Cinsel ilişki hiç yok yeni evliyiz

Hemen hemen hiç yok ne demek, ilk geceden sonra dokunmadı mı, yaşadığınız deneyimlerde sorun neydi? Ereksiyon erken boşalma sorunları olabilir, tedaviye ve konuşmaya yanaşmıyor sorunu görmezden geliyorsa kendinizi yormadan yol yakınken kendi yolunuzu çizin, burda açılan eski konulara bakarsanız neden böyle söylediğimi anlarsınız

Hemen hemen hiç yok ne demek, ilk geceden sonra dokunmadı mı, yaşadığınız deneyimlerde sorun neydi? Ereksiyon erken boşalma sorunları olabilir, tedaviye ve konuşmaya yanaşmıyor sorunu görmezden geliyorsa kendinizi yormadan yol yakınken kendi yolunuzu çizin, burda açılan eski konulara bakarsanız neden böyle söylediğimi anlarsınız
Ya hiç sevismedilerse yavrım😑 var böyle basiretsiz herifler de işte evlenmeden anlayamiyorsun ki ahh:kızgın:

Ya hiç sevismedilerse yavrım😑 var böyle basiretsiz herifler de işte evlenmeden anlayamiyorsun ki ahh:kızgın:
Hemen hemen hiç yok demiş ya o yüzden ne desem bilemedim. Eğer öyleyse zaten hiç yorulmasın diyeceğim. Kk böyle konulardan geçilmiyor.

Boşuna demiyorlar evlilik kumardır diye, karşıdakinin göstediği kadarını biliyoruz.

Şu ana kadar kkda bir tek uyanık kadına rastladım, adamı sıkıştırıp konuşturdu nişan attı. Çoğumuzun aklına böyle bir ihtimal gelmiyor.

Hemen hemen hiç yok demiş ya o yüzden ne desem bilemedim. Eğer öyleyse zaten hiç yorulmasın diyeceğim. Kk böyle konulardan geçilmiyor.

Boşuna demiyorlar evlilik kumardır diye, karşıdakinin göstediği kadarını biliyoruz.

Şu ana kadar kkda bir tek uyanık kadına rastladım, adamı sıkıştırıp konuşturdu nişan attı. Çoğumuzun aklına böyle bir ihtimal gelmiyor.
Adamı sıkıştıran nolcak ya ee biz aynı evi de paylaştık evlenmeden ee noldu,valla adam iyi oyuncuysa sen silah da dayasan yok fayda

Adamı sıkıştıran nolcak ya ee biz aynı evi de paylaştık evlenmeden ee noldu,valla adam iyi oyuncuysa sen silah da dayasan yok fayda
Seninki başlı başına komplo gibi zaten, o kızınki dürüst çıkmıştı en azından. Bu da dolandırıcılık özünde. Bir de üzerinde baskı kuruyorlar evlilik sadece o mu sevgi saygı eve sadakat falan diye boğup suçlu da çıkarıyorlar. Susmak zorunda hissettiriyorlar. Aslında çok ciddi bir tazminat ödemeliler böyle bir dolandırıcılık için ama bizim toplumda ayıplamayan kalmaz bunu boşanma sebebi diye sunarsan. Halbuki evliliğin temeli zinayı önleyip ne olduğu belli nesil üretmek, gerisi toplumun öğretilerin getirdiği şeyler

Bende bunu anlayamıyorum, yani üç bucuk aydır evliyiz bunun bir ayı hiç ilişkiye girmedik. Şimdi de bir şekilde denk gelirse iki haftada bir. Bir defa konuyu açtım neden kaynaklıdır diye, benim tedaviye gitmem gerektiğini söyledi. Onu yeterince tahrik edemiyor olabilirmişim sorun ben olabilirmişim.

Bende bunu anlayamıyorum, yani üç bucuk aydır evliyiz bunun bir ayı hiç ilişkiye girmedik. Şimdi de bir şekilde denk gelirse iki haftada bir. Bir defa konuyu açtım neden kaynaklıdır diye, benim tedaviye gitmem gerektiğini söyledi. Onu yeterince tahrik edemiyor olabilirmişim sorun ben olabilirmişim.
Gel beraber gidelim deseydin, ben sorunumu bulamıyorum sen anlat ki bana yardım etsin.

Ne demek tahrik edemiyorsun ya, ne yapman lazım, bütün kadınlar direk dansı mı yapıyor. İki öpüp kokluyorsun başlıyor olay, kleopatramıyız biz gidip fahişelerden tahrik dersi falan mı alacağız.(kleopatra romanında okumuştum ondan yazdım)

Yazdığım için özür dilerim ama adamda hareket yok suçu sana atıyor. Boşa zaman kaybedersin.

Bizim kültürümüzde yaygın olan kadının kadınlınlığı kocasıyla öğrenmesidir, sen nereden nasıl öğreneceksin ona dokunmadan. Yavuz hırsızın önde gideni bu

Gel beraber gidelim deseydin, ben sorunumu bulamıyorum sen anlat ki bana yardım etsin.

Ne demek tahrik edemiyorsun ya, ne yapman lazım, bütün kadınlar direk dansı mı yapıyor. İki öpüp kokluyorsun başlıyor olay, kleopatramıyız biz gidip fahişelerden tahrik dersi falan mı alacağız.(kleopatra romanında okumuştum ondan yazdım)

Yazdığım için özür dilerim ama adamda hareket yok suçu sana atıyor. Boşa zaman kaybedersin.

Bizim kültürümüzde yaygın olan kadının kadınlınlığı kocasıyla öğrenmesidir, sen nereden nasıl öğreneceksin ona dokunmadan. Yavuz hırsızın önde gideni bu

Yani anlamıyorum konuyu tekrar nasıl acıcam onuda bilmiyorum. Ama gerçekten yıpratıyor bu cinsel ilişki konusu. Oda cinsel tecrübelerini benimle beraber edindi. Başka bir beklentisi mi vardı diye düşünüyorum.

Onun haricinde gerçekten ilgili ve sevgili bir eş.

Yani anlamıyorum konuyu tekrar nasıl acıcam onuda bilmiyorum. Ama gerçekten yıpratıyor bu cinsel ilişki konusu. Oda cinsel tecrübelerini benimle beraber edindi. Başka bir beklentisi mi vardı diye düşünüyorum.

Onun haricinde gerçekten ilgili ve sevgili bir eş.
İki taraf da istekli olduktan sonra Birlikte öğrenmek gayet keyiflidir bence. Bunları oturup karşılıklı konuşmanız lazım. Konuşmadan çözemezsiniz.

Evin ihtiyaçlarını karşılamayı ihmal etse söylemeye çekinecek miydiniz, bunu da söylemelisiniz. Muhtemelen içine kapanık bir kişilik, çözmek size kalacak. Kırmadan kibar bir dil kullanmanız lazım. Öpüşün isteğinizi belli edin uzaklaşırsa sebebini sorun, sizin onu daha sık özlediğinizi söyleyin. Daha sık birlikte olmak için neye ihtiyacı olduğunu sorun. Gerekirse araştırıp birlikte öğrenmeyi teklif edin. Çift terapisi önerin. Hala sizde sorun olduğunu söyleyip çözmenize yardımcı olmaktan da kaçınıyorsa, bilmediğim bir şeyi çözemem birlikte yapmamız lazım deyin.

Baktınız hiçbirine yanaşmıyor siz de böyle yaşamak istemiyorsanız bırakıp gideceksiniz. Bunun için boşanılır mı demeyin bunun için boşanılır.

Ben iki çocukla o noktaya geldim. Sorun bendeydi ve eşim artık boşanmayı düşünür hale gelmiş. Düzelmesem evliliğim bitecekti. Ki bu yüzden boşanan kadınlar var, hayatın parçası bu, evliliği sadece sevgi anlayış tutmuyor ayakta. Cesur olun sorunun üzerine gidin. Bu durumdan rahatsızlık hissedip konu açtığınıza göre sizin için önemli, hayatınızı isteklerinizi törpüleyerek geçiremezsiniz

Sadece cinsellik için evlenilmez ancak evliliğin içinde olmaz ise olmaz olan bir zaman dilimidir. Bu konuyu kibarca aranızda konuşarak varsa bir sorun çözüme kavuşturabilirsiniz.

Seninki başlı başına komplo gibi zaten, o kızınki dürüst çıkmıştı en azından. Bu da dolandırıcılık özünde. Bir de üzerinde baskı kuruyorlar evlilik sadece o mu sevgi saygı eve sadakat falan diye boğup suçlu da çıkarıyorlar. Susmak zorunda hissettiriyorlar. Aslında çok ciddi bir tazminat ödemeliler böyle bir dolandırıcılık için ama bizim toplumda ayıplamayan kalmaz bunu boşanma sebebi diye sunarsan. Halbuki evliliğin temeli zinayı önleyip ne olduğu belli nesil üretmek, gerisi toplumun öğretilerin getirdiği şeyler
Bu sebepten bosananlara azgın yaftasi yapıştırıyorlar çünkü kadının duyguları arzuları olamaz. Bitirmek için daha somut sebepler lazım,dövme, sövme,karıya kıza gitme,işte o zaman boşanma hakkın bir nebze olabilir toplum nazarında. Hatta onda bile aman konuşmuş,konuşmaktan ne olacak yatıp kalkmadı ya diyenleri duydum kulagimla:KK51:sanki aldatılmış olmak için illa ki cinsel birleşme olması gerekiyor gibi. Ya gönül ilişkisi ha beden,ne farkeder..

Benin de benzer sorunlarım var.9.ay da Hamile kaldim .Bebegim 1 yasinda daha ilişkimiz olmadı.Bende cok üzülüyorum yapmadığım kalmadı.
Tahrik...Seksi ...Bunlar sebep değil kesinlikle suç sizde değil kendinizi üzmeyin.
Adamlarda iş yok .Sertlesmiyor .Kalmayınca ne yapsın işte yapamayınca suçu atıyor karşı tarafa ...
Benim eşimde tamam bugün yarın olacak halletmem diyor ama sonuc yok henüz..
Doktor ilaç şart ama denemiyorlar .Bende çocuk var ona güveniyorum.Sakin yoluna girene kadar Hamile kalma.
Benimde başlarda tek tuk oluyordu çabalıyordu ama ben geç fark ettim anlayamadım normal bu dedim herhalde ama bebek olunca o cabasi da gitti.Megersem bitkisel ilaç atıyormuş olmayınca.

Annem kabaca sertlesmeyince kalmayınca erkek yanasmaz. He o durum kadının seksilik güzelliği ile alakası da yok.Afedersiniz annemin tabiri ile günümüzde tanımadan etmeden sırf kalktığı için onunla bununla iliski kuran var.

X