Cilveli baştan çıkarıcı olmak lazım

cagla olgun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2006
5
0
Merhabalar benim sorunum şu
hiç ama hiç cilveli değilim bu güne kadar ihtiyaç duymadım yada öle bi yetenek yok bilmiyorum
aslında vardı ilk başlarda ama sevgilim naz yaptıkça ben soğudum öle diyelim buna
şimdilerde monotonlaştığımızı ve rutinleştiğimizden şikayet edip duruyo ve ben ne yapacağımı bilmiyorum ikimizde birbirimizi çok seviyoruz şüphem yok hiç
gün içinde birlikte ve yalnızız günlerim sadece yanında oturmakla geçiyor yada film izliyoruz olay sadece bundan ibaret
bende sorun var sanırım içimden gelse bie geri çekiyorum kendimi çok çaresizim
tecrübelerinize ve düşüncelerinize ihtiyacm var lütfen yardım edin ne yapmam gerekiyo
çok çaresizim ne yapacağımı bilmiyorum

onu nasıl baştan çıkarabilirim heyecanlandırabilirim tekrar nasıl aşık ve hayran hayran bakmasını sağlayabilirim
Pisikolojim altüst oldu resmen aklıma hiç bişey gelmiyo yardımlarınızı bekliyeceğim şimdiden teşekkür ederim.:çok üzgünüm::çok üzgünüm::eek:

Kimse yardım etmicek sanırım bana:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Canım bu içten gelen bir şey hadi ben bi cilve yapayım değil olay eğer baştan beri böyleysen senin yapın bu derim ama yok sonradan başladıysa erkek arkadaşına karşı duyduğun aşk heycan azalıyordura.s.

canım benim aynanın karşısına geç ve hareketlerini izle nasıl ifadelerle cilveli olabiliyorsun dene bence sonradan da olur insan yeterki istesin sakın üzülme bu kez sevgiline sen daha yakın dur konuşurkende sesin kısık çıksın normal ses tonunu kullanma....hadi canım kolay gelsin sana

Canım sizin ilişki monotona bağlamış.Heyecan lazım, benim taktiğim şudur, telde konuşurken çok cilveli olucaksın, buluşunca ise burnun bir karış havada...Yani afallatma formulü.Ya da tam tersi, telde soğuk konuşacaksın, beraberken sıcacık...Bak bu işe yarar birde onun her sorununu paylaşma hafif uzak dur, kankası olma yani.Arada bir kapris yap.Saçının rengini değiştir, parfümünü değiştir, yürüyüşünü değiştir...

Canım sizin ilişki monotona bağlamış.Heyecan lazım, benim taktiğim şudur, telde konuşurken çok cilveli olucaksın, buluşunca ise burnun bir karış havada...Yani afallatma formulü.Ya da tam tersi, telde soğuk konuşacaksın, beraberken sıcacık...Bak bu işe yarar birde onun her sorununu paylaşma hafif uzak dur, kankası olma yani.Arada bir kapris yap.Saçının rengini değiştir, parfümünü değiştir, yürüyüşünü değiştir...

bridecime aynen katiliyom :icecream:
erkek milletine dengesiz olcan abi el üstünde tutulursun :smiley-cool:
ayrıcana bekarsın sanırım
pişman olacağın hiç bir şeyi yapma yerimseniben
heyecan falan iyi gelmeyebilir tatlicadiarzu

Anladığım kadarıyla ilişkiniz monotonlaşmış öncelikle karşındakinin nelerden hoşlandığını nelerden heyecan duyduğunu gözlemlemelisin ve sık görüşmelerden kaçınmalısın bir sebep bulup daha az görüşmelisin erkekleri kendine çekmenin en kolay yolu onu itmektir yani bırak fazla ilgilenme onunla ve bu arada oldukca neşeli hareketli görünmeye çalış erkekler neşeli bayanları severler yerimseniben tabi dozunu iyi ayarlamalısın bu çok önemli hergün aynı olma mesela bazen ona çok yakın dur bazende biraz uzaklaş ve sakın üstüne düşme bırak o senin üstüne düşsün kaçan kovalanır hep bu böyledir canım :icecream:

gerçekten seni seviyorsa böyle şeyler esas olmaz aksesuar olur
hem daha bekarken böyle bi sıkıntınız varsa ilerisi zor güzelim

kelin merhemi olsa başına sürer be güzelim.ama yorumlardan bi kaçtanesine katılıyorum.doğru demiş arkadaşlar.dengesiz olacaksın tamamen.şaşırtacaksın ki bidahaki sefere buluşmak için can atsın senle.bide sürekli berabermişsiniz hayatım.biraz özleyin birbirinizi yaa..

olay budur işteyerimseniben
a.s.

birdenbire cilveli bi kız olman zor ama bence her kızın cilvesi farklı olur ve her erkekte her cilveden hoşlanmaz. mesela bazı kızlar bebek gibi gevrek gevrek konuşarak şirinlik yaparlar bazıları daha kadınsı seksi modlara girerler fln bunların çeşitleri boldur. seninde içinde yatan böle bi çekici tarafın muhakkak vardır ve asıl önemli olan seni sen olduğun kendi cilvelerinle davranışlarınla etkileyeceğin erkeği bulmak eğer karşındaki doğru kişiyse sıkılmicaktır senden. onun dışında sakın rol yapma daha komik durumlara düşebilirsin yada olayın yarısında napıorum ben derken bulursun kendini. kendinden nefret edersin vallakafamçokkarıştı

şimdi karar senin bide hep berabersiniz ya her zaman aynı şeyler yapmayın farklı yerlere gidin ne bilim oyunlar oynayın fln eğlenceli kılın birbirinizi kendinize :icecream:

X