Cinsel hayat ile alakalı

she86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2022
2.381
1.408
37
Kızlar selam eşim ile 3 yıllık evliyiz . Ama ne olduysa hamile kaldıktan sonra oldu . Hadi ilk 3 ay o dokunmadı riskli diye sonra hamile iken 1-2 kere yaptık o kadar . Sonrasında 40 gün kuralı . Aman iyice iyileş modu . Bebeğim şuan 4,5 aylık ve biz sadece 2-3 kere yapabildik . Yani toplasan 1,5 yılda 5 kere .
Hadi annem vardı diyeceğim ama öncesinde de vardı yapardık ve ara ara annem olmadı yazın mesela köye giderdi .. onda da olmadı . Annem şuan da da yok . Dün akşam söyledim bir sorun mu var ben seni çok özledim dedim yanaşmaya çalıştım hayatım işyerinde kapıdayım çok yorgunum dedi . Yorgun oluyorum dedi . Seni tanımasan başka biri var diyeceğim dedim . Saçma sapan konuşma dedi .
Yani yapı gereği başka biri olmadığını biliyorum öyle biri değil .. yalanı ne biliyim başka bir şey yok . Evliliğimizde Tek sorunumuz kardeşine olan bağımlılığı onda da aile sosyal bakanlığının terapistine gidiyoruz ..30 ocakta 2.seans ..
yani bilmiyorum 🤷 sizce normal mi ? Yada adam benden soğudu soruyorum saçmalama ben seni çok seviyorum diyor ama cinsel hayatımız yok .

Bence terapiye gidince konusun bu konuyu karı koca ilişkisi demek cinsellik demek. Olmadan olmaz. Kardeşine olan bağımlılığından cok daha onemli bir sorun. Bazı erkekler eşleri hamile kalınca onları artık bir anne olarak düşündüğü için cinsel birliktelik yaşayamıyorlarmış. Eşiniz sizi de anne olarak görüyor belli ki. Dişil enerjinizi ortaya çıkarın işve cilve yapın seksi çamaşırlar giyin ona kim olduğunuzu ve karı koca olmanın ne demek olduğunu hatırlatın.

Aynı sorunu yaşıyorum bebeğimizde aynı 4.5 aylık. ama eşimde de sıkıntı var benim eşim ilk başta istiyordu sonra o kadar aradan sonra ilişki sırasında sorun yaşadı devamını getiremedi yani o kadar alıştı ki kolay olana zor olanı yapamıyor spora gideceğim diyor kilo sorunu yeme sorunu vs. de var

Kızlar selam eşim ile 3 yıllık evliyiz . Ama ne olduysa hamile kaldıktan sonra oldu . Hadi ilk 3 ay o dokunmadı riskli diye sonra hamile iken 1-2 kere yaptık o kadar . Sonrasında 40 gün kuralı . Aman iyice iyileş modu . Bebeğim şuan 4,5 aylık ve biz sadece 2-3 kere yapabildik . Yani toplasan 1,5 yılda 5 kere .
Hadi annem vardı diyeceğim ama öncesinde de vardı yapardık ve ara ara annem olmadı yazın mesela köye giderdi .. onda da olmadı . Annem şuan da da yok . Dün akşam söyledim bir sorun mu var ben seni çok özledim dedim yanaşmaya çalıştım hayatım işyerinde kapıdayım çok yorgunum dedi . Yorgun oluyorum dedi . Seni tanımasan başka biri var diyeceğim dedim . Saçma sapan konuşma dedi .
Yani yapı gereği başka biri olmadığını biliyorum öyle biri değil .. yalanı ne biliyim başka bir şey yok . Evliliğimizde Tek sorunumuz kardeşine olan bağımlılığı onda da aile sosyal bakanlığının terapistine gidiyoruz ..30 ocakta 2.seans ..
yani bilmiyorum 🤷 sizce normal mi ? Yada adam benden soğudu soruyorum saçmalama ben seni çok seviyorum diyor ama cinsel hayatımız yok .
Hamileyken benim eşimde yapmak istemedi doğumdan sonrada ilk üç ayda bazı nedenlerden zaten olmdi dörtten sonra düzeldik hamilelikte eşler gerçekten yapmak istemiyor bebeğe birşey olur diye alakası yok dediğim halde kabul etmiyordu doğumdan sonrada yavaş yavaş düzelecektir eşinize zaman verin benim eşimde genellikle hafta sonları istiyor haftaicleri yorgun oluyorlar birazda anlamak gerek evet isteyen yapan diyolar ama onları da anlıyorum beyin yorgunlugu vücut yorgunluğu ona hal kalmiyor bence 😅 o yüzden sıkıntı etmeyin bide ondan hamle beklemeyin giyin geceliginizi suslenin ona sürprizler yapın tekrar ısınma sürücene girin

Bence bir sorun var. Kızımda başından sonuna kadar yasaktı bize artı 40 gün bekledi benim haberim bile yoktu 40 mi çıkmış gün saymış bugün çıktı diye ayrıca yatarak geçti gebeliğin 165 boyum var 100 kiloydum çok da cirkindim yani nispet gibi algılamayın sakın fiziksel ruhsal ilişkiler bir sorun var ciddi de bir sorun

Siz yanaşın bakalım o zaman da istemiyorsa vardır bir şey.

Yaşı mı var acaba?

Bence bir sorun var. Kızımda başından sonuna kadar yasaktı bize artı 40 gün bekledi benim haberim bile yoktu 40 mi çıkmış gün saymış bugün çıktı diye ayrıca yatarak geçti gebeliğin 165 boyum var 100 kiloydum çok da cirkindim yani nispet gibi algılamayın sakın fiziksel ruhsal ilişkiler bir sorun var ciddi de bir sorun
Güzellikle alakası yok ki.yapacak olan kim olursa olsun yapıyor yapamayana Adrian lima koysan boş.tamamen kısmet bu durumlar da tıpkı hamilelik gibi.

Evliliğimizde Tek sorunumuz kardeşine olan bağımlılığı
Sizin de anneniz devamlı sizdeymiş. Bu da bağımlılık değil mi? Evde 3. kişinin varlığı her zaman sorun çıkarır. Niye anneniz sizinle yaşıyor? Bu durumda adamda isteksizlik olmasını ben normal buluyorum. Kimse eşinin annesiyle uzun süre aynı evde yaşamamalı.

Aynı sorunu yaşıyorum bebeğimizde aynı 4.5 aylık. ama eşimde de sıkıntı var benim eşim ilk başta istiyordu sonra o kadar aradan sonra ilişki sırasında sorun yaşadı devamını getiremedi yani o kadar alıştı ki kolay olana zor olanı yapamıyor spora gideceğim diyor kilo sorunu yeme sorunu vs. de var
Sevişmeyin de zor demezsin yani.bir âlemler.sanki taş taşıyor.

Bir insan ne kadar yorgun olursa olsun eşini cinsel anlamda istiyorsa yaklaşır. Bi isteksizlik var, sorun kesinlikle var bence ve akraba sorunundan daha büyük bir sorun bu. Umarım aldatma yoktur ama çok hayra alamet değil bu kadar uzaklık
Erkekler hayatında başkası olunca eşiyle cinsel ilişkiye girmek istemeyecek kadar duyguları gelişkin canlılar değil bence.tamam azalır sıklık ama bu kadar da olmaz.

X