Cinnetnur'un bebeği Eylül için dua ediyoruz

Hayırlı geceler 30 una kadar Yasin okumaktı niyetim ama dün regl oldum. Aklım sizde nasıl kızınız çok az kaldı ameliyata da siz nasılsınız? C CiNNET NUR
Yarın sabah 8-10 arası anjiyoya alacaklar canım. Allah razı olsun okudun okuyacağın kadar ben bile annesi olarak o kadarını yapamadım 🙇🏼‍♀️♥️ Evladın varsa Allah onların önüne getirsin eğer yoksa Allah sana sağlıklı sıhhatli Salih evlatlar nasip etsin🙏🏻

Yarın sabah 8-10 arası anjiyoya alacaklar canım. Allah razı olsun okudun okuyacağın kadar ben bile annesi olarak o kadarını yapamadım 🙇🏼‍♀️♥️ Evladın varsa Allah onların önüne getirsin eğer yoksa Allah sana sağlıklı sıhhatli Salih evlatlar nasip etsin🙏🏻
Allah razı olsun bu güzel duanız için evladım yok inşallah nasip olur.
İnsallah güzel haberler verirsiniz buradan. Allah güç kuvvet versin yarın için Eylül'e 💜 Size de sabır versin inşallah her şey yoluna girecek güzel geçecek dualarımız sizinle. Allah a emanet olun🤗🌸

Dua eden edemeyen herkesten Allah razı olsun kızlar Eylül anjiyo oldu ve kendine geldiiiiii ❤️🤲🤲🤲🤲 Eylül yine atlattı kurban oldugum Rabbimin izniyle ❤️ o gerçekten mucize bebek çok sukur binlerce kez çok şükür 🤲 inşallah açık kalp ameliyatında da aynı sevinci yaşarız. O inşallah son ameliyatı olur ve hiçbir sağlık sorunu kalmaz minik meleğimizin

Dua eden edemeyen herkesten Allah razı olsun kızlar Eylül anjiyo oldu ve kendine geldiiiiii ❤️🤲🤲🤲🤲 Eylül yine atlattı kurban oldugum Rabbimin izniyle ❤️ o gerçekten mucize bebek çok sukur binlerce kez çok şükür 🤲 inşallah açık kalp ameliyatında da aynı sevinci yaşarız. O inşallah son ameliyatı olur ve hiçbir sağlık sorunu kalmaz minik meleğimizin
Ben de sizi etiketleyip soracaktım tam yazmışsınız zaten çok büyük geçmiş olsun çok sevindim Allah a şükürler olsun daha da iyi olsun inşallah 💜🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

Arkadaşlar Perşembe sabahına kadar 41 yasin topluyoruz. Eylül açık kalp ameliyatina girecek. Okuyabilirseniz okudum yazarsanız çok seviniriz. ALLAH razı olsun hepinizden ❤️

Eklentiler

• IMG_20201209_013024.jpg
    IMG_20201209_013024.jpg
    93,2 KB · Görüntüleme: 25
Kızlar Allah razı olsun benim maratonum hiç bitmiyor görüyorsunuz. Nolur dualarınızda kızıma da yer ayırmayı unutmayın. ♥️
Allah şifasını versin inşallah tez zamanda iyileşir bütün dualarım onunla benim kızımın adida Eylül. Rabbim evlatlarımızi bize sağlıkla sıhhatle büyütmeyi nasip etsin inşallah 🙏

Allah şifasını versin inşallah tez zamanda iyileşir bütün dualarım onunla benim kızımın adida Eylül. Rabbim evlatlarımızi bize sağlıkla sıhhatle büyütmeyi nasip etsin inşallah 🙏

Eylül açık kalp ameliyatina girecek yasin suresi topluyoruz 🤲 okumak isterseniz bana ulaşabilir misiniz❤️ Allah okuyandan da okuyamayan dan da razı olsun

Bende adetliyim anneme 1 tane yasin okutucam. Ve dua edicem prensese.. Rabbim şifa versin ins..

X