamlı soyuluyor. ama peelingi haftada bir yada iki kez yaparız hep öle denir burası da biraz karışık ?

ve eczacı içeriği söylemiyor. normalde aldığımız kozmetik ürünlerin hayvanlar üstünde falan denemesi yapılıyor uzun süreçlerde ne gibi zararı olabileceği de böylece araştırılıyor. yani ilaç endüstrisinde staj yapmıştım biliyorum her gün aynı ürün de üretilse mutlaka o ilaçta olması gereken bütün değerler tekrar kontrol ediliyor. yani öle ben karıştırdım oldu die bişi olmamalı. ben kendim de aramayı içeriği sormayı düşündüm ama şimdi kimyager olduğumu söylersem hiç söylemez formülünü kopyalayabiliriz die. yerimseniben bi yandan da sonuçta bir iki kremi karıştırdığını düşünüyorum belki çinkooksit aloavera falan belki yenilenme olsun die.
[bilemedim ben de şuan kozmetik ürünler kullanıyorum ama bunu da alabilirim. bide arkadaşlar fotoğraf eklerseniz ekleyebilirseniz bizim için daha aydınlatıcı olur. öpüyorum hepinizi şekerler..Şeniz

bende böyle düşündüm fakat oranlarını söylemesin de ne koyduğunu söylesin.sip.verecek arkadaşlar eczacıya içeriklerini sorsun bence..

Arkadaşlar bu kremi size önerdim ama bu yazıyı okuyupta almak isteyen hamileler, bebeğine süt veren hanımlar lütfen kullanmasın. Dediğiniz gibi bende içeriğini bilmiyorum ama muhtemelen renk açıcılar var. Bu da zarar verebilir. Güneş lekelerim çok yoğun olduğu için açıkçası artık içinde ne var diye bakmadım, geçsinde kurtulayımda ne olursa olsun dedim. Sonuç olarak lekelerim gitti, ve kullanmayı bıraktım, güneştede kaldım, tekrardan hafif şekilde belirdi. Yani kısacası yüzü lekeden temizlenen arkadaşlar dikkatli korumanız lazım tekrar çıkabiliyor. İlk yazımdada bunu belirtmiştim zaten..

Filiz hanım ben de bebegımı emzırıyorum ama bugun sıparıs verıcem kremi sizin de dedıgınız gıbı benım lekelerım de cok can sıkıcı bır durumda su an kullanmak zorundayım mutlaka yeterkı gecsın ama tek sorunum aaba kullanırken nasıl gorunuyor ben expıgment kullanmıstım ve cok kotu soyulmustu gercı bepanten surunce gecmıstı ama fondotenle falan gecmıyordu kesın 10 gunde gececegını bılsem rapor alıp evde otururum valla:)Sızın soyulmanız nasıl olmustu bellı oluyormuydu yoksa hafıfmıydı benım de cok hassas cıldım.

Arkadaşlar bu kremi size önerdim ama bu yazıyı okuyupta almak isteyen hamileler, bebeğine süt veren hanımlar lütfen kullanmasın. Dediğiniz gibi bende içeriğini bilmiyorum ama muhtemelen renk açıcılar var. Bu da zarar verebilir. Güneş lekelerim çok yoğun olduğu için açıkçası artık içinde ne var diye bakmadım, geçsinde kurtulayımda ne olursa olsun dedim. Sonuç olarak lekelerim gitti, ve kullanmayı bıraktım, güneştede kaldım, tekrardan hafif şekilde belirdi. Yani kısacası yüzü lekeden temizlenen arkadaşlar dikkatli korumanız lazım tekrar çıkabiliyor. İlk yazımdada bunu belirtmiştim zaten..

ben hamileyim yazinizi okudum ve kremi aldim henüz kullanmaya baslamadim.eczaciya sordugumda kullanabilirsin bir yan etkisi yok demisti.ama ben hamilelikten sonra kendisi gecer diye kullanmiyorum.
sizin bu kesin cümleleri kullanmaniz beni süphelendirdi neden eczaciya kesinlikle danisin demiyorsunuzda kullanmayin diyorsunuz bildiginiz veya zararli bisimi varki anlamadimCADIARZU
bilincsiz insanlar degiliz danisiyoruz aldigimiz yerebuyrunnnnnnnnn

Polyanan arkadaşım, sizler hamilesiniz, karnınızda bebişleriniz var, onlar ordayken hiç bir kimyasal ürün kullanmayın, örneğin ben hamileyken hiç bir makyaj ürünü kullanmadım, şampuan bile kullanmadım, düşün el kremi bile kullanmadım, Hep bitkisel ürünlere yöneldim. Mesela saçlarımı kayısı sabunuyla yıkadım, cildimi nemlendirmek için badem yağı kullandım, 7 aylık hamileyken inanılmaz bir diş ağrısı çektim, hamileler için zararsız olan ağrı kesicileri bile içemedim. Doğumda doktorum epudral önerdi ama ben onu bile yaptırmadım. Kesin güvenli bir metoddur ama ben yaptırmadım. Bu kimyasal ürünler konusunda çok ama çoook hassasım.
Umarım beni anlamışsındır. ihtiyatlı davranmak adına kullanmayın diyorum. Yoksa kesin ve kati olarak bildiğim bir şey yok, eczacı değilim ki içeriğindeki malzemeleri belirleyip, bir zararının olup olmadığını bileyim. Dediğin gibi sinoptaki eczacı bey bir zararı dokunmaz diyor, ama yinede tedbirli olmakta fayda, var, sadece bir söylemle hareket etmenizde doğru değil, en güzeli siz bebişlerinizi doğurun güzelcene emzirin, sütünüzü kesmeye çalıştığınız zamanlarda uzun aralıklarla kullanın.. Gönlünüzde rahat etsin. Zaten şu an hamilesiniz, duygusal olarakta hassassınız, yüzünüzdeki lekeleri dert ederek aynalara küsmeyin, lekelere odaklanmayın, karnınızda atan minik kalbi duymaya çalışın, onun güzelliğini hayal edin, ona kavuşacağınız anı düşünün, onlar için her şeye ama her şeye değer. Hayırlı ve rahat doğumlar diliyorum.

Ayrıca mytwins arkadaşım,

Bu ilaç expigmentten daha etkili cildine sürdükten bir kaç gün sonra kızarma ve soyulma başlıyor, eğer cildin hassassa iş yerinde aaa yüzüne ne oldu niye kızarmış cümlelerini duyabilirsin. Bende kullandığımda emzirdiğim için ayrıca hassas cilde sahip olduğum için biraz ihtiyatlı davranıyordum, haftada en fazla iki kere çok çok az sürüyordum.
Bende çalıştığım için Cuma günü ve çarşamba günü akşamdan sürüyordum, onu sürdüğüm gün sabaha kadar çocuğu emzirmiyordum, sabahında yüzümü yıkıyordum. Bir kere cuma akşamında sanırım biraz fazla sürmüşüm, cumartesi ve pazar günü çok kızarmış bir ciltden dolayı evden dışarı çıkamamıştım. Bence ilk denemeni izinden önceki gece yaparak çok çok az kullanarak yapabilirsin, her gece yerine bir kaç güne yayabilirsin arkadaşım. Umarım lekelerinden kurtulursun. :)

X