Cinsel sorunlardan dolayı boşanan var mı?

Boşanılır mı?

• Ankete Katılan
    189
Kimse sadece yatak sorunları yüzünden bosanmiyor bu düşünüldüğü gibi küçük sıradan birşey değil bu durum tüm hayatınızı etkiliyor ve o yüzden boşanmaya gidiyor. Tabiki önce tedavi fiziksel psikolojik ne gerekiyorsa yapılmalı ve karşınızdaki kişinin çabası önemli . Her şeyin kritiğini yaparak alınabilecek bir karar iyi düşünün ve yapılabilecek her şeyi yaptığınızdan emin olun . Allah yardımcınız olsun
Kesinlikle

ya tamam diyorsun evlilik hastalikta saglikta diyorsun ama burada kadina cok yazik oluyor, hani baska hastalik olsa anlarim da bu adami cekmek kisinin kendi hakkina girmesidir. bastan böyleymis cünkü, sen bunu bilerek evlenmedin sonucta. kendi kul hakkini da düsünmen lazim. yolun sonunda sen de sagligini kaybedecek hale gelebilirsin cünkü, ev arkadasi bu. ya hadi cinselligi gectim dokunmamak nedir ya, küfür fibi. ay bilmiyorum cok zor
esim bana azicik uzak davransa nasil zoruma gider, yüzünü cevirse ne var derim dayanamam. ki onun stresini bilirim yine de bir kadin olarak arzulanmak herkesin hakki. ihtiyac bu zaten, nasil onsuz olur. bir sekilde seni tatmin etmesi lazim

Kızlar kimseye anlatamıyorum lütfen eleştirmeden yardımcı olun bana 2 yıldır bebek tedavisi görüyorduk sonunda hamile kaldım fakat kalbi durdu ama kalana kadar tedavi değil eşimin cinsel sorunları da çok yordu beni. Şöyle ki ben ön sevişmeyi önem veriyorum eşim hiç yapmıyor zorlamayla biraz yapıyor bazen öpüşmeden sevişiyoruz, ben ilişkide sevdiğim şeyleri söylesemde yapmıyor çok çabuk Bi şekilde yapıp bitiriyoruz, önceden daha iyiydi şimdi macun kullanmadan ereksiyon olmuyor olsada ilişkide iniyor. Ben demeden 2 haftada 1 yaklaşıyor daha 3 yıllık evliyiz cinsellik dışında çok iyi sarılıyor öpüyor ama çocuk yapmamız içinde birlikte olmamız gerekiyor ben çok yoruldum ya ilişki için yaklaşmaya bebek yaparken acaba bugün sevişmek miyiz diye düşünmeye birde hiç bir sorunu yokken inmesi beni çok üzüyor napmalıyım kızlar bebek stresi mi cinsellik mi düşüncem şaşırdım inanın
Hep çocuk yapalım diye ilişki olduğu için ve çocuk da olmadığı için eşiniz artes yapıyor büyük ihtimalle canınız istediğinde yapın yaparken çocuğa odaklanmayin bizde çocuk istedigimizve olmadığı zaman benim eşim de böyle bir durum yaşadı 2 ay sürdü tamamen psikolojik kendilerini baskı alt8nda hissediyor lar çünkü

X