Cinsel hayat ile alakalı

Koca bulmak zaten dert bir de lipidolusunu bulmak daha da büyük dert.biz ne edem nerelere gidem.ağlanacak halimize gülüyoruz.
Valla ben bir tane denedim ama bu konuda da memnun değildim ve bence evlilik için çok çok önemli gerçekten. Hele de bizlerde bir tık yüksek olunca karşı taraftan da bekliyoruz. O yüzden evet ağlanacak halinize kahkaha atıyoruz şuan 😂😂

Valla ben bir tane denedim ama bu konuda da memnun değildim ve bence evlilik için çok çok önemli gerçekten. Hele de bizlerde bir tık yüksek olunca karşı taraftan da bekliyoruz. O yüzden evet ağlanacak halinize kahkaha atıyoruz şuan 😂😂
Benim de çok yüksek valla.görmezden geleyim düşünmeyelim diyorsun olmuyor.erkekler ne güzel bir boşaliyor, sonra günlerce hatta haftalarca rahat.benim en fazla 3 gün idare ediyor.sonra çok mutsuz oluyorum sinir basıyor.erkek bulmak da mesele değil.adam gibi sevişenini bulamazsan hiç yapmamışsın gibi oluyor.yine ihtiyacın karşılanmıyor.hem teknik lazım hem yeterli süre.

Sizin de anneniz devamlı sizdeymiş. Bu da bağımlılık değil mi? Evde 3. kişinin varlığı her zaman sorun çıkarır. Niye anneniz sizinle yaşıyor? Bu durumda adamda isteksizlik olmasını ben normal buluyorum. Kimse eşinin annesiyle uzun süre aynı evde yaşamamalı.
İyi de annemin bi düzeni yok yazın köyde kışın bende şuan bebeğim için bşzde kışında genelde annesinin yanına gider annem şuanda İstanbul da annesinin yanında . Eee hamile kalmadan önce yapıyorduk ama eşimle annem olsa da ..

Bence sorun kadinlarin erkekleri seks duskunu zannetmeleri. Ozellikle yas aldikca erkeklerin performansı dusuyor. kolay ve bildik yontemi yapmak istiyorlar. Eminim bu soylediklerinizi bircok kadin yasamistir. Cinsel iliski bittikten sonra esinizi övün bol bol, cok iyi hissettiginizi belirtin. ise yarayabilir😄

mecbur zaten sezeryan olduğum için 2 ay bekleniyor, hamileliğin son 2 ayı da zor geçtiği için ilişki 4 ay olmadı ama eşim yine benimle beraber yapıyodu bence herkesin anne gördüğü için arzulamayla alakası yok bu mesafeden kaynaklı erkeklerde bi yerde ihtiyacını kendi kendine görüyor buna alışıyor çoğunlukla sorun bundan kaynaklı diye düşünüyorum bir de ben başlarda çok reddettim aşırı uykusuzluk yorgunluk bi yerden sonra gelmedi o da.
Tabi o kadar zaman sonra performans kaybı .
Ankaradaysaniz esim spor egitmeni, en fazla 4 ayda zipkin gibi yapar esinizi.😄😄 Kesinlikle spor cozum olur.

Kızlar selam eşim ile 3 yıllık evliyiz . Ama ne olduysa hamile kaldıktan sonra oldu . Hadi ilk 3 ay o dokunmadı riskli diye sonra hamile iken 1-2 kere yaptık o kadar . Sonrasında 40 gün kuralı . Aman iyice iyileş modu . Bebeğim şuan 4,5 aylık ve biz sadece 2-3 kere yapabildik . Yani toplasan 1,5 yılda 5 kere .
Hadi annem vardı diyeceğim ama öncesinde de vardı yapardık ve ara ara annem olmadı yazın mesela köye giderdi .. onda da olmadı . Annem şuan da da yok . Dün akşam söyledim bir sorun mu var ben seni çok özledim dedim yanaşmaya çalıştım hayatım işyerinde kapıdayım çok yorgunum dedi . Yorgun oluyorum dedi . Seni tanımasan başka biri var diyeceğim dedim . Saçma sapan konuşma dedi .
Yani yapı gereği başka biri olmadığını biliyorum öyle biri değil .. yalanı ne biliyim başka bir şey yok . Evliliğimizde Tek sorunumuz kardeşine olan bağımlılığı onda da aile sosyal bakanlığının terapistine gidiyoruz ..30 ocakta 2.seans ..
yani bilmiyorum 🤷 sizce normal mi ? Yada adam benden soğudu soruyorum saçmalama ben seni çok seviyorum diyor ama cinsel hayatımız yok .
bence pek normal değil farklı ortamlar oluşturmaya çalışıp bi de öyle deneyin bakalım yine aynı şeyi mi diyecek

Ne dersek diyelim eski aura kalmıyo şekil değişmese hooop kilolar verilse bile üstümüzde hep analık telaşı. Asla yadırgamıyorum da adamları.

Gerçekten öyle. Adam eve bile anahtarla girip çıkıyor uğurlama yok karşılama yok. Gördüğü ilk yerde çocuğu eline tutuşturup yemek yapma, yeme, uyuma, banyo yapma telaşına girmiş bir kadın var :KK70: sonra sağlam bir tartışmıştık biz öyle yoluna girmişti her şey :-)

Gerçekten öyle. Adam eve bile anahtarla girip çıkıyor uğurlama yok karşılama yok. Gördüğü ilk yerde çocuğu eline tutuşturup yemek yapma, yeme, uyuma, banyo yapma telaşına girmiş bir kadın var :KK70: sonra sağlam bir tartışmıştık biz öyle yoluna girmişti her şey :-)
Bakalım biz de ne zaman girecek

Kızlar selam eşim ile 3 yıllık evliyiz . Ama ne olduysa hamile kaldıktan sonra oldu . Hadi ilk 3 ay o dokunmadı riskli diye sonra hamile iken 1-2 kere yaptık o kadar . Sonrasında 40 gün kuralı . Aman iyice iyileş modu . Bebeğim şuan 4,5 aylık ve biz sadece 2-3 kere yapabildik . Yani toplasan 1,5 yılda 5 kere .
Hadi annem vardı diyeceğim ama öncesinde de vardı yapardık ve ara ara annem olmadı yazın mesela köye giderdi .. onda da olmadı . Annem şuan da da yok . Dün akşam söyledim bir sorun mu var ben seni çok özledim dedim yanaşmaya çalıştım hayatım işyerinde kapıdayım çok yorgunum dedi . Yorgun oluyorum dedi . Seni tanımasan başka biri var diyeceğim dedim . Saçma sapan konuşma dedi .
Yani yapı gereği başka biri olmadığını biliyorum öyle biri değil .. yalanı ne biliyim başka bir şey yok . Evliliğimizde Tek sorunumuz kardeşine olan bağımlılığı onda da aile sosyal bakanlığının terapistine gidiyoruz ..30 ocakta 2.seans ..
yani bilmiyorum 🤷 sizce normal mi ? Yada adam benden soğudu soruyorum saçmalama ben seni çok seviyorum diyor ama cinsel hayatımız yok .
Fahişe madonna kompleksi diye bir şey var. Bence bir araştırın, ihtimal dahilinde olabilir. Yaşadıklarımızla uyumlu olduğunu düşünürseniz çözümü ona göre ararsınız.

Benden analık hormonları fışkırabilir ama aldırma ve benle seviş 🤣🤣

Bilmiyorum 🤷 Yorgunmuş
ayıptır söylemesi ona unutamayacağı şeyler yapsaydınız biraz :)
sonrası sık sık aklına gelir :KK70:
cinselliği severim ama iki doğumumda da uzun süre aklıma gelmedi valla
yukarıdakileri yaptıysanız sık sık aklına gelecektir

X