Cinsel hayat ile alakalı

Kızlar selam eşim ile 3 yıllık evliyiz . Ama ne olduysa hamile kaldıktan sonra oldu . Hadi ilk 3 ay o dokunmadı riskli diye sonra hamile iken 1-2 kere yaptık o kadar . Sonrasında 40 gün kuralı . Aman iyice iyileş modu . Bebeğim şuan 4,5 aylık ve biz sadece 2-3 kere yapabildik . Yani toplasan 1,5 yılda 5 kere .
Hadi annem vardı diyeceğim ama öncesinde de vardı yapardık ve ara ara annem olmadı yazın mesela köye giderdi .. onda da olmadı . Annem şuan da da yok . Dün akşam söyledim bir sorun mu var ben seni çok özledim dedim yanaşmaya çalıştım hayatım işyerinde kapıdayım çok yorgunum dedi . Yorgun oluyorum dedi . Seni tanımasan başka biri var diyeceğim dedim . Saçma sapan konuşma dedi .
Yani yapı gereği başka biri olmadığını biliyorum öyle biri değil .. yalanı ne biliyim başka bir şey yok . Evliliğimizde Tek sorunumuz kardeşine olan bağımlılığı onda da aile sosyal bakanlığının terapistine gidiyoruz ..30 ocakta 2.seans ..
yani bilmiyorum 🤷 sizce normal mi ? Yada adam benden soğudu soruyorum saçmalama ben seni çok seviyorum diyor ama cinsel hayatımız yok .
Mümkün deil ya bence güvenme olurmu öyle şey bir buçuk yılda 5 defa bir erkek için imkansız gibi bisey bu başka alışkanlıkları oluşmuştur yada kusura bakmayın ama başka biri vardir

Mümkün deil ya bence güvenme olurmu öyle şey bir buçuk yılda 5 defa bir erkek için imkansız gibi bisey bu başka alışkanlıkları oluşmuştur yada kusura bakmayın ama başka biri vardir
aklıma ilk gelen biri değil olmadı ama benim kocam yapmaz demem yani erkek sonuçta belli olmaz . Varsa da er yada geç çıkar ve eywallahım yok bilir ..
aklıma ilk gelen biri olmadı bir şeyini görmedim güvenirim o konuda soğumak , annelik vs gibi gördün söyledim ..

bi şey diyim mi bu ara bu gibi sıkıntılar evliliklerde çok yoğun, yine sizin hamilelik bebek bahaneniz varmış (bu arada biz de kocamla bacı kardeş gibi olduk hamile kalalı, doğurunca düzelir mi allah kerim...), geçen bi arkadaşla oturuyoruz o da ekimde evlendi aynı problemler... sırt sırta yatıyoruz diyo, adam asla yanaşmıyor, sorunca işleri kafaya takıyorum hiçbir şeye yoğunlaşamıyorum diyormuş, geçim derdi erkekleri çok yıprattı hadi biz çalışsak da çalışmasak da çok sorun olmuyo ama onların sırtında bir erkeklik/babalık misyonu var, ekonomik kriz, yetememek, biriktirememek onları beli etmeseler de çok yoruyor ve bu cinsel hayatı da çok etkiliyor ne yazık ki

bi şey diyim mi bu ara bu gibi sıkıntılar evliliklerde çok yoğun, yine sizin hamilelik bebek bahaneniz varmış (bu arada biz de kocamla bacı kardeş gibi olduk hamile kalalı, doğurunca düzelir mi allah kerim...), geçen bi arkadaşla oturuyoruz o da ekimde evlendi aynı problemler... sırt sırta yatıyoruz diyo, adam asla yanaşmıyor, sorunca işleri kafaya takıyorum hiçbir şeye yoğunlaşamıyorum diyormuş, geçim derdi erkekleri çok yıprattı hadi biz çalışsak da çalışmasak da çok sorun olmuyo ama onların sırtında bir erkeklik/babalık misyonu var, ekonomik kriz, yetememek, biriktirememek onları beli etmeseler de çok yoruyor ve bu cinsel hayatı da çok etkiliyor ne yazık ki
Olabilir dediğiniz mantıklı. Bende çalışmıyorum bebekten dolayı 2 kat düşünüyordur . Belki adam yoruluyorum derken fiziki anlamda demiyor bir tek . Neyse ki bugün konuştuk. Kendimi anlattım sakın aklıma saçma sapan bir şey getirme dedi bana . Sadece fazla yoruluyorum artık eskisi gibi belki yaştan dedi ama seni sevmediğim istemediğim anlmamına gelmesin dedi .. bende şakaya vurdum iste beni adam belli et o zaman dedim 🤣

Olabilir dediğiniz mantıklı. Bende çalışmıyorum bebekten dolayı 2 kat düşünüyordur . Belki adam yoruluyorum derken fiziki anlamda demiyor bir tek . Neyse ki bugün konuştuk. Kendimi anlattım sakın aklıma saçma sapan bir şey getirme dedi bana . Sadece fazla yoruluyorum artık eskisi gibi belki yaştan dedi ama seni sevmediğim istemediğim anlmamına gelmesin dedi .. bende şakaya vurdum iste beni adam belli et o zaman dedim 🤣
Böyle tatlıya bağlanmasına sevindim. Darısı devamına inşallah

Onlara varsa bize de geçim sıkıntısı var.ben buna pek katılmıyorum.şimdi kadın erkek demeden herkes ev ekonomisinden sorumlu.erkeklik babalık vizyonu mu kalmiş bu devirde.bizim maşallahımiz var.üstelik daha çok herşeyi düşünen canlılarız.dünyaya baktığımız zaman en çok seks yapan kişiler de fakir kişiler.deyimi bile var.fakiri çuvala koymuşlar s...ki sığmamış diye.afrikada nüfusun yarisı çoluk cocuk.her kadının 8, 10 tane çocuğu var.aıds vakaları üst düzeylerde.ee adamlar aç açına bile yapıyor seksini.buradakilere geçim sıkintısı demeyin artık.belki her zaman böyleydi ama toplum kapalı olduğu için bilinmiyordu.tıpkı pedofili ve eşcinsellik durumlarının bu kadar yaygın olmasının anlaşılması gibi.haa bir de aynı evde olmak sorun olabilir.ben görüştüğüm erkeklerde böyle sıkıntılar yaşanmamasınin nedenini özlem olarak görüyorum.sürekli dib dibe böyle oluyor.bemce tabi.ee diyeceksiniz ki ne yapalım evlenmeyelim mi? Bence evlenmeyin ne gerek var ki.birkaç gün aralıklarla özleye özleye görüşün.ee çocuklar ne olacak derseniz bence çocuk da yapmayın ama karışamam tabi.siz de düşünmüşsünüzdür bunları.ama aynı ev etkisini de kabullenmek gerek evlenirken.

Onlara varsa bize de geçim sıkıntısı var.ben buna pek katılmıyorum.şimdi kadın erkek demeden herkes ev ekonomisinden sorumlu.erkeklik babalık vizyonu mu kalmiş bu devirde.bizim maşallahımiz var.üstelik daha çok herşeyi düşünen canlılarız.dünyaya baktığımız zaman en çok seks yapan kişiler de fakir kişiler.deyimi bile var.fakiri çuvala koymuşlar s...ki sığmamış diye.afrikada nüfusun yarisı çoluk cocuk.her kadının 8, 10 tane çocuğu var.aıds vakaları üst düzeylerde.ee adamlar aç açına bile yapıyor seksini.buradakilere geçim sıkintısı demeyin artık.belki her zaman böyleydi ama toplum kapalı olduğu için bilinmiyordu.tıpkı pedofili ve eşcinsellik durumlarının bu kadar yaygın olmasının anlaşılması gibi.haa bir de aynı evde olmak sorun olabilir.ben görüştüğüm erkeklerde böyle sıkıntılar yaşanmamasınin nedenini özlem olarak görüyorum.sürekli dib dibe böyle oluyor.bemce tabi.ee diyeceksiniz ki ne yapalım evlenmeyelim mi? Bence evlenmeyin ne gerek var ki.birkaç gün aralıklarla özleye özleye görüşün.ee çocuklar ne olacak derseniz bence çocuk da yapmayın ama karışamam tabi.siz de düşünmüşsünüzdür bunları.ama aynı ev etkisini de kabullenmek gerek evlenirken.

Bu tamamen sizin dusunceniz. Her insan farkli etmenlerden farkli sekilde etkileniyor, pek ala gecim sıkıntısı cinsel hayati da etkileyebilir. Afrikadaki insanlar görmüyor, disarda nasil bir hayat var pek bilmiyor, bildikleri tek sey karin doyurmak ve seks haliyle cunku tek eglenceleri temel ihtiyaçlarını karsilayabiliyor olmak nerdeyse. Kimse gördüğünden eksik kalmasın Turkiyede insanlar araba değiştiremiyor diye de strese bunalima girebiliyor, bana oluyor misal, niye? E gordugum yasadigim strandart degisiyor, hayatim eskisi kadar kolay degil sosyal ve kamusal etmenler yuzunden.

Diger bir konuya gelecek olursak, ruhumun doymasi daha muhim ben harala gurele selale gibi bir cinsel hayata sevdiğim insanla ayni evde yaşamayı, daha fazla sey paylasmayi, bir cocuk sahibi olmayı tercih ederim herhalde. Butun bunlarin sagladigi ic huzur bambaska, ustune bir de duzenli bir cinsellik olursa daha iyi tabii. Bu da benim dusuncem, sizinkiyle hic bagdasmiyor.

Benim eşim 3 vardiyalı çalışıyor . Ben çalışırken ki hamile iken de çalıştım bi süre birbirimizi görmüyorduk bile .. şuan bile öyle o geldiğinde ben uyumuş oluyorum yani sızıyorum bazen . Evlebmeyin derken değişik bi bakış açısı bilemedim

X