Cinselliğe heyecan katma

Aman diyim ben o aya gelsem korkudan ilişki yaşamazdım sen heyecan diyorsun helal olsun😁

Hanımlar 1senedir evliyim 8aylık hamileyim yatak odama nasıl heyecan katarım her türlü fikire açığımdan 🥰🥰
Son haftalara girmişsiniz heyecanın hiç zamanı değil şu aralar
Doğum yapıp lohusalığınız bitince söz bir sürü fikir sunacağız size 😁😁

Önceki konunuzda gebeliğinizin riskli olduğunu yazmışsınız, tutamamak nasıl oluyor? Eşiniz bilmiyor mu riskli bir gebeliğiniz olduğunu? Cinsellik biraz bekleyebilir bence.

Adam istekliymis sadece hemen gomdunuz adami belki konu sahibi kendi kendine sıkıntı yapiyordur 😂
iyi de 8 aylık hamile kadına bunu hissettirmesi bile kabalık zaten kadın kendi kendine tribe girmiş olsa bile eşim çok istekli nasıl memnun edebilirim benden soğumasın moduna girmiş.... heyecandan çocuğundan başka bir şey düşünmemesini isterdim mesela :)

Sadece esiniz mi istekli yoksa sizde de istek var mi yani istek tek taraflıysa esinize yardimci olacak seyler alin onlari kullansin bi muddet

Vedalaşmaya adım adım canım 40gün eşim çok istekli tutamıyorum 🙁hemde doğum kolaylaştırmak için
Aman onların istekleri bitmez hiç yine de dikkat et sen 1 ay da az bir süre değil inşallah sağ salim alırsın kucağına bebeğini fanteziyi bence sonraya erteleyin ama ilişkiye giriyorsaniz zararsiz bir fikir vereyim eğer müsaitse durum seksi bir kıyafet giyip akşam öyle karsilayabilirsin. Ya da gelmesine yakın saatlerde konuşup akşam için mesaj verebilirsin yapilmamistir umarım 😅

Önceki konunuzda istekli olduğunuzu yazmışsınız . Siz mi eşiniz mu tutamiyor ?

Önceki konunuzda istekli olduğunuzu yazmışsınız . Siz mi eşiniz mu tutamiyor ?
Canım 4ay vajinusmus atlattım sonra 1ayda hamilelik doktor yasaklamıştımşimdi kalktı karşılıklı olarak süpriz olsun istiyorum evlilik yıldönümümüzde yasak vardı telafı givi büyük süpriz fikirleri bekliyorum

X