Lekeler, Çiller Cilt lekeleri

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

Sena 84

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2015
358
266
40
Kızlar yaşım 33 ve artık ciltte lekelenmeler başladı tabiki .kullanıp da memnun kaldiniz güneş kremleri markalarının bekliyorum solente yi önerdiler ama denemek için biraz pahali geldi bana vich öneren varmı aranizda birde bu solente zamanla lekeleri duzeltiyor Muş

Biodermanın güneş kremini kullanıyorum tavsiye ederim
Cilt lekeleri maalesef inatçı oluyor
Biodermanın lekeli ciltler için yıkama jeli var ondan da alabilirsin cildi kurutuyor biraz ama sanki lekelerim de hafifleme var

Kızlar yaşım 33 ve artık ciltte lekelenmeler başladı tabiki .kullanıp da memnun kaldiniz güneş kremleri markalarının bekliyorum solente yi önerdiler ama denemek için biraz pahali geldi bana vich öneren varmı aranizda birde bu solente zamanla lekeleri duzeltiyor Muş
Hamilton active kullaniyorum memnunum. Aksamlari yatmadan once yuzunuze expigment surebilirsiniz lekeleri yok ediyor.

Lwkeleri yok ediyor ama Ustune basa basa soyluyorum. Surupte gunese cikmayin ama. Aksamlari surun.
Biraz internetten baktım yazın kullanmayın diyor o kremi hatırladım doktor vermişti ama yüzüm çok yanmıştı yarın doktora yazdırayım da yeniden başlayım kullanmaya sağolasın

Biraz internetten baktım yazın kullanmayın diyor o kremi hatırladım doktor vermişti ama yüzüm çok yanmıştı yarın doktora yazdırayım da yeniden başlayım kullanmaya sağolasın
Rica ederim. Yazinda kullanabilirsin ama gunduz degil yani surup gunese cikma. En makulu yatmadan once yuzunu yika ve sur.

ben solante pigmenta kullanıyorum, hamilton da iyidir, ucuz yollu bişey alma yüzüne süreceksin sonuçta, solante bana 8 ay gidiyo yaz kış evde dışarda her daim kullanıyorum

Expigment geçici bir çözüm. Lekeleri azaltmıyor, deriyi soyarak rengini açarken lekeleri de açıoyr. ancak uzun kullanımda ve her gün sürüldüğünde bir süre sonra acı hissediyorsunuz yüzünüzde. Ve ilacı bıraktıktan bir süre sonra cilt eski haline geliyor.

Solante iyidir solante candır:KK66:ben kullanıyorum geçen sene 150 ml olanını almıştım ki ben bol güneşli bi yerde yaşıyorum şuan bile baya baya var içinde yarısına bile gelmedim uzun süre kullanabilirsiniz..

Solante sivilce yapıyor mu?

Benim sivilce leklerim var ve cikyorda malasef cillerimde var yazin çıkıyor güneş kremim sivilce yapiyor
Şuanda meyve asidi yaptırıyorum yalniz güneşler gelecek 3 seans yaptirabilecem.. en iyisi dermapenmis ama onuda cildime lazer uygulandigi icin yapamıyoruz. Dermapende %80 başarı oluyormuş

Solante sivilce yapıyor mu?

Benim sivilce leklerim var ve cikyorda malasef cillerimde var yazin çıkıyor güneş kremim sivilce yapiyor
Şuanda meyve asidi yaptırıyorum yalniz güneşler gelecek 3 seans yaptirabilecem.. en iyisi dermapenmis ama onuda cildime lazer uygulandigi icin yapamıyoruz. Dermapende %80 başarı oluyormuş
Solantenin akneye meyilli ciltler için olanı var benim kullandığım o..sivilce oluşumu yağlı görüntü olmuyo

Solantenin akneye meyilli ciltler için olanı var benim kullandığım o..sivilce oluşumu yağlı görüntü olmuyo
Google da baktim iki tane çıktı hangisi iyidir acaba birinin dışında pembe yazili digeri turuncu, fiyat farkıda var hangisi sizdeki

Eklentiler

• Screenshot_20170314-001833.png
    Screenshot_20170314-001833.png
    123 KB · Görüntüleme: 46
X