Cinsel sorunlardan dolayı boşanan var mı?

Boşanılır mı?

• Ankete Katılan
    189
konuyu okumadiniz herhalde adam dupeduz escinsel.. annesinden korkusuna evlenmis. ne kadini opebiliyor ne yaklasiyor, ne sevgi sozcukleri soyleyebiliyor.. bosanmayip ne yapacaksin.. basit bir bosalma veya iktidarsizlik sorunu mu ki kadin sabretsin vajinismusla kiyaslamak cok alakasiz.
Konuyu okudum. Zaten konu üzerinden yorum yazdım. Yorumları okumadım demekki yorumlarda bahsetmiş. Kızgınlığınızı anlayamadım. Benim söylediyim şey 6 aylık evli ve eşi iktidarsız diye ondan boşanmayı düşünen kadına ait. O durumda ben adamın yerine koydum kendimi benim sorunum olsa eşim benden sırf cinsel ilişkiye giremiyorum diye boşanmak istese kahrolurum. Eşcinsellikte tabiki boşanılır turşusunu mu kuracak. Konuda bahsetsin o zaman konu sahibi. Herkes yorumların hepsini okumuyor ki canım

Konuyu okudum. Zaten konu üzerinden yorum yazdım. Yorumları okumadım demekki yorumlarda bahsetmiş. Kızgınlığınızı anlayamadım. Benim söylediyim şey 6 aylık evli ve eşi iktidarsız diye ondan boşanmayı düşünen kadına ait. O durumda ben adamın yerine koydum kendimi benim sorunum olsa eşim benden sırf cinsel ilişkiye giremiyorum diye boşanmak istese kahrolurum. Eşcinsellikte tabiki boşanılır turşusunu mu kuracak. Konuda bahsetsin o zaman konu sahibi. Herkes yorumların hepsini okumuyor ki canım
Konu eski. Ikincisi konuyu yazdiginda anlamlandiramamis kim kolayca boyle bir teshis koyabilir ki esine.. konustukca aciga cikiyor ki escinsel. Zaten dava da acmis.

Konu eski. Ikincisi konuyu yazdiginda anlamlandiramamis kim kolayca boyle bir teshis koyabilir ki esine.. konustukca aciga cikiyor ki escinsel. Zaten dava da acmis.
Allah Allah çok garip ya insan hiç mi anlamaz öyle olduğunda? Evet dava açmışsa kurtarsın kendini.

Bence esinizde escinsel bi yonelim olabilir. Cunku heteroseksuel bir erkegin bir kadindan, esini birakin herhangi bi kadindan, sevisme esnasinda etkilenmemesi, cok mumkun degil. Illa ki olayin gidişatında bi aktiflik ister. Yalnizca kadınlardan etkilenmeyen bir erkek, dediklerinizi yapabilir. Gözünü kapatma kismi, baska seyler hayal ettigi icin gibi geldi bana. Temas sevmemek cok baska bir konu, bu durumla alakasi bile yok.

Duzenleme: yorumları sonuna kadar okumamistim ama sanirim dava acmissiniz. Hayirlisi olsun hakkinizda, bir kadin olarak hayattaki tum guzellikleri yasayabilmek varken, israrla evli kalmaya calismayarak iyi yaptınız bence.

İstek artırıcı ilaçlar falan var onları denediniz mi?
Eşcinselmiş eşi ve dava açmış boşanıyolla :confused: ama konuya güncelleme yapması lazım konu sahibinin olmuyor böyle. Bende verdim veriştirdim insan cinsellikten boşanırmı daha yeni evlisin eşine yardımcı ol diye. Sonra öğrendim işin aslını :KK30:

Eşcinselmiş eşi ve dava açmış boşanıyolla :confused: ama konuya güncelleme yapması lazım konu sahibinin olmuyor böyle. Bende verdim veriştirdim insan cinsellikten boşanırmı daha yeni evlisin eşine yardımcı ol diye. Sonra öğrendim işin aslını :KK30:
Abovvv :skandal:

Bence konu sahibin eşi farklı şeylere maruz kalmış gibi ..inanan var inanmayanda var bu tür şeylere ama yaşamayan bilmez inanmaz ..
İnanıyorsanız Bol Kuranı Kerim okuyun sirkeli su ile evinizi temizleyin banyonuzu sirkeli su ile yapın ikinizde sirkeli su için hatta mümkünse oturduğunuz evden taşının.%100 değişimi göreceksiniz normal bi sex hayatınız olacaktır .. Elifffcikkk Elifffcikkk

Ben boşanmam derdim ama ta ki erkek arkadaşımın sertleşme sorununu görene kadar.. direk soğudum ondan

X