Cinselliğe heyecan katma

Tipik türk kadınları hamile kaldı cocuk oldu eş unutuluyor sonra aldatma neden oldu soru soruyorum nasıl karşılıklar alıyorum 🙄😀
keşke apar topar hamile kalmayıp biraz birbirine doyup hamile kalsaydınız :) hem çocuğunuzun hayatını tehlikeye atmadan fantezi yapardınız :) söylediğiniz şeyin de bununla ilgisi yok mayasında olan her şekilde aldatıyor emin olun

keşke apar topar hamile kalmayıp biraz birbirine doyup hamile kalsaydınız :) hem çocuğunuzun hayatını tehlikeye atmadan fantezi yapardınız :) söylediğiniz şeyin de bununla ilgisi yok mayasında olan her şekilde aldatıyor emin olun
Korunuyorduk canım nasip ksımet neden tehlike olsun ki cinsellik doktorum onaylamış artık 😅

Canım 4ay vajinusmus atlattım sonra 1ayda hamilelik doktor yasaklamıştımşimdi kalktı karşılıklı olarak süpriz olsun istiyorum evlilik yıldönümümüzde yasak vardı telafı givi büyük süpriz fikirleri bekliyorum
Keşke biraz vakit geçirip öyle hamile kalsaydiniz fantazi olarak şuan sadece iç çamaşırı giyebilirsiniz
Korunuyorduk canım nasip ksımet neden tehlike olsun ki cinsellik doktorum onaylamış artık 😅
Geri çekilme korunma yöntemi değil birde eski konularinizda gebelik istediğinizi yazmışsınız

Yahu evladımızı neden riske atalım canımız kanımız
Yanlış bilmiyorsam sperm rahim ağzı açılmasında yardımci oluyormuş o yüzden gebeliğin son dönemlerinde sık ilişki oneriliyormus sizinde az kaldığı için dikkat edin derim ani hareket falan yaparsınız fantazi yapacaz diye 🤭

Keşke biraz vakit geçirip öyle hamile kalsaydiniz fantazi olarak şuan sadece iç çamaşırı giyebilirsiniz

Geri çekilme korunma yöntemi değil birde eski konularinizda gebelik istediğinizi yazmışsınız
Vajinusmus uzun sürerse istedik ama sonra yenince beklemeye karar vermiştik ki prensesimiz süpriz yaptı Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah

Yanlış bilmiyorsam sperm rahim ağzı açılmasında yardımci oluyormuş o yüzden gebeliğin son dönemlerinde sık ilişki oneriliyormus sizinde az kaldığı için dikkat edin derim ani hareket falan yaparsınız fantazi yapacaz diye 🤭
Doktorum en baştan beri korun dedi gene aynısını tembihledi

Yani millet demek istiyor ki 8 aylık hamile göbekle ne gibi bi fantezi düşünüyorsun 🥴 zaten eşimi tutamıyorum gibi bi cümle kurmuşsun, renge gerek yok adamı tutmaman yeterli olur 🥴
Bu sıradan olması anlamına gelmez ki 🤔🤔 neyse mantıklı fikri olanlardan cevap bekliyorum artık yargılamalar bittiyse😅

Kızlar içiniz geçmiş 🥺
İçimiz geçmiş derken herkes sizi düşünüp yazmış. Yazanlar gebe değil seni düşünüyor
Bende 9. Ay içindeyim bn yaklaşsam eşim yapmaz sorun yok diye heyecana gerek yok doğum sonrasına saklayın heyecanınızı yada fikir beğenmiyorsan kendin bakcan başının çaresine. Dr heyecan katın dememiştir umarım cinsellik serbest derken zaten göbekle nasıl dönecen sağa sola 🙄

1 ay kalmıs bu süreçte dalı sulayabilirsiniz. Zaten bizimkiler pek iç açıcı değil. Bazı erkeklerde hamile kadın fantezi var bir kac arkadaşımdan biliyorum. Esinizde de öyle olabilir mi? Ondan isteklidir diye düsünüyorum.

Arkadaşlar konu sahibi hamile bir kadın lütfen biraz daha kibar olalım , düşman değiliz ki güzel ahlakla her şeyi ifade edebiliriz ❤️🥰

X